تبلیغات

تبلیغات

خود را با دیگران مقایسه نکردم و ثروتمند شدم

darbfelezi2

مقایسه‌کردن دیگران یکی از نشانه های کمبود اعتماد به نفس است. معتمد به نفس‌ها خود را با دیگران مقایسه نمی‌کنند. آنها به‌خوبی می‌دانند که راه پیشرفت، تمرکز بر خود است. تنها مقایسه‌ای که صورت می‌دهند هم مقایسه خود با نسخه قبلی‌شان است. من تنها با گذشتم خودم را مقایسه میکردم و با کار در حوزه پر سود درب سعی بر این داشتم هر روز پولدار تر از قبل باشم و موفق هم بودم.

درب فلزی

درب گاراژ شیب دار دستی و قدیمی دقیقاً همان کاری را که روی قلع می گوید انجام می دهد. یک تکه می آید و وقتی باز می شود به سمت بالا به فضای سقف گاراژ شما متمایل می شود اطلاعات جامع تر در سایت فلفلی ها موجود است.. این شاید رایج ترین نوع درب گاراژ است که دارایی ها با آن نصب می شوند. با این حال، این درب ها قابلیت تطبیق پذیری زیادی ندارند. آنها ارزان تر هستند و در نتیجه می توانید عمر کوتاه تری را برای درب خود انتظار داشته باشید. ایده‌آل اگر بودجه‌تان کم است، یک درب کج دستی یک راه‌حل استاندارد و غیرقابل چشم‌انداز برای درب گاراژ جدید است.

ثروتمند

قیمت درب توری آلومینیومی

لازم به ذکر است قیمت درب توری آلومینیومی به عوامل بسیاری بستگی دارد. از قدیمی ترین انواع توریهای درب و پنجره می توانیم به توری آلومینیومی کشویی اشاره کنیم که بسیاری از افراد اقدام به خرید آن می نمایند. این توریها انواع مختلفی دارند که می توان توری ثابت، توری پلیسه، توری مگنتیک، توری رولینگ و توری لولایی را نام برد. وقتی درب و پنجره فضای کافی را برای جابه جایی ندارد از توری ثابت استفاده می کنند و در شرایط خاص قابل نصب هستند.

کارایی و قیمت این توری با انواع دیگر متفاوت است و مهم ترین تفاوت آن نوع حرکت می باشد که فقط برای شستشو از درب و پنجره جدا می شود و در مواقع دیگر هیچ حرکتی ندارد. توریهای پلیسه نوع دیگر از توریها هستند که به صورت کرکره ای باز و بسته می شوند و از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند و به همین دلیل پاره و پوسیده نمی شوند.

ثروتمند

قیمت درب چوبی ارزان

برای حفاظت منزل در برابر سرما و گرما همچنین امنیت نیاز به درب یک نیاز اساسی است مانند درب اتاق خواب که اکثرا چوبی بوده و قیمت درب چوبی ارزان برای مصرف کننده حائز اهمیت است.

بهترین انتخاب برای درب ورودی اتاق ام دی اف است بر روی این دربها می توان طراحی زیبا انجام داد و حتی لوگوی خاص شرکتها سازمان یا ادارات را طراحی کرد و خاصیت خوب این دربها استفاده از ضد آب روی آن می باشد از آنجا که گفتیم این دربها مناسب سرویس حمام و دستشویی هستند در معرض بخار آب و قطرات آب قرار دارند ممکن است بعد از مدتی خراب شوند.

همچنین بخوانید  آفر ویژه تور بلغارستان لحظه آخر ویژه تابستان 1401

ولی این روکش ضد آب از این کار پیشگیری می کند و علاوه بر آن قابلیت شست و شو و دستمال کشی با دستمال خیس جهت ضد عفونی کردن را دارد، این دربها ضد خش است و بعد از مدتی همان حالت اولیه خود را حفظ خواهد کرد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *