تبلیغات

تبلیغات

آپدیت می 2019 ویندوز 10 روی کامپیوترهایی با مموری کارد یا USB جانبی نصب نمی شود

Windows-10-May-2019-Update

شرکت مایکروسافت تا ماه آینده آپدیت می 2019 ویندوز 10 را با شماره ساخت 1903 منتشر نمی کند . اگرچه در اواخر هفته گذشته نسخه SDK آن به صورت عمومی دردسترس قرار گرفت. نسخه ای که توسعه دهندگان به آن دسترسی داشته و می توانند پیش از انتشار نسخه نهایی آن را برای توسعه اپ هایی به کار گیرند.

 

حال به تازگی گزارشی منتشر شده که نشان می دهند برخی تست کنندگان با نصب این بروزرسان با مشکلی رو به رو شدند. مسئله ای که به طور حتم در نسخه نهایی نیز وجود خواهد داشت و شرکت مایکروسافت باید به سرعت این موضوع را برطرف سازد.

 

آپدیت ویندوز 10

 

در این بین پشتیبانی مایکروسافت برای مسئله به وجود آمده پیامی منتشر کرده تا تمامی کاربران از آن با خبر شوند. به گفته مایکروسافت اگر افراد روی سیستم کامپیوتری خود  کارت اس دی یا USB خارجی نصب دارند، نمی توانند آپدیت اکتبر 2018 یا آوریل 2019 را روی سیستم خود نصب کنند. زیرا با شرایطی که دارند نصب با شکست مواجه شده و افراد باید به رفع مسئله موردبحث بپردازند.

 

همچنین در هنگام نصب 1903 با خطای زیر مواجه می شوند که چندان خوشایند نیست. مایکروسافت مسئله پیش آمده را ناشی از درایو اضافی نامناسب توصیف کرده که در صورت اتصال به سیستم کامپیوتری این مسئله را به وجود می آورد. بنابراین افراد برای حل مشکل باید چنین درایو مستقل یا اضافی را از کامپیوتر خود دور کرده و در غیر این صورت مشکل همچنان وجود داشته و حذف نمی شود.

 

مشکل نصب در حافظه اکسترنال

 

البته تاکنون در نصب آپدیت های بزرگ مایکروسافت مسائلی به وجود می آید که بعدها با انتشار آپدیت این مشکل برطرف می گردد. همانطور که می دانید ویندوز ده در صورت به وجود آمدن مسئله ای در اتصال درایو اکسترنال به سیستم کامپیوتر ، پیامی نمایان می کند . این مشکل زمانی آشکار می شود که یک برنامه نرم افزاری از طریق درایو خارجی نصب می شود و متوجه به وجود آمدن مشکلاتی خواهید شد.

 

علاوه بر درایو خارجی، انتقال داده از درایو اکسترنال به درایو داخلی ممکن است تاثیر مخربی روی درایوهای اصلی بگذارد. خوشبختانه افراد می توانند با جدا کردن درایو اکسترنال از سیستم کامپیوتری موجب جلوگیری شوند و از به وجود آمدن اشکالاتی در درایو داخلی مانع شوند.

 

با حذف درایو خارجی شما باید آپدیت های موردبحث را مجددا نصب کنید تا شاهد عملکرد مثبت آن باشید . در غیر این صورت و داشتن یک درایو خارجی مسئله ای گریبان گیر درایو داخلی سیستم کامپیوتری شما خواهد شد. از آنجایی که آپدیت ماه می در مرحله آزمایشی قرار دارد، شرکت مایکروسافت بایستی هر چه سریعتر این مشکل را برطرف ساخته تا در نسخه نهایی که بیشتر کاربران آن را دریافت می کنند، با مشکل بزرگ درایو رو به رو نشوند.

همچنین بخوانید  گوشی آیفون XR در بلک فرایدی بصورت رایگان عرضه می شود!

 

خوشبختانه همیشه پیش از انتشار نسخه نهایی، فاز بتایی دردسترس قرار می گیرد که با کشف اشکالات، از ایجاد مسائلی در نسخه نهایی جلوگیری می شود. در این زمان نیز باید مایکروسافت برای حل مسئله باید دست به کار شود.

 

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *