تبلیغات

تبلیغات

برنامه پادکست گوگل در iOS و اندروید معرفی شد

Google-Podcasts-Is-Available-on-iOS-and-Android

گوگل نسخه جدیدی از برنامه پادکست خود را راه اندازی کرده است. و برای اولین بار ، گوگل پادکست اکنون در iOS و اندروید نیز در دسترس است. علاوه بر این ، گوگل در هر دو سیستم عامل تلفن همراه ، برنامه پادکست را مجدداً طراحی کرده تا استفاده از آن ساده تر باشد.

گوگل از شما می خواهد به پادکست ها گوش دهید

اول از همه پادکست چیست ؟ پادکست ها مدت زمان بیشتری است که فکر می کنید وجود دارند. با این حال ، آنها در سال های اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده اند تا در نوع خود واسطه شوند. دو مسئله انتخاب بهترین برنامه برای گوش دادن به آنها و یافتن پادکست های جدید برای گوش دادن به آنها است.

گوگل فکر می کند که هر دو مورد را با نسخه جدید گوگل پادکست حل کرده است. اکنون در اندروید و iOS موجود است ، مطابق با کلمات ، پادکست مجدداً طراحی شده است تا گوش دادن ، سازماندهی و پیدا کردن پادکست آسانتر از همیشه شود.

نحوه استفاده از پادکست گوگل

نحوه استفاده از پادکست گوگل

پادکست گوگل جدید دارای سه بخش اصلی است: صفحه اصلی ، جستجو و فعالیت.

صفحه اصلی اطلاعات قسمت های جدید و دسترسی سریع به نمایش هایی را که در آن مشترک هستید فراهم می کند. با انتخاب یک قسمت ، موضوعات مورد بحث در آن قسمت آشکار می شود. سپس می توانید با پرش به جستجوی گوگل اطلاعات بیشتری در مورد آن مباحث کسب کنید.

بخش جستجو جایی است که پادکست های جدید گوگل را برای گوش دادن به آنها پیدا خواهید کرد. در برگه برای شما ” For You ” نمایش های جدید و قسمت هایی از نمایش هایی که گوگل فکر می کند لذت خواهید برد ، قرار خواهد گرفت. در سمت راست آن ، برگه های دیگر که پادکست های محبوب را در طیف وسیعی از دسته های مختلف توصیه می کنند.

بخش فعالیت جایی است که می توانید همه کارهایی را که در پادکست گوگل انجام داده اید پیدا کنید. این شامل اپیزودهایی است که قبلاً به آنها گوش کرده اید ، اپیزودهایی که برای گوش دادن به آن صف کرده اید ، کدام قسمت ها را دانلود کرده اید ، و پادکست هایی را که مشترک هستید.

دانلود: پادکست گوگل در iOS | اندروید

برای پشتیبانی از شنوندگان در سیستم عامل های دیگر ، ما برای اولین بار نیزپادکست گوگل را به سیستم عامل iOS می آوریم و پشتیبانی از اشتراک ها را در پادکست گوگل برای وب اضافه می کنیم. صرف نظر از سکویی که از آن استفاده می کنید ، پیشرفت گوش دادن شما در دستگاه ها همگام سازی خواهد شد ، و شما قادر خواهید بود در هر مکانی که هستید مناسب ترین پادکست بسته به نوع محیط را گوش کنید .

همچنین بخوانید  تفاوت بین آیپد (iPad) ، آیپد پرو (iPad Pro) و آیپد مینی (iPad Mini) در چیست؟

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *