تبلیغات

تبلیغات

تعداد کاربران تلگرام به 200 میلیون نفر رسید!

Telegram_Reached_200_Millions_Users

ماهانه 200,000,000 میلیون کاربر فعال

 

در مدت 30 روز ، تلگرام توسط 200,000,000 میلیون نفر استفاده شد. این عدد می تواند یک نتیجه ی حیرت آور در هر استانداردی باشد. اگر تلگرام یک “کشور” بود ، می توانست ششمین کشور بزرگ در جهان باشد.

 

تعداد کاربران تلگرام

 

ما با رسیدن به چنین پیشرفتی را مدیون شما کاربران می دانیم. ما هرگز تلگرام را تبلیغ نکرده ایم ، چرا که تمامی این 200 میلیون کاربر از طرف خودتان است که آن ها را دعوت کرده اید!

به همین دلیل است که شما – کاربران ما – همیشه تنها الویت ما بوده و خواهید بود. برخلاف سایر شبکه های اجتماعی ، تلگرام هیچ سهام دار یا تبلیغ کننده ای برای اینکار ندارد. ما با بازاریابان معامله ای انجام نمی دهیم ، Data Miner ها و یا ادارات دولتی. از همان روزی که تلگرام به بازار آمد یعنی 13 آگوست ، ما حتی 1 بایت از داده های کاربرانمان را به هیچ شخص ثالثی نداده و نفروخته ایم.

 

ما این کار را می کنیم چرا که Telegram را به عنوان یک سازمان یا اپلیکیشن نمی دانیم. برای ما ، تلگرام یک “ایده” است ؛ این ایده ای است که هر کس حق دارد در این سرزمین آزاد باشد.

 

بالاتر از همه ، ما در تلگرام به مردم اعتقاد داریم. ما بر این باور داریم که انسان ها ذاتا باهوش و خیراندیش است ، چرا که شایسته اعتماد هستند. آزادی بیان ، آزادی ارتباط خصوصی ، آزادی برای ایجاد و ساخت ابزار. این تئوری/فلسفه تمام چیزی است که ما انجام می دهیم.

 

به همین دلیل است که کاربران تلگرام و خود تلگرام به اولین پیام رسان با رمزنگاری E2E همراه با 10 ها میلیون کاربران تلگرام در سال 2013 شد. همچنین این دلیلی بود که تلگرام به عنوان یک پیام رسان قدرت مند و شناخته شده بصورت کامل متن باز (Open Source) شد که کاربران و توسعه دهنگان می توانند از آن به راحتی استفاده کنند و همچنین اولین پیام رسان محبوب به دلیل ارائه API های مختلف و 100% مشخص شده برای ساخت ربات و توسعه دهندگانش شد.

 

در طول سال ، اعتماد بی قید و شرط ما به مردم ما را مجاز به انجام کارهای دیگر برنامه های تلقی کرد؛ مانند پشتیبانی از چت های گروهی با تعداد ممبر های زیاد ، کانال ها با برادکست های نامحدود و ساخت استیکر بدون هیچ محدودیت و مجاز برای تمام کاربران. در همه این موارد اعتقاد ما به مردم باعث شده نتیجه ی خوبی را رقم بزند ، که باعث شد خود کاربران از این ابزار ها و موقعیت های پیش آمده به خوبی و درست استفاده کنند.

همچنین بخوانید  چگونه تگ های RFID هک می شوند؟ نحوه افزایش امنیت RFID

 

آنچه ما را بیشتر خوشحال می کند این است که کاربران تلگرام روز به روز افزایش بیابند و این پیشرفت همیشه در حال رشد باشد. همانطور که ما بدون قید و شرط به مردم اعتقاد داریم ، بدون شک 200,000,000 میلیون کاربران تلگرام هم به ما اعتماد و اعتقاد دارند.

ممنون از شما ، ما همیشه پشتتان را داریم 😉

 

منبع :
TELEGRAM

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *