تبلیغات

تبلیغات

دانلود نرم افزار تیم اسپیک TeamSpeak Client

team-speak

نرم افزار تیم اسپیک TeamSpeak Client برای ویندوز و اندروید ، به منظور انجام مکالمات چند نفره همانند دیسکورد برای بازی های آنلاین و تیمی مورد استفاده قرار می گیرد که لینک دانلود آن در سایت تک تیپ قرار داده شده است.

TeamSpeak یکی دیگر از برنامه های اتصال به اینترنت است که شما را از دریافت تماس صوتی با کیفیت بالا تضمین می کند.

توابع استفاده شده توسط این برنامه برای برقراری ارتباط صوتی بسیار قدرتمند بوده و جریان های صوتی را با کیفیت بالا منتقل می کند.

نرم افزار تیم اسپیک را می توان به عنوان یک برنامه کامل ، حرفه ای و بسیار مفید برای کسانی که می خواهند به صورت حالت دو نفره یا گروهی یا در کنفرانس های تجاری و مشاوره در بازی های آنلاین شرکت کنند ، توصیف کرد.

TeamSpeak دارای ویژگی های بسیار مهمی است که باعث می شود هنگام مکالمه دوستانه هنگام استفاده از برنامه و صحبت با هم تیمی های خود لذت مکالمه دوستانه را احساس کنید.

میزان پشتیبانی ویندوز از این برنامه باعث شده است که بسیاری از کاربران بتوانند از این برنامه استفاده کنند.

ویژگی های نرم افزار تیم اسپیک

  • قابلیت برقراری تماس صوتی با کیفیت عالی
  • توانایی رمزگذاری داده های ارسالی و دریافتی برای اطمینان از امنیت کامل آن
  • امکان ارسال و دریافت پرونده ها
  • توانایی شرکت در کنفرانس های اینترنتی
  • قابلیت تنظیم و پیکربندی به راحتی
  • حداقل استفاده از منابع
  • امکان تنظیم رمزهای عبور برای اتاق گفتگو

دانلود تیم اسپیک TeamSpeak Client

برنامه TeamSpeak از دو قسمت سرور و سرویس گیرنده تشکیل شده است. معمولاً سرپرست شبکه (یا سرپرست بازی آنلاین) سرور TeamSpeak را تنظیم می کند. افراد دیگر می توانند با استفاده از سرویس گیرنده این نرم افزار به این سرور متصل شده و در مکالمه شرکت کنند.

البته سرورهای عمومی TeamSpeak نیز وجود دارند که افراد می توانند قرارهای خود را در یکی از این اتاق های سرور عمومی تنظیم کنند (بدون اینکه کاربران مجبور باشند خود سرور را تنظیم کنند).

(پیشنهاد ما این است که اگر نیازی به برگزاری کنفرانس های مهم و محرمانه نیستید ، فقط از بخش مشتری برنامه استفاده کنید و قرار ملاقات ها را تنظیم کنید یا بازی های آنلاین را در یکی از سرورهای عمومی این برنامه تنظیم کنید. انجام این کار برای همه افراد لازم است که می خواهند برای نصب بخش مشتری در این برنامه وارد مکالمه شوند.)

لینک 64 بیتی

لینک 32 بیتی

همچنین بخوانید  چگونه حساب دراپ باکس خود را حذف کنیم

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *