تبلیغات

تبلیغات

معرفی بازی Planet of the Apes: Last Frontier برای PC , PS4 , ایکس باکس

PLANETOFAPPES

امروز سازنده Imaginati  بازی سرزمین میمون ها اعلام کرد که این بازی ماجراجویی در موضوع فیلم های سری خودش می باشد. این بازی که در سبک ماجراجویی سینمایی است داستانی بین قسمت اول آن یعنی Dawn of Planet of Apes و قسمت دوم آن War for the Planet of Apes می باشد.

این بازی که در استادیوی Imaginati ساخته شده است بدست کسانی است که وظیفه ی ظبط موشن کپچرهای فیلم های این مجموعه را بر عهده داشته است که توسط همین تکنولوژی برای بازی خود استفاده کرده اند.

در این بازی شما شاهد رخ داد هایی 1 سال بعد از فیلم Dawn of Planet of Apes خواهید بود. که در آن میمون ها برای در پناه ماندن از دست انسان ها جایی را برای خود درست کرده اند. طی این بازی بدلیل رسیدن زمستان ، میمون ها مجبور می شوند تا به سمت انسان ها بروند و برای خود غذایی جمع آوری کنند.

پلیر ها در طول بازی می توانند میمون ها و انسان ها را کنترل کنند و زنده ماندن آن ها فقط بستگی به نوع بازی کردن پلیر دارد! که با گرفتن تصمیم های مختلف شما ، در بازی شاهد پایان های مختلف خواهید بود. شما در این بازی تنها 2-3 ساعت مشغول خواهید بود که تنها باید مسیر های درست را بروید در غیر اینصورت پلیر دسترسی خاصی روی بازی و یا کاراکتر های آن ندارد .

بازی Planet of the Apes: Last Frontier که برای پلتفرم های :

  • سیستم (PC)
  • پلی استیشن 4 (PS4)
  • ایکس باکس وان (XBOX ONE)

منتشر خواهد شد. همچنین موتور این بازی “Unreal Engine” می باشد.

چند عکس طراحی شده برای رساندن مفهوم بازی به پلیرها :

در زیر شاهد تریلری از معرفی بازی Planet of the Apes: Last Frontier خواهید بود :

همچنین بخوانید  بهترین کنسول بازی در جهان

تبلیغات

دیدگاه ها

  • Metileo مرداد 26, 1396 :: 19:57

    سایتتون عالی است و مطالب زیبایی میزارین ممنون

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *