تبلیغات

تبلیغات

چگونه کسی را به سرور دیسکورد دعوت کنیم؟ نحوه دعوت دوستان به سرور دیسکورد

How-to-Invite-Someone-to-a-Discord-Server

می خواهید کسی را به سرور دیسکورد دعوت کنید اما نمی دانید چگونه کسی را به سرور دیسکورد اضافه کنید ؟ نگران نباشید در این مقاله با دعوت کردن دوستان به سرور دیسکورد آشنا خواهید شد .

می توانید یک سرور دیسکورد برای یک تجارت ، یک جامعه یا یک گروه بازی از دوستان ایجاد کنید. لینک به سرور دیسکورد را برای اضافه شدن دوستان و طرفداران خود به سرور دیسکورد خود ارسال کنید ، یا یک لینک دعوت سفارشی ایجاد کنید که به طور نامحدود عمل کند .

همچنین پیشنهاد میکنم مقاله 9 ترفند برنامه دیسکورد که باید بدانید را مشاهده کنید .

دعوت کردن افراد به سرور دیسکورد در موبایل

اگر سرور عمومی تنظیم شده باشد ، می توانید با کلیک راست روی آیکون سرور در سمت چپ ، هر کسی را به سرور دیسکورد خود دعوت کنید. گزینه دعوت از افراد ” Invite People ” را انتخاب کنید.

دعوت کردن افراد به سرور دیسکورد در موبایل

در این فهرست ، می توانید به پایین بروید و لیستی از دوستان خود را مشاهده کنید روی دکمه دعوت ” Invite ” در کنار هر نام کلیک کنید. همچنین می توانید دکمه کپی ” Copy ” را فشار دهید تا لینک دعوت به سرور دیسکورد را در کلیپ بورد خود کپی کنید و آن را برای هر کس ارسال کنید .

دعوت کردن افراد به سرور دیسکورد در موبایل

این لینک دعوت به طور پیش فرض در 24 ساعت منقضی می شود. هر کسی که به شما لینک دعوت به سرور دیسکورد بدهد ، قادر به ایجاد یک حساب کاربری و پیوستن به سرور خواهد بود ، حتی اگر قبلاً از دیسکورد استفاده نکند.

نحوه سفارشی کردن لینک دعوت دیسکورد

می توانید تاریخ انقضا را تغییر داده و حداکثر تعداد استفاده برای لینک دعوت به سرور دیکسورد را تنظیم کنید. برای سفارشی کردن این لینک دعوت ، از فهرست دعوت نشان داده شده در بالا ، روی گزینه ویرایش دعوت لینک ” Edit Invite Link ” کلیک کنید.

نحوه سفارشی کردن لینک دعوت دیسکورد

در این منوی تنظیمات دعوت از لینک ، اولین منوی کشویی را باز کنید تا انتخاب کنید که لینک دعوت به سرور دیسکورد تا چه مدت ادامه انقضا داشته باشد . می توانید فواصل مختلفی را از 30 دقیقه تا ابد تنظیم کنید.

از منوی کشویی دوم استفاده کنید تا تعیین کنید که قبل از انقضا لینک چند نفر می توانند از این لینک استفاده کنند و به سرور دیسکورد متصل شوند . می توانید این تنظیم را از یک شخص محدود کنید. در آخر ، بر روی گزینه ” Grant Temporary Membership ” کلیک کنید تا حساب های دیسکورد از سرور خارج شوند.

همچنین بخوانید  چگونه به متن تلگرام لینک بدیم؟ متن لینک دار در تلگرام

دعوت کردن دوستان به سرور دیسکورد در سیستم

برای دعوت شخصی به یک سرور دیسکورد ، باید مجوزهای دعوت فوری را داشته باشید. اگر شما صاحب سرور هستید ، آنها را به طور پیش فرض در اختیار دارید. برای دیگران ، به صاحب سرور نیاز خواهید داشت تا آنها را به نقش خود در سرور ارائه دهد.

  • دیسکورد را از طریق مرورگر یا برنامه دسکتاپ خود اجرا کنید.
  • در صفحه سمت چپ ، سروری را که می خواهید شخصی را به آن دعوت کنید ، انتخاب کنید.
دعوت کردن دوستان به سرور دیسکورد در سیستم

با کلیک راست بر روی سرور ، منوی پاپ آپ ظاهر می شود. گزینه دعوت از طریق مسنجر ” Instant Invite ” را از این فهرست انتخاب کنید و پنجره ای با لینک دعوت به سرور دیسکورد ظاهر می شود. همچنین می توانید روی آیکون Instant Invite در سمت راست نام سرور دیسکورد کلیک کنید.

دعوت کردن دوستان به سرور دیسکورد در سیستم

در گوشه پایین سمت راست پنجره ، روی گزینه تنظیمات لینک (چرخ دنده) کلیک کنید. در اینجا می توانید گزینه های زیر را انتخاب کنید:

  • تاریخ انقضا لینک : وقتی می خواهید لینک دعوت منقضی شود ، انتخاب کنید.
  • حداکثر تعداد استفاده : تعداد افرادی که می خواهید از این لینک استفاده کنند را محدود کنید.
  • عضویت موقت : عضویت موقت را به کاربران بدهید. هنگامی که آنها سرور را ترک کردند ، آنها نمی توانند بدون دعوت دوباره به عضویت خود بپردازند.
دعوت کردن دوستان به سرور دیسکورد در سیستم
  • پس از پایان تنظیمات ، روی گزینه ایجاد یک لینک جدید “Generate a New Link” کلیک کنید.
  • برای ذخیره لینک دعوت به سرور دیسکورد ، بر روی گزینه ” Copy ” کلیک کنید.
دعوت کردن دوستان به سرور دیسکورد در سیستم

این همه چیز در آنجاست. فقط این لینک را برای هرکسی که می خواهید دعوت کنید ارسال کنید و پس از کلیک روی لینک، آنها می توانند فوراً به سرور دیسکورد شما بپیوندند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *