تبلیغات

تبلیغات

با کسب و کار صندل به ثروت سلام کردم

sandal2

این روزها که اطلاعات بسیار زیادی در زمینه‌های مختلف در اینترنت وجود دارد، می‌توان با سرمایه ناچیز نیز کاری را شروع کرد و پولدار شد که من همین کار را با سرمایه خود کردم و با شروع تجارتم در زمینه صندل درب را به سوی ثروت گشودم.

صندل مردانه اسپرت

با توجه به آب و هوای شهر های ایران مردم سعی می کنند برای متعادل نگه داشتن آراستگی و هم رفع گرما از صندل استفاده کنند البته قیمت صندل مردانه اسپرت بستگی به کیفیت آن دارد انواع صندل ها با عنوان های خرید صندل مردانه اسپرت و فروش صندل مردانه ترک به فروش می رسد.

صندل های بازار با کیفیت های متنوع ای به دست مشتری می رسد و همیشه طراحی زیبا و کاربرد جزوء مهم ترین دلایل فروش بالای محصول به شمار می رود همچنین مشتریان صندل فقط آقایان نیستند و خانوم ها نیز به خاطر طراحی های خاص و زیبا و جنس نرم راحت برای خرید صندل مشتاق می شوند از همین رو بازار صندل در ایران بسیار پر رونق است و برای تمام جامعه اعم از مرد و زن و پیر و جوان و بچه و نوجوان کالای مخصوص خود را با تنوع زیادی دارد.

البته در جامعه هستند کسانی که تا به حال از صندل استفاده ای نداشتند و هیچ وقت آن را به پا نکردند اما تعداد کسانی که صندل می پوشند بسیار زیاد است و در عین حال در حال تغییر و خرید دوباره به دلیل تغییر سایز یا تنوع طراحی و حتی اتمام عمر صندل قبلی می کنند و این امر باعث فروش بالای صندل خواهد شد.

تاریخچه ای برای صندل وجود ندارد و نوعی پوشش برای پا به حساب می آید البته صندل ما بین کفش و دمپایی است زیرا طراحی و زیبایی و همچنین کلاس کفش را دارد و در عین حال راحتی دمپایی را در پیاده روی و پوشیدن به انسان می دهد؛ صندل ها در هوای گرم کاربرد بیشتری دارند و فروش فروشندگان صندل در فصل های بهار و تابستان بسیار بالاست و سالیانه تعدادی بی شمار به فروش می رسد.

صندل

صندل چرم مردانه شیک

از مهم ترین فاکتور ها برای خرید صندل چرم مردانه شیک سبک بودن آن است یعنی باید توجه داشته باشید که در عین شیک بودن باید به راحتی بسیار زیاد صندل و مقرون به صرفه بودن و سبک بودن آن نیز دقت کنید.

زیرا در هنگام راه رفتن در صورت سنگین بودن صندل پای شما را خسته کرده و تاثیر مستقیم بر کمر و زانوی شما داشته و کمر درد و زانو درد را برای شما ایجاد می کند.

همچنین بخوانید  بیوگرافی ریما رامین فر بازیگر سینما و تلویزیون

این در حالی است که با انتخاب صندل مناسب مانند صندل مردانه و دمپایی روفرشی می توان از زیره ی انعطاف پذیر آن بهره برد که البته خیلی سفت بودن یا خیلی نرم بودن صندل نیز قابل توجه است و باید به نوعی باشد که پای شما احساس نا خوشایندی در پوشش صندل نداشته باشد.

صندل

صندل مردانه چرم طبیعی

صندل مردانه چرم طبیعی را می توان به عنوان کفش مخصوص تابستان نام برد که در این بین صندل مردانه پابان می تواند یک انتخاب مناسب برای فصل گرم سال باشد. این صندل ها را معمولا با لباس های اسپرت ست می کنند و یادتان باشد به هیچ وجه با ست رسمی، صندل نپوشید که به هیچ عنوان ترکیب زیبایی نیست. معمولا صندل های پر طرفدار هستند که در پشت خود بندی برای نگهداشتن صندل دارند تا مانع از این شوند که صندل از پا در بی آید هرچه پا درون صندل فیت تر باشد، استفاده از صندل نیز راحت تر می باشد.

یکی از نام های معتبر در زمینه صندل مردانه، ریبوک یا ریباک است این کمپانی که در انگلستان شروع به فعالیت کرد و هم اکنون جزوی از برند های بنام در زمینه پوشاک و لوازم ورزشی است. یکی از ویژگی های بارز این صندل ها، سبک بودن آنها است در کل تمامی تولیدات شرکت ریبوک به سبک ومقاوم بودن معروف هستند. نکته جذاب صندل های ریباک، کیفی بسیار نازک ولی مقاوم آن است که باعث تمایز آن از دیگر برندها شده است این صندل ها بسیار راحت هستند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *