ثبت نام

امکان عضویت غیر فعال است

تبلیغات

بالا مطلب

کسب درآمد کنید!!!!!!

کسب درآمد

فروم تِک تیپ

تک تیپ

جدیدترین آموزش های تکنولوژی

چگونه اطلاعات اکانت گوگل را دانلود کنیم ؟

google-accounts-data-download

می توانید اطلاعات خود را از سرویس های مورد استفاده گوگل مانند ایمیل ، تقویم ، عکس ، اطلاعات بازی خود و… را دانلود کنید . در چند مرحله آسان ، اطلاعات خود را بایگانی کنید تا بتوانید سوابق خود را حفظ کنید یا از اطلاعات را در یک سرویس دیگر استفاده کنید.

توجه : دانلود کردن اطلاعات حساب گوگل داده های شما را از سرورهای گوگل حذف نمی کند. یاد بگیرید که چگونه حساب گوگل را حذف کنیم .

مرحله 1: اطلاعات حساب گوگل خود را انتخاب کنید.


به صفحه دانلود اطلاعات حساب گوگل خود بروید . داده ها و برنامه هایی که در حساب گوگل شما ذخیره شده اند به طور خودکار انتخاب می شوند برای دانلود اطلاعات اکانت گوگل مراحل زیر را انجام دهید :

اطلاعات حساب گوگل خود را انتخاب کنید
  • اگر نمی خواهید همه ی اطلاعات را دانلود کنید ، کادر کنار آن را بردارید.
  • اگر شما میخواهید داده های بعضی از برنامه را فقط دانلود کنید می توانید گزینه سه خط را انتخاب کنید ، و داده هایی که می خواهید را انتخاب کنید .
  • گزینه مرحله بعدی (Next Step) را انتخاب کنید .

مرحله 2: قالب اطلاعات اکانت گوگل خود را سفارشی کنید.

در این مرحله می توایند نوع پرونده خود را انتخاب کنید و یا می خواهید آن را دانلود کنید یا آن را در به صورتی ابری ذخیره کنید .

روش تحویل ( Delivery method ) : نوع دانلود کردن اطلاعات گوگل مانند : ارسال به ایمیل ، ذخیره در گوگل درایو ، ذخیره در دراپ باکس ، ذخیره در OneDrive .

نوع خروجی ( Export type ) : این گزینه به شما این امکان را میده که بتوانید کل اطلاعات را دانلود کنید یا هر 2 ماه در سال دانلود کنید .

نوع و اندازه فایل ( File type & size ) : می توانید حداکثر حجم فایل و نوع فایل برای دانلود را انتخاب کنید .

بعد وارد کردن اطلاعات گزینه Create Archie را انتخاب کنید .

حالا فایل شما با استفاده از همون روشی که برای تحویل انتخاب کردید برای شما ارسال می شود . بسته به نوع و اندازه فایل شما ممکن است چند روز طول بکشد تا فایل برای شما ارسال شود ، اما به احتمال زیاده در همان روز برای شما ارسال خواهد شد .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *