تبلیغات

تبلیغات

قابلیت AR Emoji سامسونگ گلکسی اس 9 چیست و چگونه کار می کند؟

AR_Emoji_Galaxy_S9_TechTip

نگاهی مختصر و مفید به قابلیت AR Emoji گلکسی اس 9

 

قابلیت AR Emoji

 

دو گوشی جدید Samsung Galaxy S9 و Samsung Galaxy S9 Plus که به امید پیشرفت بیشتر قابلیت AR Emoji را همراه خود به بازار آورده اند. شباهت AR Emoji به قابلیت انیموجی Animoji در آیفون ایکس ، که چنان قابل مقایسه با یکدیگر نیستند و تفاوت هایی در دو مدل مشاهده می شود. قابلیت AR Emoji سامسونگ به شما اجازه می دهد که چهره ی خود را روی موجودات و شخصیت هایی که در گوشی ساخته شده است قرار دهید ، همچنین می توانید با انجام حرکات با اعضای صورت خود فیلمی را ضبط و ذخیره کنید.

 

با اینکه قابلیت AR Emoji شباهتی با انیموجی Animoji اپل دارد ، اما به نظر می رسد تلاش هایی که برای این ویژگی صورت گرفته است نسبت به اپل بیشتر و گسترده تر بوده است. در این مقاله قصد داریم که به چگونگی کار با قابلیت AR Emoji بپردازیم و ببنیم که چطور می شود از آن ها در گوشی خود استفاده کنیم. با تک تیپ همراه باشید.

 

چونه به قابلیت AR Emoji دسترسی پیدا و از آن استفاده کنیم؟

قابلیت AR Emoji در دوربین گوشی که دوباره طراحی شده است قرار دارد. هنگامی که از نوار بالایی مدل AR Emoji را انتخاب کردید حالا می توانید یک نسخه ی 3 بعدی کارتونی از خود در دوربین بسازید.

قابلیت AR Emoji

همانطور که مشخص است ، شما می توانید ویدیوی ضبط شده را در قالب یک پیام به دیگران بفرستید تا دیگران آن را مشاهده کنند ، همچنین شما در مواقع بیکاری می توانید از قابلیت AR Emoji خود را سرگرم کنید و از آن لذت ببرید.

قابلیت AR Emoji

علاوه بر این ، سامسونگ این اجازه را به شما می دهد که بر اساس ظاهری که دارید که شخصیت کارتونی 3 بعدی جدید بسازید. هنگامی که شخصیت خود را ساختید می توانید آن را برای خود داشته و در زمان های دیگر از آن استفاده کنید و یا حتی از آن برای ارسال در پیام استفاده کنید.

قابلیت AR Emoji

خوشبختانه در گوشی جدید سامسونگ شما علاوه بر قابلیت AR Emoji می توانید از افکت هایی استفاده کنید که اشیاء دو بعدی بر روی صورت شما قرار می گیرد ، دقیقا مانند برنامه هایی مثل اسنپ چت و … که همه ی ما با این افکت ها آشنا هستیم.

قابلیت AR Emoji

به احتمال زیاد سامسونگ در آپدیت های بعدی خود قابلیت AR Emoji را پیشرفته تر می کند و تغییراتی در آن ایجاد خواهد کرد.

همچنین بخوانید  جلوگیری از ذخیره شدن عکسهای واتساپ در گالری گوشی (اندروید و آیفون)

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *