تبلیغات

تبلیغات

چگونه پسورد دیزنی پلاس (Disney+) را عوض کنیم؟ عوض کردن رمز دیزنی پلاس

How-to-Change-Your-Disney+-Password

می خواهید پسورد اکانت دیزنی پلاس خود را عوض کنید ، اما نمی دانید چگونه رمز اکانت Disney+ خود را تغییر دهید ؟ نگران نباشید در ادامه به تغییر رمز Disney+ خواهیم پرداخت .

وقتی صحبت از سرویس های پخش فیلم و … مانند Disney+ می شود ، مهم است که یک رمز عبور ایمن داشته باشید که رمز آن آسان نباشد. خوشبختانه ، عوض کردن رمز Disney+ خود بسیار ساده است ، با تک تیپ همراه باشید .

آموزش عوض کردن رمز اکانت دیزنی پلاس

در سیستم شخصی وارد صفحه اصلی دیزنی پلاس شوید ، آیکون پروفایل خود را در گوشه بالا سمت راست انتخاب کنید. در برنامه تلفن همراه در دستگاه آیفون ، آیپد و اندروید خود ، پروفایل شما در گوشه پایین سمت راست قرار خواهد گرفت.

آموزش عوض کردن رمز اکانت دیزنی پلاس

در زیر پروفایل خود روی گزینه حساب ها ” Account ” کلیک کنید تا به تنظیمات حساب خود هدایت شوید .

آموزش عوض کردن رمز اکانت دیزنی پلاس

با این کار اطلاعات حساب و اطلاعات اشتراک اکانت دیزنی پلاس شما نمایش داده می شود. گزینه تغییر رمز عبور” Change Password ” را انتخاب کنید تا به مرحله بعدی هدایت شوید و رمز عبور جدید اکانت دیزنی پلاس خود را به روز کنید.

آموزش عوض کردن رمز اکانت دیزنی پلاس

در این صفحه ، پسورد فعلی اکانت دیزنی پلاس خود و همچنین رمز جدید حساب دیزنی پلاس خود را وارد خواهید کرد. از آنجا ، دکمه ذخیره ” Save ” را انتخاب کنید تا تغییر پسورد اکانت Disney+ خود را انجام دهید.

آموزش عوض کردن رمز اکانت دیزنی پلاس

اکنون رمز اکانت دیزنی پلاس خود را با موفقیت تغییر داده اید! برای ورود به حساب دیسنی + خود در برنامه ها یا مرورگرهای وب استفاده شده برای دسترسی به این سرویس ، باید از رمزعبور جدید خود استفاده کنید.

همچنین بخوانید  ویژگی جدید فایل های امن گوگل اطلاعات شما را ایمن نگه می دارد

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *