تبلیغات

تبلیغات

تولید و فروش تجهیزات گلخانه با بهترین کیفیت در ایران

golkhane

تولید هیتر گلخانه شرکت گل سبز فرداد میثاق با چند ویژگی برتر

به هنگام خرید هیتر گلخانه با انواع زیادی از آن ها روبرو می شوید که هر کدام ویژگی های خاصی را در اختیار شما قرار می دهند و همچنین با توجه به ویژگی ها، قیمت های مختلفی نیز دارند که می توانید از الگوی زیر برای مقایسه هیتر های گلخانه ای استفاده کنید.

کشت گلخانه ای بیشتر در فصل های سرد سال انجام میگیرد، به همین دلیل برای گرمایش گلخانه ها به طور گسترده از انواع بخاری و هیتر گلخانه استفاده میشود. در گلخانه ها دمای مناسب برای رشد گیاهان مختلف حدودا بین 20 الی 22 درجه سانتی گراد میباشد.

 

رایج ترین بخاری هایی که در گلخانه ها مورد استفاده قرار میگیرند هیترهای آتش درون بوده که به کوره هوای گرم نیز معروف اند. در این نوع هیترها، گرما به شکل کاملا پاک و بدون هیچ نوع دود و آلودگی به داخل گلخانه منتقل میشود. استفاده از سیستم های گرمایشی بدون دودکش در گلخانه ها مجاز نیست. 

جت هیتر برقی

هرچند که استفاده از هیترهای گازسوز و گازوئیلی به صرفه تر از هیترهای برقی است اما گاهی اوقات دسترسی به این نوع سوخت ها امکان پذیر نبوده و گلخانه داران توسط هیترهای برقی گرمای مورد نیاز گلخانه را تأمین میکنند. جت هیتر برقی گرمای بسیار پاک و تمیز ایجاد میکند. این مدل بخاری های برقی معمولا با برق 3 فاز راه اندازی میشوند.

نایلون گلخانه

اولین مرحله انتخاب ابعاد و ضخامت نایلون گلخانه

معولا نایلون‌های گلخانه ای از عرض 1 تا 16 متر تولید می شود اما در صورت نیاز تولید کنندگان مربوطه می توانند ابعاد سفارشی شما را تولید کنند.

ضخامت نایلون گلخانه به طور معمول از 150 میکرون تا 300 میکرون می‌باشد اما می‌توان با توجه به نوع نیاز و کاربردی که دارید ضخامت را سفارشی کنید.

نایلون سه لایه گلخانه و تفاوت آن با نمونه های تک لایه

مقاوم‌ترین نوع پلاستیک‌های سه لایه گلخانه‌ای هست که دارای روش تولید کاملا متفاوتی نسبت به نمونه های تک لایه است و از استحکام و مقاومت بسیار بیشتری برخورد دار است، همینطور نمونه های سه لایه دارای طول عمر بسیار بیشتری نسبت به مدل های تک لایه است.

عوامل تاثیر گذار در قیمت نایلون گلخانه ای چیست؟

میزان سفارش

افزودنی که می خواهد به پلاستیک اضافه کنید به همراه میزان درصد افزودنی

استفاده از مواد اولیه درجه 1 یا 2 قیمت

طول عمر نایلون عریض گلخانه ای و کشاورزی چقدر است؟

همچنین بخوانید  تفاوت منوی غذا در هتل های مشهد

یکی از سوالات متداول نایلون عریض گلخانه میزان طول عمر این محصول است. طول عمر این محصول بستگی به تولیدکننده دارد اما یک تولید با کیفیت از3 تا 5 سال بازده خواهد داد.

تجهیزات گلخانه

 

معرفی پوشش گلـخانـه

قبل از اینکه به نحوه نصب پوشش نایلونی گلخانه بپردازیم بهتر است با انواع این پوشش آشنا شویم. به طور کلی در هیچ پوششی قابلیت انتقال صد در صد نور و حرارت وجود ندارد و تمامی پوشش ها تا حدودی نور و حرارت را به خود جذب می کنند. با توجه به اینکه بهترین پوشش شیشه می باشد اما چون هزینه بالا و نصب سختی دارد افراد ناچارند از پوشش های جایگزین استفاده کنند که بعد از شیشه نایلون یکی از بهترین متریال‌ها می باشد.

دلایل نصب پوشش در گـلخانـه ها

با گسترش گلخانه ها نیاز به تولید پوشش های مناسب بیشتر شد. پوشش نایلونی گلخانه با شیوه نصب آسانی که دارد جایگزین مناسبی برای متریال شیشه می باشد. چون این پوشش به سازه و اسکلت محکمی نیاز ندارد و مانند شیشه شکننده نیست. از عمده دلایل نصب نایلون می توان به موارد زیر اشاره کرد.

مزایای نصب نایلون گلـخانـه

نحوه نصب پوشش نایلونی گلخانه یکی از دلایلی است که استفاده از این پوشش را رایج کرده است. به طور کلی گلخانه ها در حال حاضر از پلی اتیلن دو لایه استفاده می کنند که حاوی مواد ضد اشعه بنفش می باشد.

از آنجا که با مرور زمان این پوشش تغییر حالت نمی دهد پس می توان چندین سال از آن استفاده کرد.

طول عمر بالای ۳ تا ۴ سال

در برخی موارد به پوشش گلخانه بنا به نیاز مشتری افزودنی هایی برای تنظیم دما، اشعه ماوراء بنفش و ضد شبنم، ضد مه، ضد باکتری، افزودنی اتیلن وینیل استات و … اضافه می شود‌.

نحوه نصـب پوشـش نایلونی گلـخـانه

به طور کلی نحوه نصب پوشش نایلونی گلخانه در ایجاد یک شرایط متعادل برای رشد و نمو گیاهان بسیار موثر است. همانطور که مشخص است پوشش باید به سازه به صورت استراتژیک و برنامه ریزی شده نصب شود تا بتواند مقاومت و طول عمر فیلم را بالا برد. نایلون کشی باید مرحله به مرحله و طبق اصول خاصی پیش برود. هر نایلون یک سری مشخصات و ویژگی های مختص به خود را دارد که بر اساس همین ویژگی ها می توان به بهترین نحو ممکن نصب آن را کامل کرد. حال در زیر شیوه نصب این پوشش را مرحله به مرحله بیان خواهیم کرد.

قیمت هر متر نایلون گلخانه؟

همچنین بخوانید  بهترین روش کسب درآمد ارزی در منزل !

قیمت هر متر نایلون گلخانه ای یک عدد مشخص نیست، بلکه با توجه به ضخامت، میزان افزودنی یو وی ( 1 تا 10 درصد)، عرض نایلون و میزان سفارش متغییر است. برای دریافت قیمت دقیق لطفا با ما تماس بگیرید.

فن گلخانه ای را بهتر بشناسیم

امروزه استفاده از گلخانه ها برای پرورش محصولات بسیار گسترش یافته است. به طوری که افراد زیادی تمایل به احداث گلخانه پیدا کرده اند. هدف از سیستم فن گلخانه ای ایجاد یک توده پایدار از هوا است که به آرامی در حال حرکت از طریق فن ها می باشد.احداث گلخانه الزاماتی را به همراه دارد که باید آن ها را رعایت کرد. یک مورد مهم از آن الزامات استفاده از فن گلخانه ای می باشد.

ورودی گلخانه اجازه می دهد هوا سرد به داخل ساختمان گلخانه نفوذ کند، اما فن گلخانه  باید نصب شود تا هوا را از طریق کل ساختار به طور مساوی حرکت دهد. هدف اصلی فن گلخانه ای ایجاد دمای یکنواخت دز فضای گلخانه است.

ضرورت استفاده از فن گلخانه ای در گلخانه

1- کنترل دمای هوای گلخانه با فن گلخانه ای: همانطور که گفته شد فن گلخانه ای باعث کنترل دمای محیط می شود و شرایط ایده آلی را برای گیاه فراهم میکند. با افزایش یا کاهش دما داخل گلخانه، فن با استفاده از افزایش یا کاهش دبی ورودی و خروجی هوا به مقابله با این ناهنجاری پرداخته و شرایط را به حالت قبل از بحران برگرداند.

2- کنترل میزان گردش هوا توسط فن گلخانه ای: فن گلخانه ای با گردش هوای داخل گلخانه باعث افزایش شادابی و طراوت گیاه می شود و از پژمردگی و به اصطلاح پلاسیدگی گیاه جلوگیری کرده و عملکرد آن را افزایش می دهد.

تهویه و خنک کاری گلخانه توسط پد سلولزی گلخانه

میزان رطوبت مورد نیاز در فصول گرم

یکی از موارد مهم و قابل توجهی که بایستی در سالن های صنعتی اعم از سالن های گلخانه ای به آن اهمیت داده شود میزان رطوبت مورد نیاز در فصول گرم سال است. در واقع میزان تهویه مطبوع در این دسته از اماکن بایستی به گونه ای باشد که رطوبت و دمای مورد نیاز در جهت رشد گیاهان تأمین گردد.

چنانچه و بنا به هر دلیلی شرایط مذکور به هم بخورد و به عبارتی عدم تأمین آن اتفاق افتد بدون شک گرد افشانی گل ها و نیز فرارسیدن زمان رشد و پرورش میوه های گلخانه ای هم مختل خواهد شد.

اگر شما هم به تازگی وارد این حرفه شدید و یکی از دغدغه تان برای پرورش گل و گیاهان گلخانه ای راه اندازی آن در فصول گرم سال است یکی از بهترین تجهیزات در جهت رفع این نگرانی ها پد سلولزی گلخانه است.

همچنین بخوانید  آجیل برشته‌​ی پودری چیست و چگونه درست می​‌شود؟

صنعت گلخانه دارای یکی از بهترین ایده ها در تهیه محصولات کشاورزی می باشد. فضای گلخانه یک محیط امن و ایزوله شده برای رشد و نمو گیاهان است. این فضا به هیچ حال تحت تاثیر گرما و یا سرمای بیش از اندازه محیط قرار نمی گیرد.

چرا که در داخل هر گلخانه مدرن امروزی از انواع سیستم های استاندارد و اصولی به جهت تامین سرمایش و گرمایش استفاده می شود. سیستم فن و پد گلخانه ای یکی از همین ایده های تاثیرگذار است که با هدف خنک سازی فضاهای گلخانه ‌ای ابداع شده اند.

تجهیزات گلخانه

 

فضاهای گلخانه ‌ای محیط های بسیار بزرگی هستند که در آنها نیازمند به گردش هوای دائمی هستیم. ساختار شفاف سقف جداره ‌های هر سالن گلخانه‌ ای که با هدف تامین نور خورشید در نظر گرفته شده است، به شدت در گرم شدن محیط گلخانه تأثیرگذار است.

فضای بزرگ گلخانه‌ ای را نمی‌ توان به این سادگی ‌ها در تعریف سیستم های کم توان خنک سازی و یا رطوبت ساز پاسخگو شد. از طرفی نمی توانیم برای تامین نیازهای عادی یک فضای گلخانه‌ ای مستلزم صرف هزینه های بسیار بالایی باشیم.

البته در چنین سیستمی حضور پد سلولزی نقش کلیدی دارد. در واقع تمام ماجراها از خنک سازی تا تعادل رطوبتی برای محیط گلخانه از حضور پررنگ و مناسب پد سلولزی تأمین خواهد شد. ظرفیت مناسب پد سلولزی در کنار نصب اصولی آن است که قابلیت خنک سازی کامل را برای تمام فضای سالن گلخانه ‌ای تامین می نماید.

تلفن های تماس شرکت گل سبز فرداد میثاق

تلفن:66565060-021

همراه:09125753841-09121952067

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *