تبلیغات

تبلیغات

چگونه در اندروید ایموجی بسازیم ؟ آموزش ساخت ایموجی در اندروید

How-to-make-custom-emoji-on-your-Android-phone

آیا می توان در اندروید ایموجی ساخت ؟ چگونه باید در اندروید ایموجی بسازیم ؟ یکی از بهترین پیشرفت های اخیر در تلفن های اندرویدی ، امکان اضافه کردن دو ایموجی برای ارسال به افراد است ، این ویژگی ایموجی های بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد ، بنابراین می توانید خود را به روش های جدید مجهز کنید .

می توانید از ایمجوجی هایی مانند روبات شبه یا یک قلب بانداژ شده ، یا یک توله سگ در چت های خود استفاده کنید . این ایموجی های جدید Emoji Kitchen نام دارد و گوگل آن را اختراع جدید می نامد ، هنوز همه ایموجی ها گسترش پیدا نمی کند ، اما می تواند در آینده گسترش یابد.

خوب ، وقتی می گوییم در آِیند توسعه پیدا می کند ، ویژگی ساخت ایموجی در اندروید هنوز سفارشی و در حال حاضر فقط بتا است ، بنابراین اگر نمی دانید چگونه است ، فعال کردن کمی سخت است . ما شما را در مورد فعال سازی ایموجی اندروید (Emoji Kitchen) و چگونگی ساخت ایموجی های سفارشی در اندروید شما را دنبال خواهیم کرد .

در صورتی که از ایمجوجی های ویندوز 10 استفاده نکرده اید ، پیشنهاد می کنم که مقاله ایموجی های ویندوز 10 را مشاهده کنید.

نحوه ساختن ایموجی در اندروید

نحوه ساختن ایموجی اندروید

این باید بدون گفتن باشد ، اما برای به ساختن ایموجی در دستگاه اندرویدی خود ، در واقع به یک دستگاه اندروید نیاز دارید . متاسفم کاربران iOS ، اما شما مجبورید این ویژگی را از دست بدهید .

یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس

در حال حاضر ، تنها راه فعال سازی ساخت ایموجی در اندروید عضویت در برنامه بتا است . می توانید با رفتن به صفحه Gboard Beta و انتخاب گزینه پیوستن به این طرح “Become A Tester” است ، این کار را انجام دهید .

در مرحله بعد ، دستگاه اندروید خود به پلی استور بروید و برنامه Gboard را دانلود یا به روز رسانی کنید . اگر به درستی به بخش بتا بپیوندید ، گزینه به روزرسانی به شما داده می شود . این کار زیاد طول نمی کشد .

اکنون ، شما آماده هستید تا به برنامه بروید ، ایموجی های خود را در اندروید بسازید و ارسال ایموجی های خلاقانه خود را شروع کنید.

نحوه ارسال ایموجی در اندروید

نحوه ارسال ایموجی در اندروید

شایان ذکر است که در حال حاضر ، همه برنامه ها از ایموجی های ساخته شده در اندروید پشتیبانی نمی کنند . شبکه های اجتماعی محبوب و بزرگ مانند واتساپ ، فیسبوک و برنامه های گوگل از ایموجی های ساخته شده در اندروید پشتبیانی می کنند ، ما روی اینستاگرام و Slack تست کردیم اما موفقیتی نداشته باشد.

همچنین بخوانید  آموزش ضبط فیلم از صفحه نمایش ویندوز با نرم افزار VLC

برای ارسال ایموجی ساخته شده در اندروید در یک برنامه سازگار ، ابتدا کیبورد Gboard را باز کنید (بهترین ویژگی های جی بورد). می توانید این کار را هنگام چت کردن انجام دهید .

شما باید نواری بین جعبه متن و ردیف ایموجی مشاهده کنید: “برای دریافت پیشنهادات روی یک ایموجی ضربه بزنید” و به این ترتیب باید بدانید که این ویژگی به درستی کار می کند .

اکنون ، کافیست یک ایموجی را انتخاب کنید تا لیستی از سایر امکانات ظاهر شود. هیچ دلیل منطفقی وجود ندارد که به نظر می رسد این پیشنهادات خاص ظاهر شوند ، اما ممکن است بر اساس تاریخچه ایموجی شما باشد .

در تست ما ، فهمیدیم که تعداد کمی ایموجی وجود دارد که هیچ گزینه ای برای دسته کوچک موسیقی وجود ندارد ، زیرا نمونه هایی که گزینه های مختلفی داشتند شکلک های زرد معمولی (و همچنین انواع حیوانات ، ارواح و روبات های مختلف) هستند ، بنابراین امکانات کاملاً مناسب نیستند.

اما با توجه به تعداد محدودی از برنامه های سازگار ، انتظار داریم گوگل وقتی این ویژگی از تست بتا خارج شود گزینه های موجود ایموجی ها و همچنین برنامه ها را افزایش دهد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code