تبلیغات

شرکت والت دیزنی سرویس Disney+ استریم را معرفی کرد

Disney+-Stream-Walt-Disney-Service

کمپانی والت دیزنی سرانجام سرویس استریم آنلاین با نام Disney+ را رونمایی کرد. جالب است بدانید که این سرویس یکی از سرویس هایی است که بسیاری از افراد منتظر آن بوده و درانتظار روز رونمایی آن بوده اند! زمانی که بصورت کامل و نهایی شده این سرویس عرضه شود می توانیم در رابطه ها هزینه های آن صحبت کنیم. علاوه بر این می توان فیلم ها و ویدیو هایی که بصورت اختصاصی در این سرویس قرار می گیرند را هم مورد بررسی قرار داد. با تک تیپ همراه باشید تا با یکدیگر به معرفی سرویس استریم شرکت والت دیزنی بپردازیم.

 

اطلاعات مربوط به سرویس استریم Disney+

 

در آگوست سال میلادی 2017 کمپانی دیزنی اعلام کرد که قصد دارد سرویس استریم خودش را عرضه کند. اما حالا این روز فرا رسیده است! حالا می توانید سرویس Stream کمپانی دیزنی را مشاهده کنید. علاوه بر این در تاریخ November 2018 این کمپانی اعلام کرد که نام سرویس Steam خود را Disney+ قرار خواهد داد و در سال 2019 رونمایی خواهد شد.

 


پیشنهادی : Kodi چیست و چگونه کار می کند؟


 

اما حالا والت دیزنی بصورت کاملا رسمی از سرویس استریم خود رونمایی کرد. در این رونمایی اطلاعاتی در رابطه با عرضه این سرویس در تاریخ مشخص و همچنین اینکه چه فیلم ها و برنامه هایی قرار است در Disney+ قرار بگیرد آشکار شده است. اگر والت دیزنی بتواند تمامی گفته های خود و همچنین نیاز های کاربرانش را برطرف کرده و عملی کند می تواند رقیبی برای نتفلیکس باشد!

 

سرویس Disney+ چقدر هزینه بر است و چه اشتراک هایی دارد؟

 

ابتدا در تاریخ November 12 سال 2019 در کشور آمریکا بصورت رسمی دیزنی پلاس عرضه خواهد شد. هزینه هایی که برای اشتراک ها در نظر گرفته شده است بصورت یک ماه $6.99 دلار و یک ساله $69.99 می باشد. اگر احساس می کنید می توانید هزینه ی یک ساله را پرداخت کنید و در هر لحظه با دیزنی پلاس همراه باشید باید اشتراک 1 ساله را خریداری کنید. برای اینکه بیشتر بدانید و مقایسه ای انجام شود باید بگوییم که همین اشتراک بصورت 1 ماه برای نتفلیکس به قیمت $8.99 می باشد!

 

در ابتدای کار دیزنی پلاس قرار است فیلم های کمپانی Disney, Pixar, Marvel, Star Wars و National Geographic را به نمایش بگذارد. تمامی این ها بخشی در برنامه دارند که کاربر می تواند با آن ها ارتباط برقرار کند. طبق بررسی های انجام شده محیط کاربری این سرویس کمی شبیه به Netflix می باشد.

 

چه محتواهایی در دیزنی پلاس قرار می گیرد؟

 

اینکه بخواهیم بگوییم چه محتوا یا بخش هایی قرار است بر روی دیزنی پلاس برنامه ریزی شود ممکن است متفاوت باشد ، قرار است بخشی برای برنامه هایی در نظر گرفته شود که 25 سریال و 10 فیلم اورجینال می باشد. علاوه بر این مستند هایی در طول سال نیز شامل سرویس استریم کمپانی والت دیزنی می شود.

 

برنامه هایی که قرار است در نظر گرفته شود یکی Falcon و Winter Soldier و WandaVision  از مارول می باشد. با توجه به محتواهای قدیمی تمامی 30 فصل سریال انیمیشنی Simpsons قرار است بر روی این سروس استریم شود. این سریال از روز اول عرضه Disney+ قابل دسترسی است. دیزنی گفته است که قرار است بیش از 7500 قسمت از فیلم های تلویزیونی و 500 فیلم را به مجموعه های دیزنی پلاس اضافه کند. برخی از این فیلم ها شامل Sound of Music ، The Princess Bride و Malcolm می شود که در اواسط سال قابل دسترسی است.

 

چه دستگاه هایی از دیزنی پلاس پشتیبانی می کنند؟

 

برای شروع ، Disney+ برای رنج های متفاوتی در دسترس خواهد بود ، برای مثال این رنج می تواند شامل کنسول های بازی مانند PS4 و همچنین Roku همراه با تلویزین های هوشمند! از نظر پشتیبانی کیفیتی قرار است تا 4K HDR این سرویس پاسخگو باشد. علاوه بر این قرار است برخی محتوا ها بصورت آفلاین نیز در دسترس کاربران باشد.

 

از آنجایی که این سرویس قرار است در ابتدا ی کار در آمریکا عرضه شود ، برنامه ریزی شده است که طی 2 سال بتوانند بصورت جهانی سرویس Disney+ را عرضه کنند. اگر از علاقه مندانه این سرویس هستید می توانید با مراجعه در لینک  DisneyPlus.com در اولین فرصت از در دسترس گرفتن در منطقه ی باخبر شوید.

 

بخوانید :

 

 

منبع :
MAKEUSEOF

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *