تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین آموزش های تکنولوژی

آموزش فعال کردن تم مشکی آیفون در iOS 13 (حالت تاریک)

apples-dark-mode-ios-13
ب

دلایل بسیاری وجود دارد که ممکن است شما بخواهید قابلیت جدید تم مشکی آیفون یا حالت تاریک را در آیفون فعال کنید ، یکی از بحث برانگیز ترین تغییراتی که در جدیدترین نسخه سیستم عامل iOS 13 اپل ارائه می شود .

شاید صفحه نمایش آیفون شما در شب چشم را اذیت کند و یا شاید شما یک آیفون جدیدتر با صفحه نمایش OLED داشته باشید و به دنبال ماندگاری بیشتر باتری هستید. تفاوت در هر چه باشد ، حالت تاریک iOS 13 به همان اندازه قدرتمند است. این قابلیت کاملاً تمام برنامه را در بر می گیرد – از برنامه های اضافی تا صفحه کلید روی صفحه نمایش. حتی تصاویر پس زمینه جدید که به انتخاب می کنید نیز هنگام فعال شدن حالت تاریک آیفون کاملاً تغییر شکل می دهند .

با این حال ، تم مشکی آیفون به طور پیش فرض فعال نیست ، به این معنی که برای استفاده از تم مشکی باید به تنظیمات دستگاه بروید. در ادامه کارهایی که در iOS 13 باید انجام دهید تا تم مشکی آیفون فعال شود با تک تیپ همراه باشید .

فعال کردن تم مشکی آیفون در iOS 13

ابتدا به تنظیمات دستگاه بروید و بخش Display & Brightness را انتخاب کنید .

فعال کردن تم مشکی آیفون در iOS 13

 در iOS 13 جدید ، آیکون هایی را برای تغییر تم به Light و Dark در بالای صفحه مشاهده خواهید کرد. برای تغییر به حالت تاریک آیفون ، روی آیکون Dark ضربه بزنید. اگر می خواهید همیشه از حالت تاریک استفاده کنید ، این کاریی است که باید انجام دهید.


بیشتر بدانید :

نحوه مشاهده نسخه دسکتاپ سایت ها در مرورگر سافاری


فعال کردن تم مشکی آیفون در iOS 13

اگر علاقه دارید که آیفون شما بسته به زمان تم روشن و تاریک تغییر کند ، گزینه Automatic را فعال کنید . سپس گزینه Options را انتخاب کنید زیر گزینه جابجایی اتوماتیک ضربه بزنید تا زمانی را که دوست دارید iPhone شما در حالت تاریک قرار داشته باشد تعریف کنید.

فعال کردن تم مشکی آیفون در iOS 13

تنظیم پیش فرض قابلیت تم مشکی از غروب خورشید تا طلوع خورشید فعال می شود . اگر می خواهید برنامه از پیش تعیین شده خود را تنظیم کنید ، روی گزینه Custom Schedule ضربه بزنید ، سپس زمان های فعال شدن قابلیت تم تاریک و تم روشن در آیفون خود را تنظیم کنید.

فعال کردن تم مشکی آیفون در iOS 13

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *