تبلیغات

تبلیغات

نحوه شخصی سازی به روزرسانی های خودکار در آیفون و آیپد

Customize-Automatic-Updates-on-iPhone

ویژگی “به روزرسانی خودکار” آپدیت های پس زمینه را به آیفون و آیپد آورده است و باعث می شود همیشه به روز باشید. حال اگر از iOS 13.6 و iPadOS 13.6 بالاتر استفاده می کنید، می توانید نحوه دانلود و نصب به روزرسانی های خودکار را سفارشی کنید.

پیش از این ، اپل یک گزینه جدید به روزرسانی خودکار را ارائه می داد (که به طور پیش فرض فعال نیست). در صورت انتخاب ، آیفون یا آیپد شما آخرین بروزرسانی را در پس زمینه دانلود می کند و از به شارژ وصل باشد نصب می کند.

بیشتر بدانید:

بررسی ویژگی های ios14

اما اگر می خواهید به روزرسانی ها را دانلود کنید ، اما نمی خواهید آنها را فوراً نصب کنید، مجبورید تقریباً روزانه اعلان ها را برای به روزرسانی ها رد کنید. و همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید ، این موضوع بسیار آزار دهنده شد.

اپل این ویژگی را به دو بخش مختلف تقسیم کرده است. اکنون دانلود کند و ذخیره به روزرسانی برای بعداً.

  • تنظیمات را در آیفون یا آیپد خود باز کنید و سپس به بخش [General] بروید.
  • در اینجا گزینه [Software Update] را انتخاب کنید.
  • اکنون ، روی گزینه [Customize Automatic Updates] ضربه بزنید.
  • ابتدا بر روی گزینه [Download iOS/iPadOS Updates] ضربه بزنید.
سفارشی کردن آپدیت خودکار آیفون و آیپد

پس از انجام این کار ، گزینه جدیدی به نام [Install iOS/iPadOS Updates] ظاهر می شود. اگر می خواهید به طور خودکار به روز رسانی های iOS یا iPadOS را یک شبه نصب کنید ، این ویژگی را فعال کنید.

سفارشی کردن آپدیت خودکار آیفون و آیپد

حتی اگر ویژگی [Install iOS/iPadOS Updates] را فعال کنید ، قبل از نصب به روزرسانی ها در شب ، دقیقاً اعلانی دریافت خواهید کرد که آیا آپدیت شود یا خیر (دقیقاً مانند قبل از iOS 13.6).

اکنون ، شما می توانید جدیدترین سیستم را در سریع ترین زمان ممکن داشته باشید. به روزرسانی های جدید iOS و iPadOS همیشه دانلود می شود و آماده نصب می شوند. فقط می توانید به بخش [Software Update] بروید و هر زمان که آماده هستید (بدون انتظار برای دانلود در ابتدا آنها) آنها را نصب کنید.


اگر نمی خواهید بروزرسانی های خودکار را فعال کنید ، می توانید هر زمان که بخواهید ، برای آپدیت کردن آیفون و آیپد خود اقدام کنید.

همچنین بخوانید  چگونه تبلیغات پاپ آپ استیم را غیرفعال کنیم؟ غیرفعال کردن تبلیغات استیم

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *