تبلیغات

تبلیغات

چگونه حساب اسپاتیفای خود را حذف کنیم؟ نحوه دیلیت اکانت اسپاتیفای

Delete-Your-Spotify-Account

از برنامه اسپاتیفای (Spotify) خسته شدید و می خواهید از سرویس دیگری استفاده کنید؟ می توانید برای همیشه حساب اسپاتیفای خود را حذف کنید، در ادامه نحوه دیلیت اکانت اسپاتیفای آورده شده است.

می توانید حساب اسپاتیفای خود را از طریق یک مرورگر وب در تلفن هوشمند یا سیستم خود حذف کنید. این گزینه در برنامه های تلفن همراه یا دسک تاپ در دسترس نیست.

به خاطر داشته باشید که پس از حذف حساب اسپاتیفای ، همه لیست های پخش و دنبال کنندگان خود را از دست خواهید داد. اگر تخفیف دارید ، نمی توانید یک سال دیگر از آن استفاده کنید.

به دلیل روشی که اسپاتیفای کار می کند ، شما دیگر نمی توانید همان نام کاربری را استفاده کنید ، اما می توانید با همان آدرس ایمیل یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید. اگر نمی خواهید حساب اسپاتیفای خود را حذف کنید ، می توانید به سادگی اکانت اسپاتیفای پرمیوم خود را نیز لغو کنید.

دلیت اکانت اسپاتیفای (Spotify)

وقتی همه جزئیات را مرور کردید و مطمئن شدید که می خواهید حساب اسپاتیفای خود را به طور دائم حذف کنید ، وب سایت اسپاتیفای را در مرورگر مورد نظر خود باز کنید و به حساب خود وارد شوید.

در مرحله بعدی ، صفحه پشتیبانی Customer Support را باز کنید. در اینجا ، گزینه [Account] را کلیک کنید.

دلیت اکانت اسپاتیفای (Spotify)

گزینه [I Want To Close My Account] را انتخاب کنید.

حذف اکانت اسپاتیفای

از قسمت بعدی ، گزینه [Close Account] را کلیک کنید.

حذف حساب اسپاتیفای

مجدد گزینه [Close Account] را دوباره انتخاب کنید.

دلیت اکانت اسپاتیفای (Spotify)

اکنون اسپاتیفای (Spotify) از شما می خواهد تا جزئیات حساب را تأیید کنید. پس از اطمینان از مناسب بودن ، روی دکمه [Continue] کلیک کنید.

آموزش دیلیت اکانت اسپاتیفای

از مرحله بعد ، تیکه گزینه [I Understand] را انتخاب کرده و بر روی دکمه [Continue] کلیک کنید.

دلیت اکانت اسپاتیفای (Spotify)

اسپاتیفای از شما می خواهد که ایمیل خود را برای ارسال لینک بررسی کنید. صندوق ورودی ایمیل خود را باز کنید و ایمیل را از “Spotify” پیدا کنید. بر روی دکمه [Close My Account] موجود در ایمیل کلیک کنید. این لینک فقط 24 ساعت اعتبار دارد.

دلیت اکانت اسپاتیفای (Spotify)

پس از کلیک بر روی دکمه ، اسپاتیفای یک برگه جدید را باز می کند ، و تأیید می کنید که حساب شما بسته و حذف شده است. شما دیگر نمی توانید با همان حساب وارد شوید.

دلیت اکانت اسپاتیفای (Spotify)

اگر منصرف شدید و نیاز به اکانت اسپاتیفای خود داشتید ، 7 روز فرصت دارید تا دوباره حساب خود را فعال کنید. لینک انجام این کار را در صندوق ورودی ایمیل خود پیدا خواهید کرد.

همچنین بخوانید  خاموش کردن ویندوز توسط کورتانا (Cortana) در ویندوز 10

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *