تبلیغات

تبلیغات

تبادل در اینستاگرام چیست ؟ تفاوت تبادل با تبلیغات اینستاگرام

metafollower

افزایش فالوور اینستاگرام به روش های مختلفی انجام میشود از جمله روش های افزایش فالوور اینستاگرام تبادل می باشد . تبادل در اینستاگرام شیوه منحصر به فرد و بدون هزینه ای می باشد که به سرعت تعداد فالوور ها را افزایش می دهد ، اما ما قصد داریم راهکار افزایش فالوور اینستاگرام به شیوه تبادل را به صورت کامل بررسی کرده و تفاوت کامل آن با تبلیغات اینستاگرام را بررسی کنیم .

 

شبکه بزرگ و اجتماعی اینستاگرام صفحه بزرگی است که در سالهای اخیر فعالیت خود و در این بازه زمانی کوتاه نسبت به سایر برنامه ها توانسته است رشد شگرف و بی نظیری داشته باشد .


برنامه اینستاگرام به دلیل ایجاد فرصت شغلی مناسب برای تمامی افراد بدون هیچ گونه محدودیتی توانسته است رضایت شمار فراوانی از افراد را جلب کند و با همین روند تعداد افراد اضافه شده به آن در حال افزایش می باشد .


مهم ترین فاکتور پیشرفت در اینستاگرام تعداد فالوور ها می باشد ، در واقع افرادی که یک صفحه یا همان پیج را دنبال می کنند فالوور نامیده میشوند ، تعداد این فالوور ها به قدری برای تمامی بیزنس ها ، اینفلوئنسر ها ، بلاگر ها ، ادمین ها و… اهمیت دارد که تمامی این افراد و مدیران مختلف به دنبال چاره ای برای افزایش تعداد آن هستند و هدف اصلی آنها افزایش فالوور می باشد .


افزایش فالوور اینستاگرام به روش های مختلفی انجام میشود از جمله روش های افزایش فالوور اینستاگرام تبادل می باشد . تبادل در اینستاگرام شیوه منحصر به فرد و بدون هزینه ای می باشد که به سرعت تعداد فالوور ها را افزایش می دهد ، اما ما قصد داریم راهکار افزایش فالوور اینستاگرام به شیوه تبادل را به صورت کامل بررسی کرده و تفاوت کامل آن با تبلیغات اینستاگرام را بررسی کنیم .

تبادل در اینستاگرام

 

معنی تبادل در اینستاگرام چیست ؟

تبادل در لغت در معنی داد و ستد با همان رد و بدل کردن می باشد و می توان از این کلمه در بسیاری از حوزه ها استفاده کرد ، این برنامه در فضای اینستاگرام نیز معنی دارد و از جمله شیوه های رایج برای افزایش فالوور می باشد .


تبادل در اینستاگرام ما بین دو الی چند پیج انجام میشود و هدف از آن جذب دنبال کننده می باشد ، معمولا افرادی که در یک حوزه فعالیت می کنند تبادل را انجام می دهند اما هیچ گونه محدودیتی وجود ندارد و لزوما قرار نیست با پیج های همکار آن را انجام بدهید ، حتی می توانید با اکانت ها و صفحه های مرتبط با مخاطب هدف خود که بسیار بازدهی خوبی دارد برای جذب فالوور کمک بگیرید .

همچنین بخوانید  قیمت دستگاه لیبل زن در سال جدید چقدر است؟ (فراز صنعت)

تبادل در اینستاگرام با گذاشتن استوری یا پست  انجام میشود و در این پست و استوری شما پیجی که با آن تبادل انجام داده آید را به فالوور های خود معرفی می کنید تا کاربران وارد آن شده و صفحه مد نظر را فالو کنند .

 

تفاوت تبادل با تبلیغات اینستاگرام چیست ؟

از جمله سوالات رایج که بسیاری از افراد در پی یافتن پاسخ آن هستند که تفاوت تبادل با تبلیغات در چیست و کدام یک مفید تر است ! باید بگوییم که نمی توان دقیق گفت کدام یک سودمند تر است چرا که هر کدام ویژگی خاص خود را دارند و بسیار مفید هستند اما تفاوت های کلی با هم دارند .

اولین و شاید مهم ترین تفاوت تبادل با تبلیغات در هزینه آن دو است ، انجام تبادل اینستاگرام بدون هیچ هزینه ای انجام میشود و این مورد برای افرادی که بودجه کمی دارند و در ابتدای مسیر قرار دارند بسیار مناسب تر است ، تبلیغات عکس تبادل است و برای انجام آن باید هزینه تقبل کنید و مقدار آن بسته به پیجی که انتخاب می کنید متفاوت است ، پیج های بزرگ تر و میلیونی ممکن است چندین میلیون بابت انجام تبلیغات از شما بگیرند .


دومین مورد برای بررسی تفاوت این دو در پیج های انجام گیرنده است ، تبادل عمدتا در پیج هایی انجام میگیرد که از لحاظ تعداد فالوور در یک سطح قرار دارند و تقریبا میزان تعامل کاربران از جمله تعداد لایک ، کامنت و… با هم برابر است و عموما پیج های انجام دهنده تبادل در یک حوزه قرار دارند ، تبلیغات جدا از هم حوزه بودن و هم سطح بودن انجام میشود چرا که در زمینه تبلیغات باید پیجی که آن را انجام می دهد سطح بیشتر یا همان تعداد فالوور بیشتری داشته باشد .


انجام تبادل برای دو پیج سودمند است و هر دو صفحه صاحب فالوور می‌شوند اما تبلیغات اینطور نیست و یکی از پیج ها از لحاظ درآمد سود بیشتری می برد و دومی صاحب فالوور بیشتر میشود .

 

تبادل در اینستاگرام

مزایای انجام تبادل اینستاگرام 

تبادل اینستاگرام روش پر مخاطبی می باشد و افراد فراوانی به کمک آن فالوور های خود را افزایش می دهند چرا که این روش مزایای فراوانی برای انجام دهنده های آن دارد که در ادامه آنها را بررسی خواهیم کرد .

 

تبلیغات رایگان 

آیا انجام تبادل در اینستاگرام نیازی به هزینه دارد ؟ خیر انجام تبادل در اینستاگرام به هیچ گونه هزینه ای نیاز ندارد و به راحتی می توان تنها با ایجاد یک پوستر یا کلیپ جذاب فالوور به دست آورد در واقع انجام تبادل دو سر سود است .

همچنین بخوانید  راهنمای خرید سیستم گیمینگ اقتصادی (مرداد 1401)

 

بی ضرر بودن 

انجام تبادل در اینستاگرام بسیار مفید است چرا که سبب افزایش تعداد فالوور شما میشود ، اما حتی اگر در نظر بگیریم به هیچ عنوان بازدهی برای شما نداشته باشد هیچ ضرری نیز برای شما نخواهد داشت .

 

افزایش فالوور بدون هزینه 

همان طور که مشاهده کردید تبلیغات روشی است که برای رسیدن به فالوور شما باید هزینه تقبل کنید اما در روش تبادل به هیچ عنوان نیازی به دادن هزینه نیست و شما می توانید بدون هزینه صاحب فالوور های رایگان شوید.

 

 

زمان مناسب برای انجام تبادل در اینستاگرام 

برای اینکه بتوانید با انجام تبادل اینستاگرام به تعداد بالایی از فالوور ها برسید ابتدا باید مقدمات این کار را چیده و فعالیت هایی انجام دهید و در ادامه تبادل خود را انجام دهید .

 

در زمان فعالیت بیشتر مخاطبان تبادل را انجام دهید 


زمان انجام تبادل در اینستاگرام بسیار اهمیت دارد ، نباید در هر زمان از روز تبادل خود را به اشتراک گذاشته و انجام دهید ابتدا باید بدانید که در کدام یک از ساعات شبانه روز کاربران بیشترین فعالیت را دارند و در همان موقع محتوا را به اشتراک بگذارید ‌.

برای اینکه رفتار کاربران خود را به صورت کامل تحلیل کنید می توانید به کمک بخش اینسایت اینستاگرام حتی روزهایی که کاربران شما و دنبال کننده ها بیشترین فعالیت را داشته اند شناسایی کرده و سپس تبادل خود را انجام دهید .

 

پروفایل خود را تکمیل کنید 

عامل بسیار مهمی که در جذب فالوور  نقش دارد پروفایل و اطلاعات بیو می باشد ، برای اینکه بتوانید از این تبادل بیشترین بازدهی را کسب نمایید باید طراحی دقیقی داشته باشید .


در قسمت بیو خود اطلاعات خود از قبیل نام ، نوع پیج ، تفاوت شما با سایر صفحه هات و خدمات ارائه شده در پیج را بنویسید و اگر لینک خاصی ازجمله وب سایت دارید در آن قرار دهید .


کاور ها و پست های جذابی تولید کنید و حداقل چندین پست در پیج داشته باشید تا فالوور های جدید آن را مشاهده و در پیج ماندگار شوند ، همچنین عکس پروفایل مناسب با حوزه خود همچون نام برند یا لوگو خاصی را قرار دهید .


قسمت هایلایت خود را با سوال های رایج و پرسش های خاص پر کنید و برای جلب اعتماد کاربران جدید می توانید نمونه رضایت ها را قرار دهید .

 

برای انجام تبادل در اینستاگرام به چه نکاتی باید توجه کنیم ؟

تبادل در اینستاگرام


لازم است قبل از انجام تبادل در اینستاگرام به یک سری نکاتی توجه کنید که انجام آنها بسیار اهمیت دارد 

همچنین بخوانید  مدیریت ناوگان چه مزایایی دارد؟

مهم ترین عامل برای انجام تبادل با سایر پیج ها این است که صفحه هات مد نظر مخاطب هدف شما را داشته باشد به عبارتی پیجی که در زمینه آرایشی بانوان فعالیت دارد انجام تبادل آن با صفحه ای که در باره ورزش های سنگین مردانه است مفید نخواهد بود ، پس سعی کنید پیجی که برای تبادل انتخاب می کنید یا در حوزه شما فعالیت بکند یا مرتبط شما باشد .


حتما توجه کنید که انتخاب پیج هم سطح  بسیار مهم می باشد ، اختلاف سطح پیجی که با آن وارد تبادل میشوید حداکثر حدود ۲۰ درصد باشد و نباید بیشتر از آن اختلافی وجود داشته باشد ، برای مثال انجام تبادل یک پیج که حدود 10 هزار فالوور دارد با یک صفحه هزار نفره درست نیست چرا در آن صورت پیج بزرگ تر از این تبادل فالوور بیشتری بدست نمی آورد و حتی ممکن است صفحه بزرگ تر درخواست شما را رد کند .


حتما در روزی که تبادل را انجام می دهید فعالیت بیشتری در پیج خود داشته باشید ، و استوری های مفید و جذاب همراه با پست با کیفیت متناسب با نیاز مخاطب طراحی کنید به ویژه اگر این پست بر اساس ترند های اخیر باشد می تواند بازدهی بالایی داشته باشد ، همچنین از آنجایی که قلب هر پیج استوری آن است تعداد بازید استوری بیشتر از پست خواهد بود برای همین سعی کنید نظر مخاطب را در این بخش جذب کنید .

نکته حائز اهمیت دیگر این است که بهتر است در روز تبادل به ویژه در بخش استوری از کلمه خرید استفاده نکنید  چرا که سبب میشوید فالوور های جدید از دنبال کردن شما دست بکشند ، بلکه باید سعی کنید محتوای مفیدی تولید کنید و می تواند با خرید لایک اینستاگرام تعداد تعامل پست های خود را افزایش دهید تا اعتماد کاربران را بیشتر جلب کنید .

 

سخن پایانی 

تبادل در اینستاگرام یک روش کاملا به صرفه و دو سر سود است به همین دلیل کاربران اینستاگرام از این روش برای دیده شدن هر چه بیشتر خود استفاده می کنند ، شما نیز می توانید به کمک روش های گفته شده تبادل مناسبی داشته باشید .

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *