تبلیغات

تبلیغات

آموزش دریافت تیک آبی اینستاگرام (نشان دهنده رسمی بودن اکانت) با جدیدترین روش

How-To-Get-Verified-on-Instagram-TechTip

آماده برای گرفتن تیک آبی در اینستاگرام!

 

اگر تابحال چشمتان به تیک آبی اینستاگرام در کنار پروفایل ها افتاده باشد و از اینکه چرا شما هم این تیک آبی اینستاگرام را ندارید برایتان سوال شده باشد ، شما می توانید با دنبال کردن این مقاله آموزشی که جدیدترین روش ها در آن گفته شده است می توانید تیک آبی اینستاگرام را از آن خود کنید و پس از این اکانت شما یک تیک آبی داشته باشد. همانطور که مشخص است تیک آبی اینستاگرام نشان دهنده این است که این اکانت با بقیه متفاوت و نشان دهنده این است که اکانتی را که مشاهده می کنید جعلی یا فیک نیست بلکه توسط تیم اینستاگرام تایید شده است. اما سوالی که پیش می آید این است که ما چگونه می توانیم تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنیم و کنار پروفایل اینستاگرام خود یک تیک آبی داشته باشیم؟

 

در این مقاله ، ما روش هایی که برای دریافت تیک آبی اینستاگرام اخیرا شناخته شده و تایید شده است برای شما نشان می دهیم ، توجه داشته باشید که پیشنهاد می شود تمامی روش های گفته شده در زیر را انجام دهید تا شانس شما برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام بهتر و نزدیکتر شود.

 

تیک آبی اینستاگرام یا تاییدیه اکانت رسمی چیست؟

 

همانند تیک آبی در توییتر ، اینستاگرام هم از آیکون تیک آبی برای نشان دادن اکانت تایید شده در بین اکانت های اینستاگرام استفاده می کند. شما آیکون تیک آبی را دقیقا در کنار نام اکانت اینستاگرام خواهید دید.

 

دریافت تیک آبی اینستاگرام

 

همانطور که گفته شد این تیک آبی به این معناست که هویت فرد مورد مورد نظر توسط اینستاگرام مورد تایید است ، یعنی شما مطمئن خواهید شد که این اکانت فیک یا جعلی نیست! معمولا یکی از کاربرد های تیک آبی اینستاگرام برای جلوگیری از این است که شما فریب اکانت های جعلی یا فیک که معمولا فن پیج ها هستند را نخورید.

 

باید بدانید که تیک آبی به معنای یک امضا از طرف شما نیست و به این معنا نیست حالا این اکانت تیک آبی دارد باید دنبال شود! بلکه تنها نشان دهنده ی این است که اکانت مورد نظر مورد تایید است و جعلی نیست.

 

اینستاگرام اعلام کرده است اکانت هایی که تیک آبی دارند را مورد بررسی قرار نمی دهد ، اما اگر اکانت دارای تیک آبی اینستاگرام قوانین مربوطه را زیر پا بگذارید تیک آبی از اکانت گرفته می شود.

 

آموزش دریافت تیک آبی اینستاگرام با روش Request Verification

 

[ توجه ، این روش که اخیرا به اینستاگرام اضافه شده است ، ما آن را در این مقاله اضافه کرده ایم و تنها انجام دادن این روش برای شما کافی است ].

 

برای اینکه بتوانید از قابلیت جدیدی که اخیرا در داخل برنامه اینستاگرام اضافه شده است استفاده کنید ، باید ابتدا آخرین نسخه ی اینستاگرام را روی گوشی خود نصب کنید. شما می توانید در هر 2 سیستم عامل اندروید و iOS این درخواست را انجام دهید. بدین منظور برای درخواست دریافت تیک آبی اینستاگرام مراحل زیر را طی کنید :

 

1- وارد اینستاگرام شده و به بخش پروفایل خود بروید.

2- حالا آیکون همبرگری را لمس کرده و وارد تنظیمات یا Settings شوید.

3- در قسمت Settings شما باید وارد Request Verification شوید.

 

دریافت تیک آبی اینستاگرام

 

صفحه ای که باز شده است دارای چند بخش است که باید به آن ها توجه کنید! در قسمت اول که بصورت پیشفرض پر شده است همان آیدی یا یوزرنیم است (کاری به این بخش نداریم). در فیلد پایینی که Full Name است ، شما باید نام و نام خانوادگی تان را بصورت کامل وارد کنید.

همچنین بخوانید  آموزش پاک کردن کش و کوکی مرورگر سافاری در مک

 

در قسمت بعدی شما باید یک عکس که همراه آیدی و مشخصه است را برای اینستاگرام ارسال کنید. با زدن Choose File می توانید این کار را انجام دهید. اگر شما یک شخص محبوب هستید می توانید تنها آیدی خود را روی دستتان نوشته و با عکس گرفتن از آن به اینستاگرام ارسال کنید ، اما اگر شما یک برند یا شرکت هستید بهتر است عکس از گواهی شرکت ، یا برای مثال اگر راننده تاکسی هستید ، گواهی نامه خود را در دست گرفته و از آن عکس بگیرید. بطور کلی هر آنچه که فکر می کنید شما را به گرفتن تیک آبی نزدیک تر می کند از آن برای ارسال عکس استفاده کنید. همچنین شما می توانید از پاسپورت ، کارت شناسایی بین المللی استفاده کنید.

 

آموزش دریافت تیک آبی اینستاگرام

 

باید در نظر داشته باشید که در زمان ارسال درخواست نباید توقع داشته باشید که اینستاگرام سریعا پاسخ شما را بدهد! چرا که در خواست ها در ابتدا بسیار زیاد است و بررسی کردن تک تک آن ها مشکل ساز است. از این رو اگر پاسخی دریافت نکردید این بدان معناست که شما شانسی برای دریافت تیک آبی اینستاگرام ندارید!

 

باید بگوییم که کار شما تمام است! و تنها باید متتظر پاسخ از سوی اینستاگرام باشید. شما مراحل را به خوبی انجام داده اید ، در صورت لزوم می توانید از روش های پایین که قبل از این روش امکان پذیر بود مطالعه کنید.

 

 

چگونه تیک آبی اینستاگرام را بگیریم؟

 

خب ، حالا شما بصورت کامل می دانید که کلیت و کارایی تیک آبی اینستاگرام چیست ، وقت آن رسیده است که این تیک آبی را از آن خود کنید ، اما چگونه؟!

 

متاسفانه همین اول باید بگوییم که دریافت تیک آبی اینستاگرام به همان راحتی نیست که فکرش را می کنید! بر خلاف توییتر ، دارای یک صفحه اختصاصی ( در حال حاضر غیرفعال است ) است که شما در آن می توانید در آنجا درخواست دریافت تیک آبی را به توییتر بدهید ، اما اینستاگرام اینگونه نیست و برای اینکه تیک آبی را دریافت کنید خود تیم اینستاگرام تصمیم خواهند گرفت. در مقایسه با توییتر ، اینستاگرام لیستی از مشاغل یا سلبریتی هایی که می توانند اکانتشان را تیک آبی اینستاگرام دریافت کنند ندارد.

 

همانطور که در صفحه ی پشتیبانی تیک آبی در رابطه با آن نوشته شده است :

 

حساب هایی که چهره های مشهور (سلبریتی) و مارک ها یا برند ها را نشان می دهند تأیید شده اند و دارای تیک آبی اینستاگرام هستند زیرا احتمال دارد که از آن ها سوء استفاده شود.

 

همچنین تاکید داشته است که “فقط برخی از سلبریتی ها و برند ها” می توانند تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنند. هنوز هم پیج های بسیار بزرگی وجود دارد که فالوو های آن ها چند صد هزاری است اما به دلیل اینکه به عنوان یک شخص عادی شناخته شده اند تیک آبی ندارند. برخلاف گفته ها ، اکانت Kraft Dressing account در اینستاگرام که تنها 200 عدد دنبال کننده دارد تیک آبی اینستاگرام را دارد!

همچنین بخوانید  چگونه از حالت ناشناس گوگل مپ (Google Maps) استفاده کنیم

 

 

همانطور که  گفته شد ، اگر احساس می کنید که حساب کاربری شما در اینستاگرام پتانسیل این را دارد که تیک آبی را بگیرد ، ما در این مقاله چند روش را برای شما عزیزان آماده کرده ایم که با رعایت آن ها می توانید تیک آبی را دریافت کنید.

 

پیشنهادی : آموزش اضافه کردن گیف Gif به استوری اینستاگرام

 

حساب کاربری خود را در شبکه های اجتماعی دیگر هم بسازید!

 

اگر پروفایل شما طوری باشد که مختص یک فرد محبوب یا برند باشد ، می تواند به راحتی خارج از اینستاگرام هم آن را پیدا کنید.

 

نام خود را در گوگل جستجو کنید و ببینید که چه اطلاعاتی از شما نمایش داده می شود. اگر شما حساب توییتر ، وبسایت رسمی یا اکانت فیسبوک ندارید وقت آن رسیده است که تمامی این ها را راه اندازی کنید. حتی شاید ممکن باشد شما یک کانال یوتیوب برای برند خود بسازید.

 

حتما توجه داشته باشید در زمانی که در برنامه های دیگر فعالیت دارید لینک آن ها در اینستاگرام خود قرار دهید تا مورد تایید باشید. یعنی اگر وبسایت دارید در قسمت پروفایل و تنظیمات ، لینک وبسایت خود را وارد کرده و ذخیره کنید تا هرکس وارد پروفایل شما می شود وبسایت شما را هم مشاهده کند. اینکار باعث می شود تا فرد مراجعه کننده دید بهتری نسبت به شما داشته باشد ، همچنین از دید اینستاگرام!

 

دریافت تیک آبی اینستاگرام

 

نقطه شروع خود را اینستاگرام قرار ندهید

 

این نکته دقیقا مانند بالا است که شاید با خود بگویید کمی عجیب به نظر می رسد، اما باید بگوییم که این نکته هم یکی از روش های دریافت تیک آبی اینستاگرام می باشد. اینستاگرام می خواهد که بداند اکانت های جعلی که فعالیت دارند با اکانتی که رسمی است تشخیص بدهد و شما را در نتایج جستجو در اولین ها قرار دهد.

 

بدین ترتیب ، اگر شما از طریق اینستاگرام به شهرت رسیده اید و در بین طرفداران خود معروف هستید ، مشخص است که بعید به نظر می رسد اکانت های دیگر که از نام شما استفاده کنند بالا آیند و در نمایش نتایج جستجو بالاتر از شما و پیشنهاد اینستاگرام قرار بگیرند. اما اگر شما یک شخص یا برندی باشید که از قبل در وبسایت ها یا سرویس های مختلف ( توییتر ، فیسبوک و غیره ) فعالیت داشته اید ، اینستاگرام حساب شما را تایید می کند تا مردم بتوانند شما را به راحتی با داشتن تیک آبی اینستاگرام پیدا کنند و در صورت لزوم شما را دنبال کنند.

 

البته این را هم در نظر بگیرید ممکن است اینکه بخواهید در این جایگاه قرار بگیرید سخت باشد و به عنوان یک حساب جعلی شناخته شوید. برای مثال ، اگر برندی دارید که محصولات مختلفی دارد ، ممکن است یک اکانت فیک لینک هایی را در اختیار مشتریان قرار دهد که اسپم شناخته شود.

 

حتما ببینید : آموزش ساخت Story Highlights در اینستاگرام یا گذاشتن استوری در پروفایل خود

 

حساب کاربری اینستاگرام خود را فعال و بروز نگهدارید

 

اینستاگرام اکانت هایی که غیرفعال هستند و فعالیتی ندارند را تایید نمی کند. با این روش باید توجه داشته باشید که تنها پست گذاشتن از خود یا برند خود کافی نیست ، بلکه باید کامنت گذاشته و یا به کامنت هایی که در پست های شما گذاشته شده است پاسخ بدهید. همچنین می توانید پست های دیگران را که خلاف قوانین اینستاگرام نیست لایک کنید و از هشتگ ها هم استفاده کنید.

همچنین بخوانید  آموزش نصب سیستم عامل روی ماشین مجازی VMWare WorkStation

 

دریافت تیک آبی در اینستاگرام

 

از روش های غیرقانونی در اینستاگرام استفاده نکنید

 

این بخش کاملا مشخص است ، شما نباید خلاف قوانین اینستاگرام که در این صفحه مشخص شده است رفتار کنید. نکته قابل توجه این است که نباید شما فالوور های خود را با خریدن فالوور های فیک افزایش دهید! به این فکر باشید که از راه های قانونی در اینستاگرام رشد کنید ، برای مثال می توانید در پیج هایی که تعداد دنبال کنندگان بالایی دارند به صاحب اکانت تبلیغ خود را بدهید تا دز اکانت خود از شما تبلیغ کند.

 

فالوور فیک اینستاگرام

 

نظر های اسپم را برای تیک آبی اینستاگرام حذف کنید

 

همانطور که می دانید برنامه های بسیار زیادی وجود دارد که ما می توانید با پرداخت هزینه های زیاد برای پست های خود کامنت فیک بگذاریم و یا حتی کامنت هایی بصورت اتوماتیک توسط سیستم های مختلف بر روی پست های ما باشند. بدین منظور پیشنهاد می شود کامنت های جعلی و فیک مانند “عجب عکسی” ، “پیج منو ببین” ، “عالیه! عجب پیجی” و غیره را از پست های خود حذف کنید.

 

پیشنهاد آخر : با تیم پشتیبانی اینستاگرام در ارتباط باشید!

 

آخرین قدم برای اینکه چندین مرحله به جلوتر بروید ، این است که با تیم پشتیبانی اینستاگرام در ارتباط باشید. اگر می بینید که با روش های بالا نمی توانید تیک آبی را دریافت کنید ، بهتر است برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام ، با ایمیل پشتیبانی اینستاگرام در ارتباط باشید. توجه داشته باشید که در این بخش هم اگر اینستاگرام نظر مثبتی داشته باشد ایمیل شما را پاسخ خواهد داد ، در غیر ایتصورت پاسخی از سمت اینستاگرام دریافت نخواهد و تلاشتان بیهوده خواهد بود.

 

صفحه ای که در اینستاگرام مختص با تیک آبی در نظر گرفته شده است را می توانید توسط این لینک مشاهده کنید.

 

دریافت تیک آبی اینستاگرام

 

آیا داشتن تیک آبی اینستاگرام برای ما ارزشی دارد؟

 

همانطور که در بالا گفته شد ، تایید شدن اکانت در اینستاگرام یا Verify شدن می تواند به ما یا برندمان کمک کند. مگر اینکه شما شخص محبوبی باشید که اینستاگرام تنها فقط بخاطر خودتان شما را تایید کرده و Verify کند. ممکن است این عملیات کمی طولانی شود چرا که باید طبق خواسته های اینستاگرام همانطور که گفته شد عمل کنید تا بتوانید تیک آبی را دریافت کنید. حتی اگر بخواهید از روش های هزینه بردارد که در اینترنت وجود دارد حساب خود را تایید کنید ، هیچ تضمینی وجود ندارد که در زمان هزینه کردن حساب شما توسط اینستاگرام تایید و تیک آبی بگیرد.

 

برای کاربران عادی اینستاگرام ، تایید کردن اکانت و گرفتن تیک آبی هیچ ارزشی ندارد و تنها جنبه ی نمایشی دارد. برند ها برای ایکه بتوانند فروش خود را در شبکه های مجازی بیشتر کنند می توانند دلایلی برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام داشته باشند اما با این وجود راه دراز مدتی را دارند.

 

بنابراین ، پشینهاد ما این است که بهتر است یک بخش آنلاین برای برند خود بسازید تا بتوانید راحت تر مورد تایید اینستاگرام قرار بگیرید.

منبع :
MAKEUSEOF

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *