تبلیغات

تبلیغات

داستان بازی    assassins creed syndicate

psxconsule

نهمین سری از بازی های assassins creed  درواقع مربوط به دو خواهر برادر دوقلو به نام جیکوب و ایوی است که در شهر لندن زندگی می‌کند این داستان در واقع مربوط به سال ۱۸۶۸ و در اوج انقلاب صنعتی اروپا یعنی دوره ویکتوریا روایت می‌شود.

لندن در دست مردی بزرگ و قدرتمند به نام تمپلار است و همه طریقه در شهر نفوذ دارد و سیاست‌های شهر را کنترل می‌کند همچنین او فردی خودخواه است که به تمام کارگران طبقه متوسط و پایین شهر ظلم می کنند و آنها را از کوچکترین حقشان محروم می‌کند.

 پادشاه انگلیس زمانه هنری گرین به رهبر اساسین ها نامه می دهد و از او درخواست کمک میکند در آن طرف شهر لندن کریدون و دوقلوها با دوستانشان وستهاوس ها هماهنگ شدند تا قدرت عظیم را از بین ببرند و جلوی حق خوری را بگیرد.

جیکوب در کارخانه ریخته گری فولاد که به فریس تعلق دارد را ترور می کند و خواهر شجاعش بروستر را در آزمایشگاه خودش به قتل رساند.

 او قصد داشت یک تکه عدن را نجات دهد اما متاسفانه موفق نشد و  دریافت که تمپلارها تکه ای از آنها را دارد در این راه از طرف خیلی‌ها مورد سرزنش قرار گرفتند و جمله ی (نمیتوانید با آنها مبارزه کنید) را بسیار شنیده اند اما تسلیم نشدن برخلاف دیگران به لندن رفتند و با هنری درباره ادامه راه صحبت و مشاوره کردند.

جیکوب قصد داشت باندی به نام روکز درست کند تا با قدرتی عظیم دربرابر تمپلار ها پیروز شوند.

 

داستان بازی assassins creed syndicate

 خواهرش به دنبال قطعه عدن بود در اخر هردو تصمیم به کشتن بلاستیر‌ یعنی رهبر را بکشند و صاحب وایت چیل  شوند که موفق شدند و وایت چیل تحت کنترل روکز قرار گرفت هنری دوقلو ها را به دیدار الکساندر گراهام بل دانشمند بزرگ برد و از آنها خواست تا طنابش که در مسیر خراب شده بود را تعمیر کند و در عوض آنها به بل کمک کردن خط تلگراف را بسازد.

 در قطار برگشت نیز با فردی جدید به نام ند وینرت آشنا شدن و شروع به تحقیق درباره ماده تسکین دهنده و مخدری که در زیر نظر جان  الیوتسون تولید می‌شد.

اول شرکت را نابود کرده بعد دست به ترور الیوتسون کردند همین موضوع باعث خبردار شدن تمپلار ها از اقدامات آنها شد.

ایوی  که به دنبال قطعه خود در لندن بود کتابی درباره ان یافت و بازیابی کرد پس با برادرش  اقدام به گرفتن آن کردند که در این مسیر توجه شد  این قطعه دارای قدرت احیا است.

همچنین بخوانید  با خرید براول پس براول استارز به چه امکاناتی در بازی دست پیدا می کنیم؟

جیکوب خود را شریک یک شرکت حمل و نقل استارریک که متعلق به سالکوم میلر است شد اما در پس ذهن او فقط نقشه خراب کردن آن شرکت بود در همین راستا خرابکاری های زیادی را مثل سرقت موتورهای احتراق داخلی و در آخر ترور میلر کرد که راز بعدس فاش شد.

اتاوی دخترعموی استارریک و یک تمپلار است دست به کشتن ان زد  سپس استارریک که از قتل  دختر عمویش بسیار خشمگین بود دستور افزایش سربازانش در سطح شهر را داد.

خواهر به دنبال داروهای فیک بود و موفق به یافتن و از بین بردن شد تجهیزات پزشکی  جدید فراهم کرد کلارا را از مرگ نجات داد دریادبود  آتش سوزی بزرگ لندن کلید مخزن که  پر از لفافه بود را پیدا کرد اما متاسفانه در مبارزه ان را از دست میدهد در ادامه اقدام به سرقت بانک و کشتن فیلیپ تونی کردند.

در‌مرحله ی بعد ایوی باعث ورشکست شدن یک شرکت کلاهبرداری شد و به انحصار خودش درآورد در ادامه گشتن برای لفافه عدن  به برج لندن رفت و موفق به بازیابی کلید مخزن و قتل نورن شد نقشه قتل نخست وزیر بنیامین دیزرائیلی را  نقشه بر اب کرد و محافظ شخصی ماری منصوب شد او مسبب این  نقشه قتل را پیدا کرد و در کاخ وست مینستر به قتل رساند حالا اقتصادی انگلیس دچار مشکل شده بود اما با نقش های زیرکانه ی ایوی اقتصاد انگلیس را از یک بحران نجات داد.

از جیکوب  درخواست شد تا با ماکسول راشا دیداری داشته باشد او بر خلاف نظر خواهرش این دعوت را پذیرفت و اسم سه تا فرد مهم استارریک را  معرفی کرد اما راشا زیر قول خودش زد و کودکان و بی گناهان را نادیده گرفت جیکوب که از این موضوع بسیار خشمگین بود پس از تصمیم بر ترور او گرفت در سالن تئاتر او را سوزاند و فرار کرد

 با خواهرش دچار مشاجره  شده بودند سر بحث اصلی آنها یعنی قتل عام استاریک ها به توافق رسیدند و آخرین ماموریتشان را به پایان برساند پس به کاخ  بایکینگ ها وارد شدند

 در ادامه‌ ایوی گردنبند قدرتمند خود را از دست داد و به دست استارریک ها افتاد ایوی از برادرش درخواست کرد تا جای مخزن را پیدا کند به آنجا رفت و استارریک را  در حال پوشیدن لفافه دید جنگید اما ابرقدرت دست او بود و لفافه اجازه صدمه دیدن را نمیده.

هنری به جنگ پیوست اما شکست خورد جیکوب و ایوی شجاعانه ادامه دادند و استارریک را به قتل رساندند اختلاف خواهر برادری به پایان رسید و لفافه به دوقلوها رسید در نتیجه ملکه که  شاهد از خود گذشتگی  های آنها بود آنها به شوالیه محفل سکرت گارد کرد.

همچنین بخوانید  راهنمای خرید بهترین میز تلویزیون خانه های کوچک

 

نکات مثبت بازی

از نقاط مثبت این بازی داستان جذاب و هیجان انگیز آن است که شما را غرق در ان  میکند و شما مدام مشتاق ادامه بازی می شود دیگر  وسعت اتفاقات آن و وسعت زیاد محیط بازی است

 مورد دیگر این است که  بازی که خانمها همزاد پنداری با شخصیت ایوی می کنند و در جلد مونث گیم پلی می‌کند.

 امکان بازی چند نفره و گروهی در این نسخه وجود ندارد و شما تنها و به صورت تک نفره بازی می کنید این بازی فقط برای کنسول های بازی است و نسخه اندروید ندارد.

 شما می توانید گروه بسازید و ارتش خود را همانطور که مایلید وسعت دهید از نکات مثبت شخصیت های متنوع و پوشش هاست لباس جدید و به روز که به چشم می‌خورد مبارزات در این بازی همه جور در نظر گرفته شده و نبردهای تن به تن خیلی عالی طراحی شده است مشکلات فنی در این بازی مشاهده نمی‌شود.

برای خرید بازی میتوانید از سایت psxconsole.ir اقدام کنید.

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *