تبلیغات

تبلیغات

5 وب سایتی که نقشه ، آهنگ ، روزنامه و کتاب های قدیمی را نگه داری میکنند

Old-websites-have-bestes-TechTip-ascq-13vcs-43sa

خیلی از افراد هستند که  اطلاعاتی  را که دوست دارند بک آپ می گیرند . هیچ چیزی از اینترنت حذف نمیشود بلکه اینترنت پیشرفت میکند و اطلاعات قدیمی تر و غیر قابل نمایش میشوند . اما از آلبوم یادداشت های لاینر ، کتاب ، نقشه ها و روزنامه های قدیمی ، شما میتوانید سوابق قدیمی شگفت انگیز از هر چیزی را که میخواهید ، آنلاین پیدا کنید. با تک تیپ همراه باشید.

نقشه های قدیمی آنلاین : نقشه های تاریخی جهان

نقشه های قدیمی آنلاین

مردم قبل از اینکه متوجه شوند که زمین گرد است، نقشه های جهان را ساخته اند . با نگاهی به چنین نقشه برداری تاریخی در Old Maps Online، می توانید سفر را در گذشته انجام دهید، که به نقشه های قدیمی در قسمت های مختلف اینترنت متصل می شود.

این کار کمی مشابه Google Maps است. یک مکان را برای جستجو انتخاب کنید تا  شما را به نقشه فعلی منتقل کنید ، در سمت راست، شما لیستی از نقشه های قدیمی را برای آن مکان خواهید دید. بر روی هر نقشه ای که می خواهید ببینید کلیک کنید تا به یک سایت دیگر که نقشه قدیمی را نگه داری می کند، منتقل شوید .

شما می توانید با استفاده از نقشه های گوگل نقشه های خود را پوشیده و اسکن کنید و حتی به مناطق کوچکتر شهرها نیز نزدیک شوید. اگر یک نقشه قدیمی مربوط به آن مکان در اینترنت وجود داشته باشد، این سایت آن را پیدا خواهد کرد و در اختیار شما خواهد گذاشت .

آرشیو روزنامه های قدیمی : روزنامه های قدیمی و روزمره را بخوانید

آرشیو روزنامه های قدیمی

روزنامه های قدیمی که هنوز فعال هستند ، و مسائل قدیمی را در سایت ها  پیدا می کنید . اما در مورد روزنامه هایی که تعطیل شده اند؟  روزنامه های قدیمی

در حالی که این یک سایت بین المللی با نشریات از سراسر جهان است ، بهتر است برای پیدا کردن روزنامه های شهر مورد نظر مقالات را توسط شهر فیلتر کنید و یا جستجو برای هر کلمه ای که دنبال آن هستید .

صدا های قدیمی : صداهای در حال انقراض

صدا های قدیمی

همانطور که فن آوری به سرعت به نوآوری بعدی حرکت می کند، وسایل قدیمی تنها به عنوان عکس ها زندگی می کنند. اما صدای آنها چیست؟ این که آیا این چرخش شماره ها از یک تلفن قدیمی دوار یا پیچ و خم شماره گیری اتصال به اینترنت مودم ، محافظت از این خاطرات صوتی در حال انقراض است .

این پروژه انواع مختلفی از صداها را شامل می شود، معمولا از اشیائی که دیگر به طور مرتب استفاده نمی شوند. یک تصویر از این شیء همراه با یک کلیپ صوتی 30 ثانیه ای خواهید دید. این پروژه همچنین شامل فیلم هایی است که مردم در مورد ارتباط آنها با صداها صحبت می کنند. فیلم ها به زبان آلمانی هستند، اما زیرنویس انگلیسی وجود دارد.

همچنین بخوانید  چگونه رمز اکانت توییتر خود را عوض کنیم ؟

اگر صدای وسایل قدیمی شمارا  به یاد خاطرات می اندازد به سایت صداهای قدیمی مراجعه کنید .


بخوانید :

معرفی قابلیت بی نظیر Side Sense در اکسپریا XZ3


آرشیو کتاب های قدیمی : تمامی جلد های کتاب ها

آرشیو کتاب های قدیمی

اگر عاشق هنر جلد کتاب هستید ، به ارشیو Book Cover برای دیدن بهترین کتاب ها مراجعه کنید.

شما می توانید به راحتی جلد های مختلف کتاب را مرور کنید یا کتاب مورد علاقه خود را جستجو کنید تا ببیند آیا جلد خام و یا بهتر از حد نرمال وجود دارد یا نه .

البته  ، این تنها مشخصات جلد کتاب نیست که در اینترنت ذخیره می شود. با استفاده  از ویژگی گوگل ، دیجیتالی کردن تمام کتابهای قدیمی به صورت رایگان  است .

اهنگ های قدیمی : موسیقی دیجیتال، یادداشت های خواننده های قدیمی و معروف

اهنگ های قدیمی

ادرس

شما می توانید یکی از بهترین رکوردهای کاست ها و سی دی ها ، یادداشت های لاینر. ،که در تلاش است تا آن را آنلاین ذخیره کند ، داشته باشید .

یادداشت های آلبوم لینر معمولا عبارتند از آلبوم ، شعر به آهنگ ها و حتی نامه ها و یادداشت های گروه . این یک تجربه شخصی در خرید موسیقی است و این یکی از دلایلی است که مردم هنوز عاشق وینیل هستند .

ممکن است مقالات زیر نیز برای شما کاربردی باشد :

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *