تبلیغات

تبلیغات

اسنپ چت کار نمی کنه؟ حل مشکل کار نکردن اسنپ چت

Snapchat-is-down

اسنپ چت روشی جالب برای برقراری ارتباط با دوستان و خانواده است و در صورت عدم کارکردن ، می تواند ناراحت کننده باشد. برای آن دسته از کاربرانی که اسنپ چت برایشان کار نمی کند، ما لیستی از روش های حل مشکل کار نکردن اسنپ چت را آماده کرده ایم. راهنمای عیب یابی زیر را دنبال کنید و می توانید هرگونه مشکل اسنپ چت را که احتمالاً دارید برطرف کنید.

در صورتی که میخواهید برای اکانت اسنپ چت خود رمز بزارید ولی نمی دانید چی بزارید! مقاله انتخاب پسورد برای اسنپ چت را مشاهده کنید.

راه اندازی مجدد برنامه و آپدیت اسنپ چت

اگر اسنپ چت مشکل دارد و هنوز برای شما کار نمی کند ، برنامه را ببندید و دوباره آن را باز کنید. اگر این مشکلات همچنان ادامه داشت ، از حساب خود خارج شوید و دوباره به سیستم وارد شوید. این کار باعث می شود تا مکان های محلی شما با سرور مجدداً همگام سازی شود و ممکن است مشکل را برطرف کند.

همچنین بهتر است بررسی کنید که نسخه جدید اسنپ چت عرضه شده است یا خیر. فروشگاه گوگل پلی یا اپ استور اپل را باز کنید و بخش به روزرسانی ها را بررسی کنید. هنگامی که دوباره به اسنپ چت وارد می شوید، احتمالا مشکل شما بر طرف خواهد شد.

تلفن خود را مجدداً راه اندازی کنید

تلفن خود را مجدداً راه اندازی کنید

مانند بسیاری از مشکلات فنی ، ساده ترین راه حل راه اندازی (ریستارت) مجدد دستگاه است. وقتی اسنپ چت کار نمی کند ، همین منطق صدق می کند.

دستگاه خود را مجدداً ریستارت کنید و فوراً ممکن است مشکلات اسنپ چت شما را برطرف کند. اگر این کار مشکل شما را برطرف نکرد، به رفع مشکل بعدی بروید.

پیشنهادی:

نحوه ساخت اکانت اسنپ چت

اینترنت خود را بررسی کنید

اگر برنامه یا اسنپ های خاص دانلود نمی شود ، ممکن است ارتباط آن با اینترنت شما باشد. سعی کنید اینترنت گوشی را خاموش کنید و از وای فای استفاده کنید. اگر سیگنال ضعیف است ، به مودم خود نزدیک شوید. ریستارت کردن مودم ممکن است این مشکل را حل کند ، حتی اگر اینترنت شما در دستگاه های دیگر کار کند.

برای کسانی که از فیلتر شکن استفاده می کنید ، ممکن است مشکل از فیلترشکن شما باشد. پیشنهاد می کنم از فیلترشکن جدید تر استفاده کنید و برای این کار مقاله فیلتر شکن فعال 2020 مشاهده و استفاده کنید، تا مشکل کار نکردن اسنپ چت شما برطرف شود.

همچنین بخوانید  8 راه برای حل مشکلات مربوط به ریموت دسکتاپ (اتصال به کامپیوتر از راه دور)

مجوزهای اسنپ چت را بررسی کنید

اگر اتصال اینترنت شما قوی است و در برنامه های دیگر کار می کند ، ممکن است اسنپ چت دارای مجوزهای صحیحی برای عملکرد باشد. مجوزهای لازم می تواند شامل تلفن ، مکان ، ذخیره و سایر موارد باشد. یک روش ساده برای بررسی مجوزهای اسنپ چت از داخل برنامه وجود دارد.

مجوزهای اسنپ چت را بررسی کنید

نحوه ویرایش مجوزها در اسنپ چت:

 • برنامه اسنپ چت را باز کنید
 • پروفایل خود را باز کنید
 • روی تنظیمات [Settings] ضربه بزنید
 • روی گزینه مجوزها [Permissions] ضربه بزنید
 • مجوز ها را فعال کنید.

حافظه کش برنامه اسنپ چت را پاک کنید

اکثر برنامه ها و انواع دیگر داده ها را بر روی تلفن شما بارگیری می کنند و در صورت خراب شدن آن پرونده ها می تواند باعث شود Snapchat متوقف شود. پاک کردن این پرونده ها باعث نمی شود که شما داده یا اسنپ را از دست بدهید ، بنابراین هیچ نگرانی وجود ندارد.

نحوه پاک کردن حافظه کش اسنپ چت

 • برنامه اسنپ چت را باز کنید،
 • پروفایل خود را باز کنید،
 • روی تنظیمات ضربه بزنید،
 • به پایین بروید و روی پاک کردن [حافظه نهان یا Clear Cache] ضربه بزنید.

بررسی کنید اسنپ چت خراب است یا خیر

اگر اسنپ چت برای شما کار نمی کند ، اولین چیزی که باید در نظر بگیرید این است که برای همه کار نمی کند یا فقط شما. هر دو وجود دارد که بررسی کند اسنپ چت خراب است یا خیر.

سایت Down Detector ، انواع شبکه های اجتماعی، برنامه ها، سایت ها، شرکت ها و… معروف را ردیابی می کند و که آیا خراب شده اند یا خیر. به صفحه Snapchat Down Detector بروید و بررسی کنید که مشکلی در اسنپ چت وجود نداشته باشد. همچنین می توانید نقشه “Live Outage” را بررسی کنید تا ببینید آیا این مسئله محدود به مناطق خاص است.

روش دوم حساب رسمی پشتیبانی اسنپ چت در توییتر را دنبال کنید. همیشه درباره آخرین قطعی های اسنپ چت و اینکه چه مدت ممکن است تا نسخه پشتیبان گیری و اجرای آن زمان لازم است، وجود دارد ، بنابراین اگر می خواهید به روز باشید ، آن را دنبال کنید.

چه کارهایی باید انجام شود وقتی اسنپ ها ارسال نمی شوند

اگر نتوانید با وجود اینکه اینترنت شما خوب است ، به دوستان خود اسنپ ارسال کنید ، چند گزینه باقی مانده است. همانطور که در بالا گفته شد ابتدا سعی کنید تلفن خود را مجدداً راه اندازی کنید.

همچنین بخوانید  قابلیت جدید زاپیا: وصل شدن گوشی ها در زاپیا با تکان دادن

اگر این کار نمی کند ، سعی کنید چت را پاک کنید. این کار باعث می شود همه اسنپ های ارسال شده و دریافت شده حذف شود ، بنابراین هر اسنپ باز نشده از بین می رود.

نحوه پاک کردن مکالمه در اسنپ چت

 • پروفایل خود را باز کنید
 • روی [تنظیمات یا Settings] ضربه بزنید
 • به پایین بروید و روی گزینه [پاک کردن مکالمه یا Clear Conversation] ضربه بزنید
 • مکالمه را برای پاک کردن و تأیید انتخاب کنید.

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *