تبلیغات

قبل از سی سالگی با تولید کتانی ثروتمند شدم

katani-arad2

دنیای تجارت به من ثابت کرده که هر شخصی در هر سنی می تواند ثروتمند شود اما عرصه کتانی باعث شد تا متوجه شوم پولدار شدن امری بسیار ساده است و می توان قبل از سی سالگی هم به درآمدهای نجومی رسید، در این مطلب درباره بهترین کتانی های موجود در بازار صحبت خواهیم کرد.

کتانی زنانه

یکی از ابزار اصلی انجام هر تمرین و رشته ورزشی کفش‌ ورزشی و کتانی زنانه اسپرت مناسب میباشد. پای انسان یک اهرم حرکتی می‌باشد که در مقابل نیروهای واکنشی زمین از خود کنش نشان می‌دهد و بدون یک کفش مناسب، به بافت‌های نرم پا آسیب وارد خواهد شد لذا انتخاب یک کفش ورزشی و اسپرت مناسب ، می‌تواند جلوی بروز بسیاری از حوادث، جراحات و دردها و آسیب عضلات و اسکلت بدن در هنگام ورزش را بگیرد و همچنین دارای سه کارکرد اصلی حفاظت از پا، راحتی و حمل وزن بدن است.

سه ویژگی مهم و اساسی که در انتخاب کفش‌ ورزشی و اسپرت مناسب باید مورد نظر قرار گیرند عبارتند از :انعطاف پذیری بالا برای تمامی حرکات مختلف پا، ثبات بالا و یا استحکام برای حمایت و حفاظت از چرخش‌های ناگهانی پا، لایه گذاری مناسب برای جذب ضربه و راحتی کل پا.

تولید کتانی

کتانی مردانه

هنگام خرید کفش ورزشی و کتانی مردانه باید به موارد زیر نیز دقت فرمایید : به دلیل اینکه پاها در طول روز و یا در حین فعالیت ورم می‌کنند ، سعی کنید پس از اتمام فعالیت ورزشی خود و یا در پایان روز به سراغ خرید کفش و امتحان کفش ورزشی مورد نظر خود بپردازید تا بتوانید سایز مناسب را انتخاب نمایید. کفش‌ ورزشی و اسپرت مورد نظر خود را با همان جورابی که عادت دارید در ضمن تمرین بپوشید امتحان کنید.دقت داشته هنگامی که بندهای کفش را می‌بندید، پاها در داخل کفش به خوبی مستحکم شوند به گونه ای که پنجه‌ پاهایتان نباید به آسانی در کفش حرکت کند و پاشنه پاهایتان هنگام راه رفتن نباید بلغزد

هر دو لنگه ی کفش را بپوشید و چند قدمی در مغازه راه بروید یا بدوید تا مطمئن شوید که کفش‌ها راحت هستند. کفش ورزشی و اسپرت به هیچ وجه نباید تنگ باشد و به زور و به امید جاباز کردن در آینده خریده شود .وقتی می‌‌خواهید کفش را امتحان کنید، بندهای آن را محکم ببندید مانند اینکه می‌خواهید فعالیت ورزشی را آغاز کنید.اگر به طور مرتب یک تمرین ورزشی را انجام می‌دهید، کفشی را بخرید که خاص ورزشی باشد که آن را انجام می‌دهید.

تولید کتانی

کتونی سفید

اشتباهات رایج در انتخاب کفش ورزشی و کتونی سفید را می توان در موارد زیر خلاصه کرد:

انتخاب کفش نامتناسب با ورزش انتخابی: نوع ورزش ، مهم‌ترین و معیار برای انتخاب و خرید کفش ورزشی میباشد. برای انجام هر گونه فعالیت ورزشی لازم است کفشی مناسب با آن فعالیت تهیه کنید. . به طور مثال کفشی که برای تنیس انتخاب می‌کنید، مناسب دویدن نیست و برعکس.

 استفاده از کفش‌ ورزشی در همه مکان‌ها: کفش‌هایی که برای ورزش خاصی هستند نباید برای کار دیگر استفاده شوند. اگر کفش ورزشی برای خرید رفتن یا پیاده روی عادی استفاده شود، زودتر استهلاک پیدا می‌کند. برای خود یک کفش راحت خریداری کنید و کفش ورزشی را تنها برای ورزش استفاده کنید.چک نکردن سایز پا: باید هر سال سایز پای خود را چک کنید. سایز پا با بالا رفتن سن افزایش می‌یابد. بعضی از افراد باید از کفی‌های طبی استفاده کنند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *