تبلیغات

تبلیغات

چگونه در آیفون X اسکرین شات بگیریم؟

ssiphonex

گرفتن اسکرین شات در گوشی جدید آیفون X که دکمه Home ندارد بنظر شما چگونه است؟ نگران نباشید مثل همیشه آسان است! در این هفته آیفون X با قیمتی عجیب یعنی 1000$ عرضه شد.

که یکی از ویژگی های جالب آن نداشتن دکمه Home و جایگزین شدن Face ID است. اسکرین شات ها که روزمره بکار می آیند ، می توانیم آن ها را با دیگران به اشتراک بگذاریم و نشان دهیم. به عنوان مثال اسکرین شات گرفتن از شبکه های اجتماعی ، چت کردن ها ، اسکرین شات گرفتن از قسمتی از فیلم مورد علاقه یا حتی اسکرین شات گرفتن برای معرفی یک باگ به سازنده برنامه یا دستگاه جهت رفع آن.

شما به راحتی می توانید هر کاری با Screen Shot انجام دهید. اگر دقت داشته باشید در نسخه های قبل از آیفون X با فشردن دکمه Home و دکمه Power می توانستید از صفحه گوشی یک اسکرین شات تهیه کنید. اما در آیفون X دکمه Home وجود ندارد! پس چطور انجام دهیم؟ با ما همراه باشید.

آموزش اسکرین شات گرفتن در گوشی آیفون X

  1. برنامه یا صفحه ای که مد نظر شما است وارد آن شوید.
  2. همه ی قسمت ها را برای اسکرین شات گرفتن آماده کنید.
  3. دکمه خاموش/روشن (Power) را نگه دارید.
  4. حالا یکی از دکمه های صدا Volume را فشار دهید.
  5. در آخر هنگامی که اسکرین شات گرفته می شود یک صفحه سفید در یک ثانیه با صدای شاتر دوربین درآورده می شود.

اسکرین شات ایفون x

کمی بدانیم !

دکمه Power یا خاموش/روشن کردن گوشی در آیفون X کمی تغییر کرده است اما مانند نسخه های قبلی در همان مکان و موقعیت قرار دارد. فقط کمی درازتر و کشیده تر نسبت به نسخه های قبل شده است. اگر شما گوشی را روبروی صورت خود بگیرید خواهید دید که همچنان دکمه Power در سمت راست همانطور که گفته شد قرار دارد. دکمه های صدا Volume هم به لطف اپل هیچ تغییری نکرده و مانند قبل ساخته شده است.

همه ی آنچه که باید در مورد آیفون X جدیدترین گوشی اپل بدانید :

اگر شما یکی از طرفداران این پرچمدار هستید و هنوز نتوانستید مقاله ای در این رابطه بخوانید یا دوس دارید در مورد گوشی جدید اپل یعنی آیفون X بیشتر بدانید پیشنهاد می کنم حتما از این مقاله (کلیک کنید) استفاده نمایید.

موفق باشید.

همچنین بخوانید  معرفی انواع استاندارد های اترنت و کابل (Ethernet & Cabling)

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *