ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

فروم تِک تیپ

تک تیپ

تبلیغات

بالا مطلب

کسب درآمد کنید!!!!!!

کسب درآمد

جدیدترین آموزش های تکنولوژی

اندروید برای اشتراک گذاری نزدیک از ویژگی ایردراپ اپل الهام خواهد گرفت

Android-Upcoming-Nearby-Sharing-Feature-Uses-Apple-AirDrop

گفتن تفاوت بین iOS و اندروید سخت تر است . مطمئناً ، این دو سیستم عامل تم متفاوتی دارند ، اما مجموعه ویژگی ها اکثراً یکسان هستند . در هر صورت ، نمایش اعلان های مشابه ، عکاسی در حالت شب ، اثر انگشت و قابلیت هایی دیگری که دریافت خواهید کرد همچنین پیشنهادی می کنیم مقاله 7 ویژگی دستگاه های اندروید که آیفون ندارد را مشاهده کنید .

یکی از مزایای اپل هنوز AirDrop است که اشتراک گذاری فایل را آسان می کند ( آموزش استفاده از ایردراپ آیفون ) . اما به لطف ویژگی آینده “اشتراک گذاری نزدیک” تغییر خواهد کرد .

کاربرن سایت XDA-Developers دوباره در اندروید در حال جستجو هستند ، و آنها متوجه تغییراتی شده اند. گوگل مدت هاست قول اشتراک آسان فایل را داده است ، اما تاکنون ویژگی را ارائه نکرده است . ویژگی هایی مانند Android Beam هرگز به خوبی ایردارپ اپل عمل نکرد و در نهایت به نفع سایر تلاش ها از بین رفت.

اما اکنون این شرکت سخت تلاش می کند راه جدیدی برای به اشتراک گذاری اطلاعات ها داشته باشد ، و به نظر می رسد تنظیم و استفاده از آن آسان باشد ، به نظر می رسد زیرا برخی از اصول مشابه AirDrop را به اشتراک می گذارد .

از آنچه می توانیم در ویدیوی نمایشی XDA مشاهده کنیم ، شما شروع به انتخاب اشتراک فایل می کنید . اشتراک نزدیک ، این دو گوشی را از طریق بلوتوث متصل می کند . پس از برقراری اتصال ، اتصال نزدیک ، می توانید اینترنت تلفن همراه (اگر یک فایل کوچک باشد) ، وای فای یا بدون اینترنت را به اشتراک بگذارید ، که احتمالاً بلوتوث است . وای فای به طور طبیعی سریعترین راه برای به اشتراک گذاری اطلاعات بین دو دستگاه خواهد بود.

برای جلوگیری اتصال اشتباه یا تصادفی به دستگاه های دیگر ، می توانید دستگاه خود را از نمایش به دیگران مخفی کنید . به عنوان یک اقدام امنیتی اضافی ، در نزدیکی اشتراک گذاری از خدمات موقعیت مکانی (GPS) استفاده می کند تا اطمینان حاصل شود که هر دو دستگاه در نزدیکی یک دیگر قرار دارند .

هنوز مشخص نیست اگر این تنها ویژگی دستگاه های گوگل پیکسل 4 باشد یا خیر. در حالی که این تظاهرات با یک تلفن وان پلاس کار می کرد ، کل روند غیررسمی بود . اگر گوگل بخواهد ، می تواند این ویژگی را تنها در دستگاه های پیکسل خود محدود کند .

بسته به نوع انتخاب تلفن شما ، این ممکن است یک ضرر کامل نباشد . علاوه بر این ، سامسونگ برای ایجاد نسخه ای از AirDrop بر روی دستگاه های خود نیز سخت کار می کند ، تا بتواند فعلا برای دستگاه های خود مانند گلکسی نوت 10 یا گلکسی اس 10 و بقیه دستگاه های عرضه کند .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *