تبلیغات

فوروارد در تلگرام بدون اسم با چند روش ساده و عملی

no-name-fowrad

فوروارد در تلگرام بدون اسم با چند روش ساده امکان پذیر است ، در ادامه مقاله از تک تیپ آموزش فوروارد بدون نقل قول در تلگرام اصلی را برایتان آماده کرده ایم.

یکی از ویژگی های تلگرام این است که می توانید پیام را بدون کپی کردن با دوستان دیگر خود به اشتراک بگذارید اما از طرف دیگر ممکن است این مشکل را داشته باشید که فرد دریافت کننده پیام شخص ارسال کننده اولیه را نیز در پیام مشاهده نماید.

از این رو ترفندی در تلگرام وجود دارد که می توانید با آن فوروارد بدون نام در تلگرام را داشته باشید و از این جهت خیالتان آسوده شود.

استفاده از ربات Binam برای حذف نقل قول در تلگرام

در این روش برای حذف نام فرستنده پیام تلگرام از روباتی به نام biam_bot استفاده می شود.

برای دسترسی به ربات باید عبارت ” biam_bot ” را در جستجوی تلگرام سرچ کنید و وارد ربات شوید.

ربات بی نام

برای راه اندازی ربات فوروارد در تلگرام بدون اسم بی نام ، شروع را لمس کنید. لطفا توجه داشته باشید که ربات بوت ناشناس یک ربات ایرانی است و حاوی یک راهنمای استفاده فارسی است. در اینجا چند نکته برای کمک به شما در شروع کار آورده شده است.

وظیفه اصلی ربات های ناشناس پنهان کردن هویت فرستنده پیام است اما ویژگی های دیگری دارد که در زیر بیان نموده ایم.

شما می توانید انواع متن ، فیلم ، عکس و حتی پیام صوتی تا اندازه 1.5 گیگابایت را برای ربات های بوت ناشناس ارسال کنید ، که می تواند نام فرستنده را از این پیام ها حذف کند.
پیام مورد نظر را می توان مستقیماً توسط شما یا از طریق پیام دوستتان برای ربات ارسال کنید.

استفاده از ربات حذف بات

ربات حذف بات به نشانی Hazf_Bot تمام رد پاها را در پرونده یا پیام ارسالی از بین می برد. از ویژگی های این ربات فوروارد در تلگرام بدون اسم می توان به حذف نام فرستنده ، حذف همه هشتگ ها و ایموجی ها ، حذف پیوندها ، به ویژه پیوندهای مربوط به پیوستن به کانال های تلگرام و همچنین پیوندها و آدرس های شخصی اشاره کرد که با علامت @ شروع می شوند.

حذف پیوندها: برای حذف پیوندها ، مورد لازم را انتخاب کنید و سپس گزینه پاسخ دادن را انتخاب کنید. اکنون در پاسخ یک نقطه (.) ارسال کنید.
Delete hashtags: برای حذف هشتگ ها ، مورد نظر را انتخاب کرده و سپس گزینه Reply را انتخاب کنید. اکنون دو پاسخ (…) در پاسخ ارسال می کنم.
Delete icons: برای حذف نمادها ، مورد مورد نظر و سپس گزینه پاسخ را انتخاب کنید. اکنون سه امتیاز (…) در پاسخ ارسال کنید.

استفاده از تلگرام های غیر رسمی برای فوروارد در تلگرام بدون اسم

این روش در تلگرام های غیر رسمی بسیار ساده است و نیازی به بات ندارد ، اما به دلیل دسترسی داشت به حساب شما توصیه نمی کنیم از این برنامه ها استفاده کنید.

تلگرام غیر رسمی زیادی وجود دارد که قابلیت فوروارد در تلگرام بدون اسم را دارند که مهم ترین اینها ، تلگرام طلایی ، تلگرام پلاس و موبوگرام هستند.

کار با این نرم افزار ها راحت است ، این برنامه ها این امکان را می دهند که به و صورت پیام ها را برای دوستانتان فوروارد کنید ، یکی با نقل قول که مانند تلگرام رسمی بوده و نام فرستنده برای مخاطبات ارسال می شود ، دوم بدون نقل قول می باشد که در تصویر زیر مشخص است.

تلگرام پیشرفته Mygram برای IOS

اگر از سیستم عامل آی او اس استفاده می کنید و قصد فوروارد بدون نام در تلگرام را دارید می توانید از برنامه تلگرام پیشرفته Mygram برای IOS استفاده نمایید.

برای دانلود می توانید به مطلب ما در مورد برنامه مای گرام مراجعه کنید و برنامه را بارگیری نمایید و از ویژگی های این اپلیکیشن آگاه شوید.

فوروارد در تلگرام , ربات فوروارد پیشرفته تلگرام , فوروارد بدون نقل قول در تلگرام اصلی , فوروارد پیشرفته در تلگرام , ربات فوروارد تلگرام , ربات ضد فوروارد , تلگرام با فوروارد پیشرفته , تلگرام با قابلیت فوروارد پیشرفته , فوروارد در تلگرام بدون اسم در ios , دانلود تلگرام با قابلیت فوروارد پیشرفته , ربات فوروارد اتوماتیک تلگرام , دانلود تلگرام با فوروارد پیشرفته , تلگرام با فروارد پیشرفته , تلگرام فوروارد پیشرفته , فوروارد در تلگرام بدون اسم , فوروارد بدون نام در تلگرام

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *