چگونه رمز وای فای را عوض کنیم؟ آموزش عوض کردن رمز وای فای یا مودم | تک تیپ

طراحی سایت

تک تیپ

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین آموزش های تکنولوژی

چگونه رمز وای فای را عوض کنیم؟ آموزش عوض کردن رمز وای فای یا مودم

WIFI3
ب

می خواهید رمز وای فای را عوض کنید اما نمی دانید چگونه رمز وای فای را عوض کنید ؟ نگران نباشید در ادامه با آموزش عوض کردن رمز وای فای آشنا خواهید شد .

اگر رمز وای فای شما را دوستان و آشنایان می دانند ، فقط با چند کلیک می توانید به عوض کردن رمز وای فای به هر آنچه که می خواهید تغییر دهید. معمولا رمز وای فای به صورت پیش فرض است. تغییر نام و رمز پیش فرض شبکه وای فای شما این شانس را به شما می دهد تا امنیت مودم را افزایش دهید .

نام شبکه وای فای شما (SSID) و رمز وای فای (کلید امنیتی) تنظیماتی است که برای اتصال دستگاه ها به وای فای مودم استفاده می کنند . می توانید رمز و اسم وای فای را برای افزایش امنیت مودم عوض کنید .

دلیل عوض کردن رمز وای فای :

1-جلوگیری از استفاده اطلاعات شخصی : شبکه های کامپیوتری بهترین راه برای هکر هاست تا به سیستمتون نفوذ پیدا کرده و اطلاعات شخصی تون رو بدزدن . و با عوض کردن رمز وای فای خود  این روش رو برای هکر ها سخت تر کنید . لازم هست بگم  تغییر رمز مودم و وای فای یکی از این روش هاس ولی با تغییر رمز وای فای نمیشه هکر رو متوقف کرد .

2- جلوگیری از استفاده شارژ اینترنت : متاسفانه چون در ایران هزینه اینترنت کمی بالاس , استفاده از مودم های دیگران امری طبیعی شده . و با راه هایی که ما برای شما قرار دادیم این راه رو سخت تر کنید براشون .

آموزش عوض کردن رمز وای فای مودم Tp-link :

خوب برای ورود به تنظیمات مودم اول مروگر خود را باز کرده و 192.168.1.1 را سرچ کنید . (اگر با ورود به تنظیمات مودم مشکل دارید اینجا کلیک کنید .)

برای ورود به تنظیمات مودم یوزرنیمو پسورد admin هستش . بعد از وارد کردن به سربرگ Interface Setup و به قسمت  Wireless رفته , اخر صفحه و پسورد جدید وارد کرده و دخیره کنید.

آموزش عوض کردن رمز Wi-Fi مودم Tp-link :

آموزش عوض کردن رمز وای فای مودم D-link :

برای عوض کردن رمز وای فای مودم دی لینک ، ابتدا برای ورود به تنظیمات مودم اول مروگر خود را باز کرده و 192.168.1.1 را سرچ کنید . (اگر با ورود به تنظیمات مودم مشکل دارید اینجا کلیک کنید .)

برای ورود به تنظیمات مودم یوزرنیمو پسورد admin هستش . بعد از وارد کردن به سربرگ setup و به قسمت  Wireless رفته  و پسورد جدید وارد کرده و دخیره کنید.

آموزش عوض کردن رمز وای فای مودم D-link :

آموزش تغییر رمز وای فای مودم Tenda :

خوب برای ورود به تنظیمات مودم اول مروگر خود را باز کرده و 192.168.1.1 را سرچ کنید . (اگر با ورود به تنظیمات مودم مشکل دارید اینجا کلیک کنید .)

برای ورود به تنظیمات مودم یوزرنیمو پسورد admin هستش . بعد از وارد کردن به سربرگ Wireless و به قسمت Security رفته  و پسورد جدید را در قسمت WPA passphrase وارد کرده و دخیره کنید.

آموزش عوض کردن رمز وای فای مودم Tenda :

بقیه مودم ها هم به همین صورت هستن ما سعی کردیم بهترین و رایج ترین مودم هارو بزاریم . در صورت بروز مشکل با ما تماس بگیرید .

موفق باشید .

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *