تبلیغات

تبلیغات

محافظ جدید صفحه گوریلا گلس “Victus” مقاوم در برابر ارتفاع 2 متری

New-Gorilla-Glass-Victus

تلفن های هوشمند گران هستند. این روزها ، دستگاه های رده بالا می توانند با قیمتی بالغ بر 1000 دلار عرضه شوند. در حالت ایده آل ، پول زیادی را برای یک دستگاه خرج می کنید ، و انتظار دارید دوام داشته باشد. استفاده از محافظ صفحه نمایش گوریلا گلس یک راه برای تولیدکنندگان تلفن های هوشمند است که شانس سالم ماندن دستگاه های آنها در برابر آسیب های ناشی از کاربران را از بین می برند.

شرکت Corning نسخه جدیدی از شیشه مقاوم خود با نام “Gorilla Glass Victus” را اعلام کرد. این شرکت همچنین اعلام کرده است که دستگاه های سامسونگ اولین دستگاه هایی خواهند بود که از گوریلا گلس جدید که برای ضربه مقاوم تر هستند بهره خواهد برد.

پیشنهادی:

بهترین ویژگی های اندروید 10 در سامسونگ

Gorilla Glass Victus چیست؟

Gorilla Glass Victus چیست؟

این شرکت برای معرفی Gorilla Glass Victus از Corning.com کمک گرفت. و به نظر می رسد برخی از فناوری های امیدوارکننده در حال ورود به آن هستند.

ابتدا ، Gorilla Glass جدید قادر خواهد بود ضربه ها را روی سطوح سخت از حداکثر دو متر کنترل کند. کورنینگ برای بیان این موضوع می گوید که سایر صفحه های شیشه ای تنها با افت 0.8 متر می توانند سالم بمانند. بیش از دو برابر شدن فاصله سقوط بالقوه که یک تلفن از عهده آن برمی آید ، باید مسئله بزرگی باشد ، به خصوص برای کسانی که کمی با وسایل خود بی دقت هستند.

Corning Gorilla Glass Victus علاوه بر ضربه ها ، قول می دهد دو برابر مقاوم در برابر خراش از Gorilla Glass 6 باشد. هنگامی که با مارک های دیگر مقایسه می شود ، کورنینگ قول می دهد که Victus تا چهار برابر مقاوم در برابر خراش باشد.

جان بای ، معاون رئیس ارشد و مدیر کل لوازم الکترونیکی مصرفی موبایل در کورنینگ ، در مورد اهمیت بهبود دوام در برابر افت و مقاومت در برابر خراش صحبت کرد و گفت:

“به جای رویکرد تاریخی ما که از تکنسین های خود خواسته ایم روی یک هدف واحد تمرکز کنند، ساخت شیشه بهتر برای ضربه یا خراش. ما از آنها خواسته ایم که روی بهبود هر دو ضربه و خراش تمرکز کنند ، و آنها را با Gorilla Glass Victus تحویل دادند.”

چه زمانی تلفن ها با Gorilla Glass Victus عرضه می شوند؟

کورنینگ هنوز هیچ تلفن خاصی را اعلام نکرده که Gorilla Glass Victus را دریافت کند. با این حال ، در بیانیه مطبوعات اعلام شده است که دستگاه های سامسونگ اولین کسی خواهد بود که آن را در آینده نزدیک اتخاذ خواهد کرد. متأسفانه ، هیچ اشاره ای در مورد اینکه دستگاه های سامسونگ از فناوری جدید استفاده می کنند ، بنابراین باید منتظر بمانیم تا یا Corning یا Samsung معرفی شود.

همچنین بخوانید  تحول دیجیتال مارکتینگ با هوش مصنوعی در سال 2023

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *