تبلیغات

تبلیغات

شارژ سریع 5 (Quick Charge) در 5 دقیقه دستگاه را تا 50 درصد شارژ می کند

qualcomm-quick-charge-5

شرکت کوالکام “Qualcomm” نسخه جدید شارژ سریع به نام “Quick Charge 5” را معرفی کرده است ، نسخه جدیدی از فناوری شارژ گسترده آن است که دارای سرعت بسیار بالایی است و شگفت زده می کند.

شارژ سریع “Quick Charge” کوالکام یکی از کم ارزش ترین، ارزش های فناوری نسبت به بقیه فناوری های شرکت کوالکام است. ما از پردازنده ها ، دوربین ها و صفحه نمایش های جدید هیجان زده می شویم ، اما شما نمی شنوید که مردم در مورد شارژر های تلفنشان خوش حال شوند . اما آنها باید به خصوص با سرعت ارائه شده توسط شارژ سریع سریع 5 خوشحال شوند.

ویژگی های شارژ سریع سریع کوالکام نسخه 5

ویژگی های شارژ سریع سریع کوالکام نسخه 5

کوالکام پستی را در Qualcomm.com منتشر کرده است که اطلاعات جدیدی از فناوری خود را نمایش می دهد. شارژ سریع 5 از 100W قدرت و بالاتر پشتیبانی می کند. همچنین دارای سازگاری با نسخه های قدیمی تر شارژ سریع و تحویل برق USB است.

تا آنجا که به سرعت مربوط می شود ، اینجاست که همه چیز هیجان انگیز است. شارژ سریع نسخه 5 وعده شارژ باتری 4500 میلی آمپر ساعت تا 50 درصد توان را تنها در 5 دقیقه می دهد. همچنین می تواند در کمتر از 15 دقیقه همان باتری را کامل شارژ کند. این بدان معناست که روزهای انتظار برای شارژ کامل دستگاه به پایان رسیده است.

پیشنهادی:

چرا شارژهای بی سیم دستگاه را دیر شارژ می کنند

وقتی با نسخه قبلی شارژ سریع (Quick Charge) مقایسه می کنیم، کوالکام ادعا می کند که این یکی خنک کننده 10 درجه سانتیگراد (50 درجه فارنهایت) را با 70 درصد راندمان بیشتر و حداکثر سرعت 4 برابر کار می کند.

همه دستگاه ها سرعت کامل ارائه شده توسط فناوری آینده را نخواهند داشت. شارژ سریع 5 از ولتاژهای مختلفی از 3.3 ولت تا 20 ولت پشتیبانی می کند. فقط زمان خواهد گفت که دستگاه ها می توانند سرعت کامل ارائه شده توسط شارژ سریع ورژن 5 را استفاده کنند، اما ما انتظار داریم که برخی از محدودیت ها را رفع کنند.

کدام شارژ سریع 5 برای شما شارژ می شود

شارژ سریع کوالکام و هدایت کننده برق “Power Delivery” دو فن آوری پرکاربرد در شارژ تلفن های هوشمند هستند. این بدان معناست که باید انتظار داشته باشید وسایل زیادی با این فناوری مهیج وارد بازار شوند.

کوالکام اظهار داشته است که شیائومی اولین شرکتی خواهد بود که فناوری جدید خود را پیاده سازی می کند ، اما ما انتظار داریم دستگاه های دیگری کاملاً قبل از پایان سال با آن ارائه شوند.

همچنین بخوانید  هرآنچه از نمایشگاه MWC 2019 انتظار داریم ، رویداد جهانی موبایل 2019

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *