تبلیغات

شرکت کفساب پلاس ارائه دهنده خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان، نماشویی و کفسابی در تهران

133703bc-0241-4cfe-b7a8-851405a9e27a

نما و کف ساختمان همواره برای افراد مهم بوده و هست. به همین دلیل در چند سال اخیر برای جلوگیری از تخریب نماها، ماندگاری طولانی مدت آن ها و زیبا دیده شدنشان کارهای زیادی انجام شده است. انجام این گونه از کارها توسط افرادی که در این زمینه ها تخصصی ندارند هیچ سودی ندارد و ممکن است حتی باعث از بین رفتن زیبایی و مقاومت نما نیز بشود.

شرکت کفساب پلاس با بیش از ۲۵ سال در زمینه کفسابی ، نماشویی با راپل، پیچ و رولپلاک سنگ نما و نقاشی نمای ساختمان خدمات ارزنده ای را ارائه می دهد. و مجموعه ما از مدرن ترین و بروزترین متدها برای ارائه خدمات استفاده می کند. ما در اینجا برخی از مهم ترین خدمات شرکت را برای شما بیان می کنیم.

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان

سنگ های مختلفی برای نما به کار برده می شوند، که دارای مقاومت ها و وزن های متفاوتی هستند‌. گاهی اوقات به دلایل مختلفی مانند: وزن بالای سنگ، آماتور بودن سنگ کار، نفوذ آب به لایه زیرین سنگ و زلزله سنگ، نمای ساختمان دچار ریزش می شود. این امر موجب ایجاد مشکلات زیادی برای صاحب ساختمان می شود.زیرا در صورتی که نمای ساختمان ریزش کند اگر سنگ مشابه پیدا نشود.باید سنگ نما به طور کامل تعویض شود، که این کار بسیار هزینه بر است.

برای جلوگیری از ایجاد این مشکل راه های زیادی تاکنون امتحان شده است اما موثر ترین و مطمئن ترین راه پیچ رولپلاک سنگ نما می باشد.پیچ و رولپلاک سنگ نما اگر به خوبی انجام شود،می تواند تا سالیان زیادی از تخریب نمای ساختمان ها جلوگیری کند‌.شرکت ما از بهترین پیچ رولپلاک ها استفاده می کند.و کارشناسان آن چون مهارت بالایی دارند از مناسب ترین پیچ رولپلاک ها برای هر نوع سنگی استفاده می کنند.

پیچ رولپلاک نما بدون داربست

ساختمان های مرتفع زیادی وجود دارند که دچار ریزش نما می شوند. برای رفع مشکل این گونه از ساختمان ها نمی توان داربست وصل کرد زیرا دارای ارتفاع بسیار زیادی هستند.پیچ رولپلاک نما با طناب ارزان ترین و بهترین روشی است که امروزه برای جلوگیری از ریزش نما از آن استفاده می کنند.

پیچ و رولپلاک نما با طناب روشی است که می تواند به راحتی تمام زشتی های نمای یک ساختمان را از بین ببرد.انجام این کار باید به بهترین روش و با توجه زیادی انجام شود.به همین خاطر باید توسط ماهر ترین افراد و با بروز ترین وسایل انجام شود. شرکت ما این کار را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت برای مشتریان خود انجام می دهد.

قیمت پیچ رولپلاک سنگ نما

برای سنگ کردن یک نما از سنگ های مختلفی استفاده می شود،که هر سنگ کیفیت و درخشندگی خاصی دارد. اما در تمام این سنگ ها احتمال ریزش وجود دارد.‌ به همین خاطر پیچ رولپلاک سنگ نمای ساختمان برای محکم کردن انواع سنگ کاربرد دارد. قیمت پیچ ورولپلاک نما به هیچ وجه زیاد نیست و بستگی به مساحت نما، نوع پیچ و رولپلاک و میزان سنگ های خراب نما دارد.به همین خاطر نمی توان یک قیمت یکسان برای آن در نظر گرفت زیرا نمای ساختمانی شرایط متفاوتی دارد.

نماشویی

در شهرهای بزرگ میزان وجود آلاینده ها به شدت زیاد می باشد.همین امر موجب می شود چهره بسیاری از ساختمان ها کدر و تیره دیده شود.همچنین در بیشتر مواقع به احتمال زیاد مشاهده کرده اید.که بعد از اتمام کار نمای ساختمان های نوساز به خاطر باقی ماندن سیمان بر روی نمای آنها به هیچ وجه زیبا دیده نمی شوند.

بهترین روشی که می توان به کمک آن مشکلات بیان شده در بالا را برطرف کرد نماشویی می باشد. چون با استفاده از آن به راحتی میتوان هر نوع کثیفی را از روی نما پاک کرد و زیبایی را دوباره به ساختمان های خود بخشید. شستشوی نما در کلان شهرها طرفدار بسیار زیادی دارد.چون در اینگونه از شهرها ساختمان ها بیشتراز سایر مناطق نیاز به نماشویی پیدا می کنند.

نماشویی با راپل

شستشوی نما با راپل یکی از بهترین روش های شستشوی نما به حساب می آید.در این روش فردی که می خواد یک نما را شستشو دهد.ابتدا طناب اصلی را به یک پایه یا میلگرد محکم بر روی پست بام وصل می کند.سپس طناب محافظ را نیز به خود وصل می کند و شروع به نماشویی ساختمان می کند.

هنگامی که فرد تمام موارد امنیتی را در نماشویی با راپل رعایت کند.امکان سقوط او بسیار کم می شود.همین امر باعث می شود فردی که میخواد نماشویی را انجام دهد.استرس نداشته باشد و به بهترین نحو ممکن نما را شستشو دهد.در واقع می توان گفت در نماشویی با راپل نمای ساختمان به بهترین نحو ممکن شستشو داده می شود.

شستشوی نمای ساختمان با واترجت

ساختمان هایی که مدت زمان زیادی از نماشویی آن ها بگذرد، با یک نماشویی ساده تمیز نمی شوند.و باید حتما برای تمیز کردن آن ها از روش شستشوی نمای ساختمان با واترجت استفاده کرد.استفاده از واترجت برای نماشویی موجب می شود.هر نمایی با هر میزان کثیفی به خوبی تمیز شود.اما چون این روش یک روش نوین برای شستشوی نما می باشد.توسط شرکت های محدودی انجام می‌شود که شرکت ما یکی از آن ها می باشد.

شرکت ما برای شستشوی نما با واترجت از ماهرترین افراد و بهترین دستگاه ها استفاده می کند.به همین خاطر افرادی که کار شستشوی نمای خود را به آن می‌سپارند در پایان کار می توانند نمایی بسیار تمیز داشته باشند بدون این که هیچ گونه آسیبی به آن وارد شود.

کفسابی سنگ

معمولا کف هر ساختمانی تنها چند سال اول کیفیت اولیه را دارد و بعد از مدتی درخشانی آن جای خود را به کدری می‌دهد.به همین دلیل کف ساختمان ظاهر کثیفی به خود می گیرد و افراد برای درخشان کردن آن از مواد شوینده مختلفی استفاده می کنند‌.اما بهتر است بدانید به هیچ وجه نمی توان کف ساختمان هایی که کدر شده اند را با مواد شوینده درخشان کرد.

زیرا در بیشتر مواقع استفاده زیاد از مواد شوینده باعث آسیب رسیدن به سنگ کف می شود.در واقع تنها روشی که تاکنون به صورت ویژه ای توانسته است کف هر ساختمانی را با هر میزان کدری و خرابی درخشان کند، کفسابی سنگ می باشد.اما اگر فرد و شرکتی را که برای این کار انتخاب میکنید ماهر نباشد نمی توانید نتیجه دلخواهی را کسب کنید. توصیه می شود کفسابی ساختمان خود را به شرکت معتبری بسپارید تا به بهترین نحو انجام شود.

قیمت کفسابی ساختمان

در گذشته کفسابی یکی از خدمات لوکس ساختمانی به حساب می آمد و قیمت بالایی داشت.اما امروزه این کار با توجه به مزایای زیادی که دارد به هیچ وجه قیمت بالایی ندارد.قیمت کفسابی ساختمان نیز یکسان نیست و بستگی به شرایطی مانند: نوع سنگ، میزان خراش ها و کدری کف و مساحت کف دارد.

کلیه خدمات شرکت کفساب پلاس(https://kafsabplus.com) تضمینی بوده و بطور کاملا حرفه ای صورت می‌پذیرد. کلیه دستگاه‌ های سنگسابی و مواد بکار رفته در شستشوی سطوح کف و نما جزء مواد درجه یک بوده و بطور تضمینی عرضه می‌شوند. نیرو های آموزش دیده و متعهد شرکت ما با سالها تجربه و آموزش، انواع پروژه‌های متعدد را با موفقیت پشت سر گذاشته و به خوبی با نحوه کار و اجرای آن آشنایی دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت خدمات شرکت ما و مشاوره رایگان با شماره 09126119453 تماس بگیرید.

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *