تبلیغات

تبلیغات

چگونه ایرپاد اپل را آپدیت کنیم ؟ آموزش آپدیت کردن ایرپاد

How-to-Update-Your-Apple-AirPod

با استفاده از آیفون ، اپل به روزرسانی های سیستم عامل را ایرپاد (نسل اول و دوم) و ایرپاد پرو شما منتقل می کند . روند بروزرسانی به طور خودکار در پشت صحنه انجام می شود ، اما می توانید نسخه نسخه سیستم عامل را که اجرا می کنید بصورت دستی بررسی کنید. در ادامه نحوه آپدیت کردن ایرپاد آورده شده است ، با تک تیپ همراه باشید .

آموزش آپدیت ایرپاد و ایرپاد پرو اپل شما

قبل از اینکه به بررسی نسخه سیستم عامل ایرپاد شما بپردازیم ، بیایید یک ثانیه طول بکشد تا در مورد آنچه مورد نیاز است قبل از اینکه هدفون اپل خود را به روز کند ، بحث کنیم. ابتدا ، ایرپاد شما باید در حالت شارژ قرار داشته باشید. دوم ، کیس ایرپاد هم باید به شارژر متصل شود . این کار را می توان با کابل لایتنینگ یا با شارژر Qi انجام داد (در صورت وجود).

در آخر ، ایرپاد های شما باید در نزدیکی آیفون یا آیپد جفت شده شما باشند. تا زمانی که گوشی یا سیستم شما به اینترنت متصل باشد ، هر نسخه جدید ایرپاد را گوشی به ایرپاد شما منتقل و نصب خواهد کرد .

بیشتر بدانید :

آموزش جفت کردن ایرپاد پرو اپل با اندروید ، آیفون ، ویندوز
آموزش اتصال ایرپاد به آیفون ، ویندوز و اندروید

آموزش پیدا کردن نسخه سیستم عامل ایرپاد

برای بررسی نسخه سیستم عامل ایرپاد ، ابتدا لازم است که ایرپاد را به آیفون یا آیپد خود متصل کنید . شما می توانید این کار ساده را با باز کردن درب کیس ایرپاد انجام دهید . و ایرپاد را در گوش خود قرار دهید .

با اتصال ایرپاد ها به تلفن یا تبلت خود ، تنظیمات دستگاه را در آیفون یا آیپد خود باز کنید . اگر نمی توانید آن را در صفحه اصلی خود پیدا کنید ، تنظیمات را جستجو کنید د تا برنامه را پیدا کنید .

  • در تنظیمات دستگاه به پایین لیست بروید و روی گزینه “General” ضربه بزنید .
  • از زیرمنوی بعدی ، دکمه “About” را انتخاب کنید .
  • تا زمانی که ایرپاد یا ایراد پرو به دستگاه شما متصل باشند ، باید آنها را به عنوان گزینه مشاهده کنید. ایرپاد را از لیست انتخاب کنید .

می توانید همه اطلاعات شناسایی ایرپاد خود را در این فهرست مانند شماره سریال آن پیدا کنید . لیست نسخه فعلی سیستم عامل ( firmware version ) معلوم است . برای اینکه ببینید آخرین نسخه موجود ایرپاد چیست ، اپل در حال حاضر آن اطلاعات را ارائه نمی دهد ، باید به صورت آنلاین چک کنید .

آموزش پیدا کردن نسخه سیستم عامل ایرپاد
همچنین بخوانید  چگونه ویس های دایرکت اینستاگرام را در آیفون سیو کنیم؟

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *