تبلیغات

تبلیغات

اکنون میتوانید از مرورگر Tor در Android استفاده کنید + دانلود

Tor-Browser-for-Android

تور نسخه Tor Browser 8.5 را منتشر کرده است ، و این اولین نسخه اصلی برای اندروید است . شما هم اکنون می توانید مرورگر تور را از Google Play دانلود کنید و مرور اینترنت را آغاز کنید یا از وب سایت های Deep Web یا Dark Web بازدید کنید با تک تیپ همراه باشید .

 

 

دانلود مرورگر  تور Tor برای اندروید

 

نسخه Tor Browser 8.5 با چندین بهبود و رفع اشکال همراه است . اما نکته مثبت اینجاست که نسخه 8.5 مرورگر تور اولین نسخه پایدار برای اندروید است . شما می توانید مرورگر Tor رای برای اندروید را از Google Play و همچنین بقیه  از سایت Tor دانلود کنید .

 

دانلود : مرورگر تور برای اندروید  Google Play

دانلود : مروگر تور برای Linux , Windows 

 

این مرورگر هنوز هم برای اندروید کامل نیست . هنوز مرورگر باگ هایی دارد که در تلاش است این مشکلات را حل کند . با این حال نسخه Tor Browser 8.5 اولین نسخه پایدار نسبت به نسخه های قبلی محسوب می شود که برای عموم در دسترس است .

 


پیشنهادی :

بدون محدودیت از تلکرام استفاده کنید


 

نسخه الفا مرورگر تور در  سپتامبر 2018 راه اندازی شد . و هدف از استارت این پروژه غیر فعال کردن بعضی از قابلیت ها مانند « مسدود کردن تراکنش ه ا» ، « دفاع در برابر شنود ها » ، « مقاومت در برابر اثر انگشت  » ،  « رمزگذاری چند لایه » و دسترسی دادن به « وب گردی آزاد » .

 

مرورگر تور Tor برای iOS

 

برای اینکه شما بدانید ، نسخه رسمی مرورگر برای iOS وجود ندارد و تا به حال هیچ برنامه ای برای آیفون انتشار نداده  . پروژه Tor ادعا می کند این ” به دلیل محدودیت های اپل ” است که مرورگر  تور برای iOS عرضه نشده . با این حال ، توصیه می شود اگر کاربران iOSمی خواهند به طور ناشناس وب گردی کنند از مرورگر Onion استفاده کنید .

 

دانلود : مرورگر Onion برای iOS

 

بازدید از وبسایت های ناشناخته

 

به یاد داشته باشید که در هنگام استفاده از مرورگر .تور تضمین نمی کند که شما به عنوان فردی ناشناخته باشید . امنیت تور باعث می شود که مقامات برای ردیابی شما راهی دشوارتر پیشرو داشته باشند . تور نیز هنوز از قانون ها پی روی می کند ، و در حال شکستن قانون و نقض کردن آن برای خودش است .

 

در حالی که هدف اولیه مرورگر  این است که به مردم اینترنتی بدون ردیابی ارائه کند ، همچنین به شما اجازه می دهد تا به وب سایت Dark Web دسترسی داشته باشید . همچنین می توانید مقاله 7 نکته برای استفاده از مرورگر تور به صورت امن  را مطالعه کنید .

همچنین بخوانید  فیلترشکن یا VPN چیست ؟ فیلتر شکن چگونه کار می کند ؟

 

بیشتر بدانید :

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *