تبلیغات

تبلیغات

تولید محتوا شاه کلید موفقیت وبسایت شما

mohtava

صاحبان کسب و کار های اینترنتی خوب میدانند که نقش محتوا در بیزینسشان چقدر مفید و موثر است، خوب میدانند که محتوا برایشان پادشاهی میکند، خوب میدانند که نباید هزینه های زیادی برای تبلیغات انبوه کنند بلکه با تولید محتوا یا برونسپاری و سفارش تولید محتوا به دیگران چقدر این پروسه را سریعتر انجام میدهند.

با ما در این مطلب همراه باشید تا دقیقا بفهمید که چرا باید تولید محتوا کنید.

 

محتوا چیست و تولید محتوا چه کمکی به ما می کند!؟

یکی از بزرگترین سوالاتی که ممکن است برای شما ایجاد شده باشد این است که اصلا این تولید محتوا چیست و به چه دردی می خورد و چرا ما باید بودجه اختصاص بدهیم و سفارش تولید محتوا ثبت کنیم!؟ در مورد اینکه محتوا چیست باید گفت که همه آن چیزی که شما روی سایت خود ارائه می کنید و به کاربران نمایش می دهید محتوای سایت شما می باشد. این محتوا می تواند از توضیحات یک محصول تا یک مقاله آموزشی در وبلاگ که مربوط به یکی از حوزه های وابسته به کار شما است متفاوت باشد. اما آنچه که اهمیت دارد این است که محتوای شما دانشی است که شما در اختیار کاربر خود گذاشته و این موضوع می تواند روی برخورد کاربر با سایت شما تاثیر بسیار بالایی داشته باشد.

محتوا

به عنوان مثال محتوایی که به صورت اصولی و تبلیغ نویسی شده در صفحه محصول شما قرار گرفته باشد می تواند کاربران را به خرید ترغیب کرده و بازدهی و درآمد شما را بالا ببرد. البته باید توجه داشته باشید که قبل از اینکه بخواهید این محتوا را به کاربران خود عرضه کنید لازم است که این کاربران را به داخل سایت بیاورید.

محتوا چیزی است که کل الگوریتم و سیستم گوگل را تشخیص میدهد، فرض کنید محتوایی تولید نشود، گوگل چه چیزی را به کسانی که جستجو میکنند نشان دهد؟

گوگل همواره از وبسایت هایی که محتوا های بروز و جامع آماده میکنند حمایت میکند.

در واقع می توان گفت که تولید محتوا و همینطور ارائه یک محتوای خوب هم می تواند سئوی شما را بهبود داده و کاربران را به سایت شما وارد کند و هم می تواند این موضوع را در پی داشته باشد که کاربران از شما خرید کنند و بازدهی برگه هایی که روی سایت شما قرار دارد را بالا ببرد. اکنون که می دانیم دقیقا این محتوا قرار است برای ما چه کاری را انجام دهد و چه کاری را می کند، سوال دیگری که ممکن است ایجاد شود این است که چرا باید سفارش تولید محتوا بدهیم و بازاریابیمان را بیشتر کنیم؟ در ادامه این مورد را به صورت کامل دنبال خواهیم کرد.

همچنین بخوانید  راحتی و لذت بیشتر در حمام با کابین دوش

 

سفارش تولید محتوا چه مزایایی برای ما دارد؟

این موضوع که ما باید برای سایت خود یک محتوای خوب داشته باشیم کاملا قابل درک است.

اما چرا خودمان این کار را انجام ندهیم و برای سفارش تولید محتوا هزینه کنیم؟ در این رابطه باید گفت که شما کاملا برای اینکه این کار را انجام دهید و خودتان تولید محتوای سایت خود را بر عهده بگیرید مختارید. اتفاقا اگر بعدا هم بخواهید به سراغ سفارش تولید محتوا بروید این موضوع که چند محتوا با سلیقه و سبک شخصی شما در سایتتان وجود داشته باشد می تواند برای درک این موضوع که جهت گیری سایت شما به چه صورتی است بسیار مفید باشد.

اما موضوع اصلی اینجاست که آیا شما می توانید با تمامی دردسر هایی که تولید محتوا برای خودتان، برای شما خواهد داشت کنار بیایید و اصلا چرا باید این کار را انجام دهید و خودتان را به دردسر بیندازد، وقتی که می توانید این کار را به صورت خیلی بهتر و موثر تر انجام دهید. در این رابطه باید گفت هر چند که ارائه یک محتوای حرفه ای و کامل توسط شما که محصولات و حوزه کاری خود را بهتر از هر کسی می شناسید می تواند بسیار مفید باشد، اما تجربه ثابت کرده است که عموما کسانی که خودشان محتوا تولید میکنند نکات اصلی و مهم برای رشد محتوا و دیده شدنش در گوگل و شیوه نگارش برای خوانایی بالا را رعایت نمیکنند.

 

رعایت قوانین سئو

رعایت قوانین سئو را می توان یکی از مهمترین موارد در این زمینه دانست که خود یک دانش تخصصی خواهد بود و باید گفت که دردسر های زیادی را برای شما خواهد داشت. اگر تولید محتوایتان را برونسپاری کنید و اصطلاحا سفارش تولید محتوا ثبت کنید، این کار شما را از این مورد راحت کرده و این مزیت را دارد که خیال شما از بابت سئو صحیح این مطالب راحت خواهد شد.

 

برنامه منظم

یکی دیگر از موارد اساسی که می تواند برای موتور های جستجو خیلی مهم باشد نظم در کار شما است که وقتی خودتان این کار را انجام دهید با توجه به کارهای دیگری که دارید مطمئنا این مورد را از دست خواهید داد. در حالی که با برونسپاری تولید محتوا می توانید از نظم تیمی استفاده کنید که متخصص این کار است و این نظم یکی از اهداف اصلی آنها می باشد.

 

کلمات کلیدی صحیح

در خیلی از موارد کاربران محصول شما را با کلمات و عباراتی که شما می شناسید نمی شناسند. در این رابطه باید گفت با سفارش تولید محتوا این کار متخصصان تولید محتوا است که این کلمات را برای شما استخراج کرده و مقاله شما را به زبانی بنویسند که کاربر آن را می فهمد و برای آنها آشنا می باشد.

همچنین بخوانید  کتاب بنوشیم!

 

استراتژی کامل

یکی دیگر از موضوعاتی که باید دنبال کنید این است که برای محتوای خود یک استراتژی دقیق داشته باشید که طراحی آن می تواند یکی از زمینه های مهم در عرصه تولید محتوا باشد و حتی خیلی از تولید کنندگان خبره هم از پس آن بر نمی آیند. برونسپاری محتوا یا همان ثبت سفارش تولید محتوا می تواند این موضوع را هم به همراه داشته باشد. البته اگر برای آن به سراغ حرفه ای ها بروید.

 

آنالیز رقبا

این موضوع که سایرین چه کاری را انجام می دهند یکی از مواردی است که می توان آن را زیر مجموعه استراتژی دانست. شما رقبایی دارید که خیلی از شما جلوتر بوده و حتی آنها را نمی شناسید، با تحلیل وضعیت کسبوکارتان توسط یک تیم خبره، آنها اینترنت را زیر و رو کرده و تمامی رقبای شما را برای شما پیدا می کنند و به شما میگویند که چه چیزی را چه وقتی منتشر کنیم تا بیشتر دیده شویم.

در کل می توانیم بگوییم که تولید محتوا کاری پر دردسر است که اگر می خواهید نتیجه بخش باشد بهتر است امروز سرمایه گذاری روی آن را با بهترین ها آغاز کنید. در ادامه در مورد اینکه برای سفارش تولید محتوا باید سراغ چه کسانی بروید و بهترین سفارش تولید محتوا برای شما کدام خواهد بود صحبت خواهیم کرد.

 

بهترین راهکار سفارش تولید محتوا با محتوا آنلاین

در رابطه با صحبت هایی که در بالا شد و تا اینجا آنها را بررسی کردیم، باید بگوییم که همانطور که دیدید ” تولید محتوا هزینه نیست، سرمایه گذاری است “ و در این رابطه که بهتر است وارد آن شوید یا خیر باید گفت که اگر درست و هوشمندانه این کار را انجام دهید می تواند بازدهی قابل قبول تر و بهتری از تبلیغات را برای شما داشته باشید. همه وبمستر های با سابقه کمپین های تبلیغاتی را برای خود برگزار کرده و نتیجه آن را دیده اند. برای کسانی که این کار را نکرده اند هم باید گفت که در یک کمپین شما با پرداخت هزینه ای برای تبلیغات می توانید سود خوبی بدست بیاورید. البته این مورد همیشه هم جواب نمی دهد و بعضی مواقع هزینه تبلیغات شما هم جبران نخواهد شد.

نکته مهم تبلیغات اینجاست که شما برای هر بار دیده شدن باید هزینه کنید ولی با تاپ شدن محتوایی از شما تا وقتی که در گوگل در صدر هستید بازدیدکننده ارگانیک رایگان جذب میکنید.

محتوا

اما در مورد سفارش تولید محتوا باید گفت که با هزینه در این مسیر می توانید بازدهی را به صورت تضمین شده در بلند مدت داشته باشید و با خیالی آسوده و در پیش گرفتن یک روند صحیح منتظر این موضوع که ترافیک ارگانیک سایت خود را بالا ببرید باشید. در مورد اینکه این کار چگونه باید انجام گیرد باید گفت که بهترین گزینه برای شما استفاده از خدمات تولید محتوای محتوا آنلاین خواهد بود.

همچنین بخوانید  ماه چت معروف ترین سایت چت روم فارسی

محتوا آنلاین با بهره گیری از نیروی متخصص می تواند یک استراتژی و برنامه منظم را برای تولید محتوا در اختیار شما قرار دهد و رقبای شما را به خوبی آنالیز کرده و با استفاده از سفارش تولید محتوا در محتوا آنلاین می توانید به سریعترین بازدهی ممکن از محتوای خود دست پیدا کنید و نتیجه سرمایه گذاری خود را ببینید.

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *