تبلیغات

تبلیغات

احتمال افزایش مدت زمان ویدیوهای اینستاگرام تا یک ساعت!

InstaVideUpTo1HourTechTip

اینستاگرام که در ابتدا تنها 15 ثانیه برای ویدیو گذاشتن به ما اجازه می داد و کمی بعد تبدیل به 1 دقیقه یا 60 ثانیه شد اما حالا مارک زاکربرگ مدیر اینستاگرام تصمیم گرفته است که مدت زمان ویدیوهای اینستاگرام را به یک ساعت افزایش دهد!! به نظر می رسد او می خواهد یک رقابلت جدید بین دیگران با خودش را ایجاد کند.

 

ویدیوهای اینستاگرام یک ساعتی!!

 

طبق گرازشی که از وال استریت ژورنال بدست آمده است ، او اعلام کرد که ویژگی جدیدی قرار است به اینستاگرام اضافه شود ، یعنی همان ویدیوهای اینستاگرام با قابلیت زمان یک ساعتی !

 

نزدیک شدن ویدیوهای اینستاگرام به یوتیوب؟

 

شاید این سوال برای شما پیش آید که با افزوده شدن این ویژگی باعث می شود کمی نزدیک به محیط یوتیوب شویم! ممکن است اینستاگرام رسما این کار را می خواهد انجام دهد تا بتواند رقابتی را با یوتیوب شروع کند. با این حال یوتیوب مکانی شده است تا افراد ویدیوهای مختلفی را تا حداکثر 1 ساعت مشاهده کنند! ممکن است با اینکار و اضافه شدن ویدیوهای اینستاگرام با مدت زمان یک ساعت باعث شود کاربران بیشتری سمت آن جذب شوند.

 

طبق گزارشات 300 میلیون کاربر فعال از استوری استفاده می کنند که این رقم روزانه در حال افزایش است.

 

ویدیوهای اینستاگرام یک ساعتی فقط عمودی!

 

طبق گزارشات و گفته های وال استریت برای ویدیوهای یک ساعتی آن ها تصمیم گرفته اند بیشتر تمرکزشان را روی ویدیوهای عمودی بگذارند. با این حال ممکن است عمودی بودن و تاکید داشتن روی این موضوع اضافه شدن این ویژگی به بخش استوری هاست جایی که باید برای دیدن یک ویدیو یک ساعت بصورت عمودی آن را مشاهده کنیم.

 

 

 

همچنین بخوانید  سامسونگ تلویزیونی می سازد که با ذهن خود می توانید آن را کنترل کنید!

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *