ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

فروم تِک تیپ

تک تیپ

تبلیغات

بالا مطلب

کسب درآمد کنید!!!!!!

کسب درآمد

جدیدترین آموزش های تکنولوژی

چگونه اکانت فیسبوک را حذف یا غیرفعال کنیم ؟ آموزش دیلیت اکانت فیسبوک

Delete-Your-Facebook-Account

دیلیت اکانت فیسبوک ، اما چرا ؟ از سال های قبل فیس بوک به ذخیره و فروش داده های کاربران خود شناخته شده است و به طور مداوم باعث می شود که چگونه شبکه های اجتماعی حریم شخصی شما را ارزیابی مجدد کنید . این که آیا شما می خواهید اکانت فیسبوک خود را به طور کامل حذف کنید ، در ادامه چگونگی حذف اکانت فیسبوک ارائه شده است .

تفاوت بین غیرفعال سازی و حذف اکانت فیسبوک چیست ؟

دو روش برای شما وجود دارد که می توانید اکانت خود را از فیسبوک حذف کنید . می توانید حساب فیسبوک خود را غیرفعال کنید یا اکانت فیسبوک را به طور کامل حذف کنید . غیرفعال کردن اکانت فیسبوک به شما امکان می دهد تا دوباره حساب خود را برگردانید و دوباره فعال کنید ، در حالی که گزینه حذف اکانت فیسبوک دائمی است و برگشتی ندارد.

غیرفعال کردن حساب فیسبوک برای زمانی که می خواهید مدتی پنهان شوید با امکان بازگشت به حساب فیسبوک و بدون نیاز ساخت اکانت فیسبوک ، مفید است . اگر اکانت اینستاگرام را غیرفعال کنید ، هیچ کس نمی تواند اکانت شما را ببیند ، اما ممکن است نام شما هنوز در لیست های دوست شما نشان داده شود . علاوه بر همه این موارد ، در صورت غیرفعال کردن حساب فیسبوک خود ، هنوز هم می توانید از Facebook Messenger استفاده کنید ، این امکان را به شما می دهد تا در ارتباط باشید.

حذف حساب فیسبوک شما دائمی است . وقتی این گزینه را انتخاب می کنید ، نمی توانید دوباره حساب فیسبوک خود را فعال کنید . همه پست ها ، عکس ها ، فیلم ها و همه موارد مرتبط با حساب شما برای همیشه پاک می شود. علاوه بر این که امکان استفاده از Facebook Messenger را ندارید ، نمی توانید از ویژگی ورود به سیستم فیسبوک که ممکن است در برنامه ها یا وب سایت های دیگر برای ثبت نام استفاده کنید .

برخی از اطلاعات ، مانند پیامهایی که برای دوستان ارسال کرده اید و کپی پیام از صندوق ورودی آنها است ، پس از حذف اکانت فیسبوک ، هنوز برای آنها قابل مشاهده است.

نحوه غیرفعال کردن اکانت فیسبوک

اگر کاملاً آماده نیستید که حساب فیسبوک خود را حذف کنید ، اما می خواهید از رسانه های اجتماعی کمی دوری کنید ، می توانید حساب فیسبوک خود را غیرفعال کنید . وب سایت فیسبوک را روی سیستم خود باز کنید ، روی پیکان رو به پایین در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کنید ، و سپس تنظیمات ” Settings ” را از لیست انتخاب کنید .

نحوه غیرفعال کردن اکانت فیسبوک

در مرحله بعد ، از صفحه سمت چپ ، روی گزینه اطلاعات فیسبوک خود ” Your Facebook Information ” کلیک کنید و سپس گزینه غیرفعال کردن و حذف ” Deactivation and Deletion ” را از لیست گزینه ها انتخاب کنید .

نحوه غیرفعال کردن اکانت فیسبوک

دکمه کنار غیرفعال کردن حساب ” Deactivate Account ” را انتخاب کرده و سپس برای ادامه ، روی دکمه ادامه به غیرفعال کردن حساب ” Continue to Account Deactivation ” کلیک کنید.

نحوه غیرفعال کردن اکانت فیسبوک

یک اخطار آخر ظاهر می شود. پیام را بخوانید و هنگامی که آماده ادامه هستید ، گزینه غیرفعال کردن اکنون ” Deactivate Now ” را کلیک کنید.

آموزش غیرفعال کردن حساب فیسبوک

در صفحه بعد باید دلیل غیرفعال کردن اکانت فیسبوک خود را ارائه دهید . از لیست گزینه ها انتخاب کنید ، در صورت لزوم ، امتناع از ایمیل های آینده را توضیح دهید ، و از ادامه استفاده از مسنجر انتخاب کنید . پس از پر کردن این فرم ، روی دکمه غیرفعال کردن ” Deactivate ” کلیک کنید .

آموزش غیرفعال کردن حساب فیسبوک

وقتی آماده فعال کردن مجدد حساب خود هستید ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که دوباره وارد Facebook شوید. از طرف دیگر ، می توانید با استفاده از ویژگی ورود به سیستم فیس بوک در برنامه یا وب سایت دیگری ، آن را دوباره فعال کنید.

آموزش غیرفعال کردن حساب فیسبوک

آموزش دیلیت اکانت فیسبوک یا حذف اکانت فیسبوک

قبل از اینکه جلو بروید و حساب فیسبوک خود را حذف کنید ، ممکن است بخواهید اطلاعات فیسبوک خود را از سرورهای شرکت پشتیبان تهیه کنید . فیسبوک ابزاری برای کمک به شما در دانلود تمام اطلاعات خود در یک فایل ZIP می دهد .

می توانید اطلاعات خود را از صفحه ” Your Facebook Information ” در تنظیمات دانلود کنید.

آموزش دیلیت اکانت فیسبوک یا حذف اکانت فیسبوک

مرورگر خود را باز کنید و به صفحه تنظیمات فیسبوک بروید . بر روی گزینه اطلاعات فیس بوک خود ” Your Facebook Information ” کلیک کرده و از لیست تنظیمات موجود گزینه غیرفعال کردن و حذف ” Deactivation and Deletion ” را انتخاب کنید.

آموزش دیلیت اکانت فیسبوک یا حذف اکانت فیسبوک

کادر کنار گزینه حذف دائمی حساب ” Permanently Delete Account ” را علامت بزنید و هنگامی که آماده ادامه کار هستید ، گزینه ادامه به حذف حساب ” Continue to Account Deletion ” را کلیک کنید .

آموزش دیلیت اکانت فیسبوک یا حذف اکانت فیسبوک

قبل از شروع کار ، فیسبوک در مورد تغییراتی که با حذف دائمی حساب فیسبوک همراه است ، به شما هشدار می دهد.

از هر یک از داده هایی که می خواهید ذخیره کنید ، تهیه کنید و اگر مطمئن نیستید که این انتخاب مناسبی برای شما است ، روی دکمه حذف حساب فیسبوک ” Delete Account ” کلیک کنید.

آموزش دیلیت اکانت فیسبوک یا حذف اکانت فیسبوک

به عنوان آخرین مرحله امنیتی ، قبل از دیلیت اکانت فیسبوک خود باید رمزعبور خود را وارد کنید. پس از انجام این کار روی گزینه ادامه ” Continue ” کلیک کنید.

آموزش دیلیت اکانت فیسبوک یا حذف اکانت فیسبوک

اگرچه فیسبوک ادعا می کند همه چیز را حذف می کند ، اگر کمی در مورد به روزرسانی وضعیت قبلی ، عکس ها و پست های خود نگران هستید ، می توانید قبل از حذف اکانت فیسبوک خود همه چیز را حذف کنید .

آخرین پیام فیس بوک به شما اطلاع می دهد که در صورت تغییر نظر ، شرکت به مدت 30 روز مشخصات و اطلاعات شما را نگه خواهد داشت . برای ادامه بر روی دکمه حذف حساب ” Delete Account ” کلیک کنید.

آموزش دیلیت اکانت فیسبوک یا حذف اکانت فیسبوک

می بینید که فیس بوک شما را از سیستم خارج می کند و شما را به صفحه ورود به فیسبوک باز می گرداند.

آموزش دیلیت اکانت فیسبوک یا حذف اکانت فیسبوک

حتی اگر شما تصمیم به حذف حساب فیسبوک خود دارید ، هنوز یک گزینه 30 روزه برای فعال کردن مجدد حسابتان وجود دارد . در صورت تغییر ناگهانی نظر ، فیسبوک این کار را انجام می دهد و تصمیم می گیرید که بعد از همه می خواهید آن را حفظ کنید . به سادگی به فیسبوک بروید و با ایمیل و رمز عبور خود وارد سیستم شوید تا بتوانید حساب خود را دوباره برقرار کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *