تبلیغات

تبلیغات

چگونه یک برنامه تبلیغاتی خوب ایجاد بکنیم در چاپ نفیس

nafis

معمولا بسیاری از مشاغل کوچک بیشتر بر جذب مشتریان جدید تمرکز دارند تا حفظ آن. آیا می دانید که نگهداری از آنها بسیار آسان تر از جذب آنها است؟ این موضوع به این شکل نیست که به طور خودکار اتفاق بیافتد. شما باید روی این موضوع کار بکنید و تمرکز داشته باشید.

ما به دنبال این هستیم که یک مقاله بسیار خوبی در خصوص چگونه یک برنامه تبلیغاتی خوب ایجاد بکنیم را برای شما بیان بکنیم و مواردی را برای شما بیان بکنیم و امیدوار هستیم با مطالعه این مقاله به مطالب بسیار با ارزشمندی برسید

مشتریان فعلی نیز باید احساس بسیار خوبی در ارتباط با شما احساس بکنند. شما باید محصولات و خودتان را به دیگران معرفی بکنید. زمانیکه که برای اولین بار خریدی انجام می دهند باید آنها را متقاعد بکنید که خرید دوم را انجام بدهند.

شما باید سعی کنید مشتریهای خودتان را به مشتریان قدیمی و وفادار تبدیل بکنید. یک مشتری وفادار بهترین حامی شماست. سعی کنید یک برنامه ریزی برای مشتریان وفادار خود تعبیه بکنید و یک سرمایه گذاری بسیار زیادی در این کار انجام بدهید.

علت ساختن یک برنامه وفاداری

مدیریت ارتباط با مشتری یک مفهوم نسبتاً ساده است. اگر به مشتریانی که محصولات شما را خریداری می کنند یا مکرراً از خدمات شما استفاده می کنند باید به دنبال این باشید که به آنها پاداش بدهید به آنها انگیزه می دهید تا با شما کار بکنند و از شما خریداری بکنند بنابراین فروش شما افزایش می یابد.

شرکت های بزرگ و هلدینگ ها به ویژه مارک های چند ملیتی  برنامه های وفاداری گسترده برای مشتریان خود دارند. داشتن یک برنامه وفاداری عامل اصلی در رشد مشتریان و حفظ آنها می باشد.

صاحبان مشاغل کوچک ارزش مشتری وفادار خود را می دانند. بیش از 60 درصد از صاحبان مشاغل کوچک بیش از 51 درصد درآمد سالانه خود را از مشتریان وفادار و تکراری خود دریافت می کنند.

جذب مشتری راه های بسیار متعدد و متنوعی دارد که هر کسی براساس نیاز خود و شرایط فرهنگی و محیطی دست به تبلیغات می زند. یکسری از این تبلیغات می تواند بصورت پیامکی و یا بصورت بنری صورت بگیرد. یا در اجتماع با داشتن و توزیع یک بنر در سطح شهر شروع به تبلیغات خود در این حوزه بکنند و یا می تواند یک چاپ پوستر دیواری اختصاصی از طرح و لوگو خود را برروی دیوارهای محیط کسب و کار خود نصب بکنید.

برنامه تبلیغاتی خوب

راه های زیادی برای جذب مشتریان جدید وجود دارد که باید شما برنامه ای برای آن تعبیه بکنید و براساس آن شروع به تبلیغات و تخفیف هایی برای جذب آن انجام بدهید.

همچنین بخوانید  بهترین پکیج آموزش اتوکد در ایران

تشکیل یک برنامه برای جذب مشتری و ایجاد برنامه وفادری می تواند دارای دو جنبه درونی و برونی باشد در جنبه درونی تبلیغات درون سازمانی مثل چاپ پوستر دیواری و تولید لیوان کاغذی اختصاصی و …

و تبلیغاتی برونی مثل تبلیغات پیامکی و یا تبلیغات و چاپ پوستر و چاپ بنر و تبلیغات تراکتی و حتی تبلیغات تلویزونی می باشد. که شما براساس بودجه و درآمدی که کسب کردید می توانید این تبلیغاتتون را گسترش و توسعه بدهید.

امیدوار هستیم مقاله چگونه یک برنامه تبلیغاتی خوب ایجاد بکنیم که توسط تیم گروه هنری چاپ نفیس برای شما بیان شد مفید بوده باشد و نهایت استفاده را از این مقاله برده باشید.

راه های ارتباطی با گروه هنری چاپ نفیس

ما در چاپ نفیس سعی کردیم پاسخگو تمام سوالات شما مشتریان عزیز باشیم این پاسخگویی می تواند به شیوه جوابگویی در واتساب ، تلگرام و تلفنی باشد که در همه این موارد در ساعت کاری شرکت ارائه بهترین خدمات به شیوه آنلاین خواهیم بود. امیدوار هستیم برای شما عزیزان یک تجربه بسیار خوبی ارائه بدهیم که برای همیشه در خاطرات شما خرید اینترنتی از چاپ نفیس برای شما به یادگار بماند.

ما همواره در مجموعه چاپ نفیس تلاش خود را بر این داشته‌ایم که بهترین پاسخگویی و کارشناسانه را در اختیار مشتریان گرامی خود قرار دهیم از همین رو خط ویژه زیر را در اختیار مشتریان خود قرار داده است.

برای ارائه سفارشات می‌توانید با شماره تماس ۷۷۶۱۸۵۳۴-۰۲۱ و یا به وب‌سایت مجموعه به نشانی www.ChapNafis.com مراجعه نمایید.

با سپاس از حسن انتخاب شما و مطالعه این مطلب، بی‌صبرانه منتظر دریافت انتقاد و پیشنهادات در حوزه خدمات چاپ نفیس می‌باشیم.

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *