تبلیغات

تبلیغات

5 دلیل مهم برای خرید ساعت هوشمند لمفو فقط از نمایندگی lemfo

lemfo

به این 5 دلیل مهم زیر شما میبایستی ساعت هوشمند لمفو خود را فقط از تنها نمایندگی رسمی از داخل ایران خرید کنید تا دچار دردسر و خسارت مالی نشوید. کمپانی لمفو، یکی از بزرگترین تولید کنندگان ساعت‌های هوشمند در جهان است. این کمپانی اخیرا با ارائه پرچمدار قدرتمند خود، جای خود را در این بازار پر رقیب به خوبی باز کرده است. ساعت هوشمند سیم کارت خور لمفو، توجه کاربران بسیاری را به خود جلب کرده است. اما همانطور که می‌دانید دیوایس‌های هوشمند سیم کارت خور در کشور ما برای دریافت خدمات ارتباطی باید رجیستر شده باشند. به همین دلیل در خرید اینگونه دیوایس‌ها باید دقت کنید تا از منبع مورد اطمینان و معتبری خرید کنید؛ در غیر اینصورت ساعت هوشمند شما پس از مدتی خاموش خواهد شد و امکان دریافت خدمات ارتباطی مثل خط تلفن و اینترنت دیتا از آن سلب خواهد شد.

کمپانی ساعت‌ هوشمند لمفو lemfo در اغلب کشورهای بزرگ دنیا انبار نگهداری و نمایندگی‌های فروش تاسیس کرده است. از این کشورها می‌توان به ایالات متحده، انگلیس، روسیه، اسپانیا، هنگ کنگ،ایران و… میتوان اشاره کرد. این کمپانی در کشور ما نمایندگی‌های فروش معتبر دارد. کاربران می‌توانند با خیال راحت از این نمایندگی‌ها ساعت‌های هوشمند رجیستر شده با ورود قانونی به کشور خریداری کنند.

خرید ساعت هوشمند لمفو

اما باید توجه کرد که خرید ساعت هوشمند لمفو lemfo از منابع غیر معتبر می‌تواند عواقبی برای کاربران داشته باشد. برای مثال در صورتی که ساعت هوشمند شما از نمایندگی معتبر خریداری نشده باشد ممکن است به صورت غیرقانونی وارد کشور شده باشد. در این موارد دیوایس شما رجیستر نخواهد شد. در این مقاله سعی داریم خطرات خرید از منابع غیر معتبر و همین طور مراکز خرید معتبر محصولات لمفو را به شما معرفی کنیم.

عدم رجیستر ساعت هوشمند لمفو و بلاک شدن ارتباطی

تمامی ساعت‌های هوشمند سیم کارت خور، در کشور ما شامل قانون ثبت در سامانه همتا و رجیستری می‌شوند. در صورتی که کالای خریداری شده از راه قانونی وارد نشده باشد، قادر نخواهد بود رجیستر شود و خدمات ارتباطی دریافت نخواهد کرد.

رجیستری دیوایس‌های سیم کارت خور

همچنین خرید از فروشگاه‌های متفرقه ممکن است شما را با مشکل عدم قابلیت انتقال مالکیت در سامانه همتا مواجه کنند. در حالی که ساعت هوشمندی که از نمایندگی‌های معتبر شرکت لمفو lemfo در ایران خریداری می‌کنید رجیستر شده و با قابلیت انتقال مالکیت در سامانه همتا ارائه می‌شوند. لازم به ذکر است که نمایندگی‌های لمفو هیچ مسئولیتی در قبال کالاهای خریداری شده از فروشگاه‌های متفرقه ندارند. در هشدار کمپانی لمفو به کاربران آمده است که نمایندگی‌ها مسئولیتی در قبال دیوایس‌های خریداری شده از فروشگاه‌های غیر معتبر و غیر مجاز، اعم از رجیستری، تامین قطعات و… ندارند.

همچنین بخوانید  با تجهیزات پزشکی درهای جدیدی از ثروت را باز کردم

عدم پشتیبانی و خدمات پس از فروش ساعت لمفو در صورت خرید از فروشگاه‌های متفرقه

تضمین اصالت و سلامت کالا یکی از مهمترین معیارهای خرید هر محصولی، مخصوصا دیوایس‌های هوشمند به شمار می‌آید. فروشگاه‌های غیر معتبر و متفرقه به دلیل عدم ارتباط مستقیم با کارخانه کمپانی lemfo نمی‌توانند محصولات خود را از لحاظ سلامت و اصالت گارانتی کنند. این محصولات ممکن است استوک و یا باز شده باشند و به دلیل عدم گارانتی، مشتری قادر به پیگیری نخواهد بود.

 

بدون تضمین اصالت و سلامت

اما نمایندگی‌های معتبر کمپانی لمفو lemfo محصولات خود را از نظر سلامت فیزیکی کالا و اصالت کالا تضمین می‌کنند و این خیال شما را از بابت خرید کاملا راحت خواهد کرد. در صورتی که ساعت هوشمند شما از نمایندگی معتبر خریداری شده باشد، نمایندگی مسئولیت رجیستر و تامین قطعات را بر عهده خواهد گرفت. این بدان معنی است که محصول شما از خدمات پس از فروش بهره خواهد برد.

خطر از کار افتادن ساعت هوشمند لمفو lemfo برای همیشه

فروشگاه‌های اینترنتی و بازارهای غیرمعتبر ممکن است دستگاهی به شما بفروشند که پس از مدتی با ریست کردن ساعت لمفو و یا خاموش و روشن شدن آن از کار بیفتد. وارد کردن اطلاعات رجیستر فیک و تقلبی باعث خواهد شد در هنگام خرید مشتری متوجه عدم رجیستری دیوایس نشوند. پس از مدتی ممکن است به دلایل مختلف این اطلاعات فیک شناسایی شوند و دستگاه شما برای همیشه از کار بیفتد و از دریافت خدمات منع شوند.

همچنین در پنل‌های فروشگاه‌های اینترینتی ممکن است حرفی از قابلیت نصب سیم کارت ساعت هوشمند لمفو lemfo نزنند و هنگام دریافت متوجه شوید دستگاه شما قابلیت بهره از امکانات سیم کارت را نداشته باشد. پس این مورد نیز ممکن است برای خریدار ساعت هوشمند لمفو lemfo از فروشنده غیر معتبر پیش بیاید.

خرید ساعت هوشمند لمفو lemfo قدیمی که باطری فاسد دارد

همان طور که می‌دانید باطری‌های لیتیومی اگر مدت زمان زیادی بدون استفاده باشند فاسد می‌شوند و ظرفیت اولیه خود را ندارد. این باطری‌ها در مدت زمان طولانی بدون استفاده حتی می‌توانند به طور کامل از کار بیفتند. نمایندگی‌های معتبر ساعت‌های هوشمند لمفو با تاریخ تولید معتبر به شما تحویل می‌دهند که تضمین سلامت دارد. اما فروشگاه‌های متفرقه ممکن است ساعتی با تاریخ تولید قدیمی تحویل شما بدهند که باطری آن ظرفیت کامل را نداشته باشد.

این مورد یکی از جدی ترین خطرات خرید ساعت هوشمند لمفو lemfo از فروشگاه‌های غیر معتبر است. بر همین اساس خرید از نمایندگی‌های معتبر می‌تواند این موضوع را برای شما حل و خیالتان را آسوده کند.

همچنین بخوانید  تزریق بوتاکس پیشانی چقدر ماندگاری دارد؟

فعال نبودن اینترنت دیتای ساعت هوشمند لمفو

در ایران فعال نمودن اینترنت دیتای ساعت‌های هوشمند لمفو، تنها توسط نمایندگی‌های معتبر صورت می‌پذیرد. از این رو خرید از فروشگاه‌های متفرقه تضمین نمی‌کند که دستگاه شما بتواند به شبکه اینترنت جهانی متصل شود. API ساعت‌های هوشمند لمفو باید کانفیگ درستی داشته باشند تا این ساعت هوشمند قادر به ارائه خدمات اینترنت باشد.

در صورتی که ساعت خود را از فروشگاه متفرقه‌ای تهیه کردید و API آن فعال نبودتعجب نکنید برای این که خیلی از برنامه های ساعت هوشمند لمفو در داخل ایران با توجه به برنامه های لایسنسی که لمفو در اختیار نمایندگی های خود قرار می دهد فعال می شود. این برنامه ها و تنظیمات برای استفاده کاربران هر کشوری کاملاً متفاوت می باشد.

معرفی نمایندگی‌های معتبر ساعت هوشمند لمفو در ایران

باید گفت کمپانی لمفو در ایران یک نمایندگی معتبر دارد که شامل دفتر اصلی و شعب مختلف در شهر تهران می‌باشد. این شعب در آینده در شهرهای دیگر نیزگسترش خواهند یافت اما در حال حاضر نمایندگی‌های اصلی در شهر تهران فعال هستند. همچنین در صورت تمایل می‌توانید ساعت هوشمند خود را از فروشگاه اینترنتی دفتر اصلی نمایندگی کمپانی لمفو، به آدرس www.lemfo.co تهیه کنید. با خرید از این دفتر اصلی و شعب معتبر آن نه تنها از خطرات گفته شده در امان خواهید بود بلکه از شتیبانی و خدمات پس از فروش نیز بهره مند می‌شوید.

دفتر اصلی نمایندگی معتبر کمپانی لمفو lemfo

پشتیبانی تلفنی: 02122508189

تلفن : 02122508189 – 02122504595

آدرس وبسایت: www.lemfo.co

آدرس:  تهران _ میدان هروی _ خیابان ساقدوش _ خیابان شقاقی  پلاک 2

شعب فروش :

نام شرکت: گلدن اسمارت واچ (شعبه فروش نمایندگی ساعت هوشمند لمفو)

نام نماینده: مصطفی جعفری

شماره تلفن: 0212063479

تلفن همراه: 09129483439

وبسایت: goldensmartwatch.co

آدرس:  تهران، سعادت آباد، خیابان یکم، پلاک 4

نام شرکت: اسمارت واچ ایران  (شعبه فروش نمایندگی ساعت هوشمند لمفو)

نام نماینده: علی سعیدی

شماره تلفن: 02166762965

تلفن همراه: 09126496268

وبسایت: smartwatchiran.com

آدرس:  تهران، خیابان جمهوری، خیابان شیخ هادی، بین هما و ذوقی نژاد، پلاک 183

نام شرکت: بازرگانی صدرا  (شعبه فروش نمایندگی ساعت هوشمند لمفو)

نام نماینده: مسعود صادقی

شماره تلفن: 02122530888

تلفن همراه: 09127427373

وبسایت: watchfone.co

آدرس:  تهران، پاسداران، نگارستان 6، پلاک 64

نام شرکت: اسمارت شاپ (شعبه فروش نمایندگی ساعت هوشمند لمفو)

نام نماینده: زهرا امیری

شماره تلفن: 02186023114

تلفن همراه: 09125727643

وبسایت: smartshopp.ir

آدرس:  تهران، سهروردی شمالی، کوچه تقوی، پلاک 24

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *