ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

آموزش عوض کردن رمز وای فای (Wi-Fi) مودم

WIFI3

دلیل عوض کردن  رمز  وای فای :

 

1-جلوگیری از استفاده اطلاعات شخصی : شبکه های کامپیوتری بهترین راه برای هکرهاست تا به سیستمتون نفوذ پیدا کرده و اطلاعات شخصی تون رو بدزدن . و با تغییر مداوم  رمز وای فای خود  این روش رو برای هکر ها سخت تر کنید . لازم هست بگم  تغییر رمز وای فای یکی از این روش هاس ولی با تغییر رمز وای فای نمیشه هکر رو متوقف کرد .

 

2-جلوگیری از استفاده شارژ اینترنت : متاسفانه چون در ایران هزینه اینترنت کمی بالاس , استفاده از مودم های غریبه داره مد میشه. و با راه هایی که ما برای شما قرار دادیم این راه رو سخت تر کنید براشون .

 

آموزش عوض کردن رمز وای فای مودم Tp-link :

 

خوب برای ورود به تنظیمات مودم اول مروگر خود را باز کرده و 192.168.1.1 را سرچ کنید . (اگر با ورود به تنظیمات مشکل دارید اینجا کلیک کنید .) برای ورود به تنظیمات مودم یوزرنیمو پسورد admin هستش . بعد از وارد کردن به سربرگ Interface Setup و به قسمت  Wireless رفته , اخر صفحه و پسورد جدید وارد کرده و دخیره کنید.

 

 

 

آموزش عوض کردن رمز وای فای مودم D-link :

 

خوب برای ورود به تنظیمات مودم اول مروگر خود را باز کرده و 192.168.1.1 را سرچ کنید .  برای ورود به تنظیمات مودم یوزرنیمو پسورد admin هستش . بعد از وارد کردن به سربرگ setup و به قسمت  Wireless رفته  و پسورد جدید وارد کرده و دخیره کنید.

 

 

آموزش عوض کردن رمز وای فای مودم Tenda :

 

خوب برای ورود به تنظیمات مودم اول مروگر خود را باز کرده و 192.168.1.1 را سرچ کنید .  برای ورود به تنظیمات مودم یوزرنیمو پسورد admin هستش . بعد از وارد کردن به سربرگ Wireless   و به قسمت  Security رفته  و پسورد جدید را در قسمت WPA passphrase وارد کرده و دخیره کنید.

 

 

 

بقیه مودم ها هم به همین صورت هستن ما سعی کردیم بهترین و رایج ترین مودم هارو بزاریم . در صورت بروز مشکل با ما تماس بگیرید .

موفق باشید .

آموزش عوض کردن رمز وای فای (Wi-Fi) مودم
4.5 (90%) 2 vote[s]

AD

AD

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *