ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است


آموزش فعال کردن رمز دو مرحله ای جیمیل

Google-two-step-verification

برای افراد که تا به حال پیش اومده که حساب کاربری گوگل شون هک شده  و دلیل این هک شدن دونستن رمز عبور یا هک کردن رمز می باشد و به راحتی وارد حساب گوگل می شن و اطلاعات مخاطب رو سرقت میکنن . برای جلو گیری از این کار برای شما اموزی تهیه کردیم تا امنیت حساب کاربری جیمیلتون را افزایش دهید با تک تیپ همراه باشید .

 

فعال کردن رمز دو مرحله ای جیمیل

 

برای فعال کردن رمز دو مرحله ای ابتدا از طریق این لینک وارد حساب کاربری جیمیل خود شده ، سپس ایمیل و پسورد جیمیل خود را وارد کرده ، تا وارد حساب شوید ،  طبق شکل زیر گزینه حساب من  را انتخاب کنید تا به بخش تنظیمات حساب انتقال پیدا کنید .

 

 

بعد از وارد شدن به تنظیمات حساب جیمیل خود ، وارد قسمت ورود و امنیت (sign-in & security) شوید .

 


مطلب مرتبط :

بالابردن امنیت حساب کاربری اینستاگرام و جلوگیری از هک شدن


 

 

سپس گزینه تایید صحت 2 مرحله ای ( 2step verification ) را انتخاب کنید .

 

 

در این بخش با اضافه کردین یک لایه امنیتی جدید می توانید امنیت حساب کاربری خود را افزایش دهید و از ورود افراد ناشناس جلوگیری کنید ، گزنیه شروع رو بزنید .

بعد از انتخاب کردن گزینه شروع ، تب جدید باز می شود که برای امنیت بیشتر باید رمز عبور حساب جیمیل را وارد کنید .

 

 

 

 

 

در این قسمت ابتدا شماره همراه خود را برای تایید رمز دو مرحله ای ، بازیابی پسورد و فرستادن کد 2 مرحله ای ورود وارد کرده و گزینه پیامک را انتخاب و دکمه بعد را انتخاب کنید .

 

 

به شماره تلفنی که در مرحله قبل وارد کردید پیامکی حاوی کد تایید ارسال می شود و با وارد کردن کد در مرورگر به مرحله بعد انتقال پیدا می کنید .

 

 

در مرحله اخر برای فعال کردن تایید رمز دو مرحله ای گزینه روشن ( turn on ) رو انتخاب کنید تا این قابلیت بر روی حساب شما فعال شود .

 

 

 

 

 

موفق و پیروز باشید .

به این پست امتیاز دهید!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *