تبلیغات

تبلیغات

پرسود ترین خط تولید در ایران | بهترین محصولات برای فروش

canseo

راه اندازی پرسود ترین خط تولید در ایران و همچنین بهترین محصولات برای فروش و تولید نیاز به تحقیقات، دانش بازاریابی، مشورت با افراد متخصص، تجربه و… دارد. اگر قصد دارید که یک خط تولید پر سود و پر فروش راه اندازی کنید و یا اینکه فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی نمائید نیاز به دانستن مواردی است که در ادامه قصد داریم مهم ترین موارد را از تولید محصولات پر فروش تا استفاده و خرید دستگاه بسته بندی برای محصولات و حتی تبلیغات و بازاریابی برای شما بیان کنیم.

چه  مواردی یاعث می شود یک محصول فروش بیشتری داشته باشد؟

وقتی به موفق ترین فروشندگان آنلاین نگاه می کنیدآنهایی را می شناسید که درآمد شش و هفت رقمی خود را در یوتیوب و اینستاگرام به اشتراک می گذارند؟  ممکن است فکر کنید که آنها فقط خوش شانس هستند. آنها به پر سود ترین و پر فروش ترین محصول مناسب را برای راه اندازی پر سود ترین خط تولید در ایران و در زمان مناسب انتخاب کردن؛ و با طراحی سایت و سئو و یا فروش از طریق سوشال و یا حضوری به درآمد رسیدند.

پرسود ترین خط تولیدی در ایران را چگونه انتخاب کنیم؟

مطمئناً گاهی اوقات شانس به آن وارد می شود. اما بهترین فروشندگان و تولید کنندگان در ایران می دانند که در یک محصول باید به دنبال چه چیزی بگردند و برای تأیید ایده های خود و راه اندازی پر سود ترین خط تولید در ایران تحقیق می کنند.

هنگام انتخاب یک محصول برای راه اندازی پر سود ترین خط تولید در ایران و یا فروش آنلاین باید به چند عامل توجه کرد:

1.     رقابت

آیا به این فکر می‌کنید که از آن گرایش خرده‌فروشی داغ استفاده کنید تا سود زیادی از طریق طراحی سایت فروشگاهی و فروش آنلاین به دست آورید؟ اگر محصولی در حال حاضر روند رو به رشدی داشته باشد، احتمالاً به شدت رقابتی خواهد بود. به این معنی که بسیاری از فروشندگان دیگر در حال فروش آن هستند.

رقبا ممکن است از خرید دستگاه بسته بندی فوق پیشرفته برای با کیفیت کردن بسته بندی های محصول استفاده کنند تا درج هزاران آگهی و تبلیغ برای معرفی برند و محصولات خودشان. اینگونه برای شما که در ابتدای کار هستید، رقابت بسیار سخت خواهد بود.

هرچه یک بازار اشباع‌تر باشد، فروش در آن سخت‌تر است، به خصوص اگر در تجارت الکترونیک تازه کار هستید.

شما می خواهید محصولی را انتخاب کنید که رقابت کمی دارد. این بدان معناست که شما بخش بزرگتری از بازار را بدست خواهید آورد.

همچنین بخوانید  جذب کاربران بیشتر با تبلیغ در گوگل

گزینه دیگر این است که یک محصول یا جایگاه پرطرفدار پیدا کنید و چیزی مشابه، اما متفاوت یا بهتر بفروشید. به این ترتیب، بهترین های هر دو جهان را به دست خواهید آورد: بازار داغ و رقابت مستقیم کمتر.

برای راه اندازی کسب و کار های کوچک می توانید از دستگاه بسته بندی خانگی برای بسته بندی محصولات استفاده کنید.

2.     سود آوری

آیا می خواهید از طریق اینترنت درآمد کسب کنید؟ آیا قصد دارید پرسود ترین محصول برای تولید در ایران را بیابید؟ انتخاب پرسود ترین محصولات برای راه اندازی خط تولید و یا فروش آنلاین این به این سادگی نیست که محصول خود را به قیمتی بیشتر از آنچه برای آن پرداخت کرده اید بفروشید. همچنین باید هزینه‌های فروشنده، هزینه‌های بسته‌بندی و حمل و نقل، بودجه بازاریابی و زمانی را که برای همه این کارها سرمایه‌گذاری می‌کنید، در نظر بگیرید، بدون توجه به مالیاتی که بر درآمد خود می‌پردازید.

پرسود ترین خط تولید در ایران

فروشندگان موفق می دانند چگونه محصولات سودآور را با درک اینکه چقدر برای فروش محصولشان هزینه دارد و سپس چگونه حاشیه سود خود را بر اساس این اعداد محاسبه کنند، شناسایی کنند. شما نیز می توانید تحقیقات بازار خود را به صورت آنلاین انجام دهید.

نکته حرفه ای: مذاکره با تامین کنندگان یک راه عالی برای افزایش سودآوری شما است. سعی کنید بهترین معامله را با تامین کننده خود انجام دهید تا بتوانید سود بیشتری کسب کنید.

3.     قیمت

سودآوری مهم است، اما همه چیز نیست. به عنوان مثال، اگر توانستید یک مسواک مخصوص را با قیمت 2 هزار تومان تهیه کنید و آن را به قیمت 12 هزار تومان  بفروشید، حاشیه سود خوبی است.

با این حال، برای کسب درآمد خوب باید مسواک های زیادی بفروشید.

پرسود ترین خط تولید در ایران

به همین دلیل است که قیمت شما مهم است. قیمت خرده فروشی بین 15  تا 200 هزار تومان است. هر چیزی کمتر از 15 دلار باشد و ممکن است در تلاش برای کسب درآمد کافی باشید. فروش هر چیزی بیش از 200 تا 500 هزارتومان دشوارتر است زیرا خریداران باید بیشتر به خریدهای گران بیشتر فکر کنند و بررسی کنند.

ما توصیه می کنیم به مقدار متوسط و میانه را در نظر بگیرید. قیمت 20 تا 100 هزار تومان برای محصولات به نظر عالی می رسد. این به شما فضای زیادی را برای جذب تمام هزینه های اضافی که باید پوشش دهید، می دهد، به خصوص اگر بتوانید محصول خود را با قیمت مناسب تهیه کنید. اینگونه خریداران مجبور نیستند در مورد هزینه و پول خود زیاد فکر بررسی کنند.

همچنین بخوانید  اولد یا LCD کدام تلویزیون برای خرید مناسب است؟

4.     اندازه، ابعاد، حجم

آیا به فروش قایق یا میز تنیس روی میز یا میز بیلیارد فکر می کنید؟ ممکن است بخواهید هزینه و تدارکات تحویل آن اقلام به مشتریان خود را در نظر بگیرید، به خصوص اگر تامین کننده شما کشور دیگری مانند چین باشد، برای مثال.

بهتر است محصولاتی را انتخاب کنید که کوچک و سبک باشند. قانون کلی این است که محصول باید به اندازه کافی کوچک باشد تا حداقل در یک جعبه کفش جا شود و وزن آن کمتر از (2 کیلوگرم) باشد. این امر آن را برای ارسال به سراسر ایران عالی می کند.

پرسود ترین خط تولید در ایران

در حالی که می توانید اقلام بزرگ و سنگین بفروشید، احتمال اینکه با مشکلات لجستیکی مواجه شوید بیشتر است و می خواهید فرآیندهای خود را تا حد امکان ساده نگه دارید.

5.     تاریخ انقضا و دوام محصول

نکته دیگری که باید به آن توجه کنید دوام محصول شما است. آیا واقعاً می خواهید خطر حمل گلدان های سفالی دست ساز از ایران به چین را متحمل شوید؟ در مورد ال سی دی و تلویزیون های هوشمند چطور؟

در حالی که می توان برای هر دوی این ایده های محصول موردی را ایجاد کرد، به نظر می رسد یک ریسک غیرضروری باشد. گلدان ها ممکن است در حین حمل و نقل بشکنند و یک جزء کوچک ضربه خوردگی و یا خش روی تلویزیون کافیست تا یک مشتری ناراضی پیدا کنید.

هنگام انتخاب بهترین و پرفروش ترین محصول برای راه اندازی پر سود ترین خط تولید در ایران و یا برای فروش آنلاین، توصیه می‌کنم از چیزی استفاده کنید که بادوام باشد و قطعات متحرک کمی داشته باشد. اینکار خطر بروز اشتباه را کاهش می دهد.

6.     قابلیت خرید و فروش

منظور از قابلیت خرید و فروش این است که از خود بپرسید آیا محصول به فروش خواهد رسید؟ سخت است که مطمئن شوید.

بسیاری از شرکت ها هستند که نرخ فروش هزاران محصول مختلف را به شما نشان می دهند،  که می تواند به شما کمک کند تا نسبت به محصول خود اطمینان داشته باشید. تحقیقات به انتخاب پرفروش ترین محصول برای راه اندازی پرسود ترین خط تولید در ایران کمک بسزایی می کند.

همچنین می توانید به فروشندگان و تولیدی های دیگر در بازار توجه کنید تا ببینید آیا آنها در تولید و فروش موفق هستند یا خیر.

7.     فصلی بودن

برخی از محصولات فصلی هستند. لباس لوازم چهارشنبه سوری،  تزئینات عید نوروز، تزئینات کریسمس، ولنتاین و… همه آنها نیاز به فروش در زمان های خاصی از سال دارند.

همچنین بخوانید  نکاتی که باید درباره شستشوی فرش در خانه بدانید

اگرچه این می تواند چیز خوبی باشد، اما بهتر است از فروش و یا راه اندازی خط تولیدی محصولات فصلی خودداری کنید، به خصوص اگر آنها تنها محصولی هستند که می فروشید و تازه وارد تجارت الکترونیک و خط تولید شده اید.

محصولات فصلی می توانند افزودنی عالی برای یک فروشگاه تجارت الکترونیکی مستقر باشند و با بازاریابی هوشمندانه و داشتن مشاور سئو می توانید در طول یک فصل به اندازه کافی درآمد داشته باشید که با آن تا یک سال دوام بیاورید.

اما شما در حالت ایده آل می خواهید محصولی را انتخاب کنید که بتوانید در تمام طول سال بفروشید و درآمد ثابتی برای شما فراهم کند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *