تبلیغات

تبلیغات

5 تا از بهترین پسورد ساز های آنلاین (ساخت رمز قوی)

5-Online-Website-Password-Generators

پسورد ساز های زیادی در نت وجود دارد که برای افزایش امنیت حساب های شما با ایجاد پسورد های قوی ، سرویس تولید رمز عبور پر قدرت را ارائه می دهند.

این روز ها به لطف پیشرفت تکنولوژی استفاده از رمز عبور قوی و سخت بسیار ضروری است. فرقی ندارد پسورد اکانت ایمیل تان باشد و یا پسورد گوشی ، استفاده از نام خودتان و یا تاریخ تولد به عنوان پسورد کار بسیار اشتباهی است ، چرا که امنیت خود را به خطر می اندازیم.

برخی از سایت ها و شبکه های اجتماعی اجازه استفاده از پسورد های ضعیف را نمی دهند لذا استفاده از یک سیستم قوی پسورد ساز می تواند مشکل شما را در اینگونه برنامه ها مرتفع سازد.


بخوانید : چگونه امنیت گوشی هوشمند خود را در برابر هکرها و مزاحمان افزایش دهیم؟


اما انتخاب یک رمز و پسورد قوی باعث می شود تا از خیلی بخش ها از نظر امنیت جلوتر باشیم. اگر احساس می کنید در انتخاب کردن پسورد مشکل دارید و نمی توانید رمز عبور قوی ایجاد کنید ، می توانید از سرویس های آنلاینی که در بستر اینترنت ایجاد شده است بهره ببرید.

استفاده از وبسایت ها و پسورد ساز های آنلاین بسیار ساده بوده و نیازی به داشتن دانش خاصی نیست. در این مقاله قصد داریم تا به بهترین پسورد ساز های آنلاین بپردازیم ، با تک تیپ همراه باشید.

رمز سخت ، پسورد قوی و سخت !

بطور کلی یک پسورد قوی و سخت شامل 2 مورد می شود : طولانی بودن و نوع استفاده از کاراکترها

اولین قدمی که برداشته می شود این است که طول پسورد انتخاب شده چقدر است؟ هر چقدر طول رمز انتخاب شده بیشتر باشد هک کردن و کرک کردن آن نیز سخت و سخت تر خواهد شد. یک پسورد طولانی زمان طولانی برای کرک نیاز دارد ، چرا که تعداد بیت های بیشتر ، کاراکتر های و تلاش های بیشتر نیاز دارد. از همین رو یک رمز کوتاه آسان تر است چون تمامی موارد گفته شده کاهش می یابد.

مورد دوم تصادفی بودن یک رمز عبور است ، برای مثال یک پسورد 8 کاراکتری 01234567 قطعا ضعیف تر از 58z@L#?T می باشد. همانطور که مشخص است با توجه به ساده بودن مورد اول و تنها استفاده کردن از اعداد باعث می شود تا هک کردن آن پروسه ساده ای داشته باشد اما مورد دوم با توجه به اینکه کاراکتر های مختلف در آن بکار رفته و ترتیبی نیستند حدس زدن و هک کردن آن سخت تر می باشد.

همچنین بخوانید  آموزش نصب بازی ها بر روی ویندوز ( سی دی و آنلاین )

هر چه تعداد کاراکتر ها بیشتر و تصادفی بودن بیشتر باشد ، هک کردن هم سخت تر می شود.

از دیگر مواردی که باید در نظر داشته باشیم این است که وبسایتی که قصد داریم از آن به عنوان پسورد ساز استفاده کنیم مورد استفاده باشد. یعنی وبسایت از قابلیت لاگ (Log) اطلاعات کاربران استفاده نکند. حتی بهتر است وبسایت مورد نظر از پروتکل HTTPS استفاده کند تا بستر امنی بین وبسایت و کاربر ایجاد شود.

انتخاب گردن پسورد سخت و مطمئن

اینکه بخواهیم از امن بودن یک وبسایت پسورد ساز متوجه شویم کار آسانی نیست و کمی سخت می باشد. اگر بخواهیم رو راست باشیم باید از یک برنامه رمز ساز آفلاین استفاده کنیم! که حداقل برای استفاده امن باشد. اما اگر قصد دارید از ابزار های آنلاین استفاده کنید و نگرانی ای بابت امنیت وبسایت ها ندارید می توانید از لیست زیر که 5 تا از بهترین وبسایت های پسورد ساز آنلاین استفاده کنید.

1- ابزار پسورد ساز آنلاین LastPass

وبسایت پسورد ساز آنلاین (ساخت رمز عبور قوی)

اولین وبسایتی که به آن می خواهیم بپردازیم LastPass Password Generator Tool می باشد ، چرا که دارای بیشترین امنیت از دیگر ابزار ها می باشد. LastPass یک اپلیکیشن مدیریت پسورد برای پلتفرم های مختلف است. از این رو اگر نمی خواهید از اپلیکیشن استفاده کنید ، می توانید از ابزار آنلاین این وبسایت استفاده کنید.

با استفاده از این ابزار آنلاین پسورد ساز می توانید موارد مختلفی را با توجه به نیاز خود تغییر دهید. بطور کلی گزینه های داخل این وبسایت بصورت زیر است که در صورت نیاز می توانید از هر یک استفاده کنید :

 • Easy To say : با انتخاب این گزینه می توانید رمزی که ساخته می شود از نظر گفتن آسان باشد. (بهترین گزینه)
 • Easy To Read : با انتخاب این گزینه می توانید رمزی که ساخته می شود از نظر خواندن آسان باشد.
 • All Characters : با انتخاب این گزینه از تمامی کاراکتر ها برای ساخت رمز استفاده می شود.
 • Uppercase : با انتخاب این گزینه حین ساخت رمز از کلمات بزرگ استفاده می شود.
 • Lowercase : با انتخاب این گزینه حین ساخت رمز از کلمات کوچک استفاده می شود.
 • Numbers : با انتخاب این گزینه حین ساخت رمز علاوه بر کلمات از اعداد هم استفاده می شود.
 • Symbols : با انتخاب این گزینه حین ساخت رمز علاوه بر کلمات یا اعداد ، از کاراکتر های خاص هم استفاده می شود.

2- پسورد ساز آنلاین Dashlane

وبسایت پسورد ساز آنلاین (ساخت رمز عبور قوی)

از دیگر ابزار های قابل اطمینانی که می توان از آن ها در وب استفاده کرد Dashlane Password Generator Tool می باشد. استفاده از این ابزار رایگان بوده و هر فردی در اینترنت می تواند از آن به راحتی استفاده کند.

همچنین بخوانید  بازگرداندن دکمه ی View Image در جستجوی عکس گوگل (دکمه نمایش عکس)

مانند وبسایت LastPass می توانید از گزینه های عدد ، حروف و کاراکتر های خاص استفاده کنید. اگر دقت می بینید که انیمیشنی که برای ساخت رمز استفاده می شود بسیار ساده و زیبا می باشد. در صورتی که قصد دارید رمز های متفاوتی ایجاد کنید کافیست روی آیکون چرخش کلیک کنید تا هر بار با توجه به گزینه هایی که مشخص کرده اید یک رمز جدید ایجاد شود.

3- ابزار های یکپارچه شده با مرورگر

فایرفاکس مرورگر محبوبی که در نسخه 69 همراه با خود یک ابزار پسورد ساز ارائه کرد. زمانی که قصد دارید یک اکانت و حساب کاربری ایجاد کنید ، با راست کلیک کردن روی فیلد پسورد می تواند Use Generated Password را بزنید.

گوگل کروم هم شامل ویژگی پسورد ساز می باشد.

4- پسورد ساز آنلاین Perfect Passwords

وبسایت پسورد ساز آنلاین (ساخت رمز عبور قوی)

Steve Gibson یکی از معروف ترین فرد ها در زمینه امنیت است و وبسایتی که پیش رو دارید نزدیک به 10 سال است که اجرا شده است.

Perfect Passwords با توجه به سیستم هوش مصنوعی بالا و الگوریتم ها یک پسورد قوی و سرسخت به شما ارائه می دهد. با هر بار رفرش کردن صفحه می بینید که رمز های عبور مختلفی به شما نمایش داده می شود. 3 گزینه برای انتخاب پسورد برای شما در نظر گرفته شده است :

 • پسورد 64 کاراکتری شامل 0 تا 9 و A تا F
 • پسورد اسکی 63 کاراکتری شامل همه کاراکتر ها و Symbol ها
 • پسورد alpha-numeric که شامل a تا z و A تا Z و همچنین 0 تا 9 می باشد

امن ترین نوع پسورد در این وبسایت از نوع اسکی است ، چرا که به دلیل داشتن کاراکتر های اسکی و مختلف هک و کرک شدنش بسیار سخت خواهد شد.

5- وبسایت Secure Password Generator

وبسایت پسورد ساز آنلاین (ساخت رمز عبور قوی)

از دیگر ابزار هایی که می توان به سادگی برای پسورد ساز های آنلاین استفاده کرد Secure Password Generator می باشد. Secure Password Generator به شما این اجازه را می دهد تا بر روی کاراکتر های مختلف مدیریت داشته باشید. برای مثال می توانید از کاراکتر های ساده و ویژه ، حروف بزرگ و کوچک نیز استفاده کنید.

Secure Password Generator دارای ویژگی ای است که به شما این اجازه را می دهد تا بتوانید رمز عبور مورد نظر را روی دستگاه خود ایجاد کنید ، نام این ویژگی Generate On Your Device ، یعنی رمز ایجاد شده در بستر اینترنت به اشتراک گذاشته نشود. پیشنهاد می شود هنگام ساخت رمز از این گزینه استفاده کنید.

این وبسایت به شما این امکان را می دهد که برای حفظ کردن رمز از سیستم خود سایت استفاده کنید. برای مثال اگر تصویر بالا مشاهده کنید ، می توانید با خواندن متن زیر شباهت با رمز را متوجه شوید.

همچنین بخوانید  تکنیک های طلایی سئو از نظر گوگل چیست؟ 2019

` ) 5 golf ( LAPTOP jack { PARK WALMART - ` drip ROPE ; 5 VISA BESTBUY - + golf { tokyo +

پسورد ساز , پسورد ساز اینستاگرام , بهترین پسورد , سایت پسورد ساز , برنامه پسورد ساز , پسورد ساز انلاین , ربات پسورد ساز , پسورد ساز قوی , پسوردساز , سایت ساخت پسورد , رمز ساز آنلاین , نرم افزار پسورد ساز , پسوورد ساز , رمز ساز انلاین , ساخت رمز , تولید پسورد , تولید رمز قوی , پسورد انلاین , ساخت رمز قوی , بهترین رمز , تولید رمز , پسورد آنلاین , ساخت پسورد قوی

منبع :
MAKEUSEOF

تبلیغات

دیدگاه ها

 • المی دی 5, 1400 :: 22:08

  سلام من یک پسورد میخوام

 • حانیه گلی فروردین 6, 1400 :: 08:42

  سلام یه (پسبورد سریع) بره اسنپ چت میخام لطفا پسبورد رو ب ایمیلم بفرسید

  • تک تیپ فروردین 6, 1400 :: 15:07

   j)1~FocI(T.x[)At6c,~*’5O

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *