تبلیغات

تبلیغات

تاریخ انتشار چهار فیلم معروف و محبوب مارول لو رفت

Marvel-Studios-will-release-five-movies

ممکن است استودیو مارول جزییات نقشه فیلم های مارول را برای مدت طولانی مخفی نگه دارد، اما یک چیز که آنها می خواهند شما بدانید تاریخ دقیق اکران فیلم ها در سینما است. برای این منظور، مشخص شد که استودیو مارول نه تنها تاریخ اکران دیگری برای سال 2022 کنار گذاشته، بلکه برای سال 2023 چهار فیلم نیز در برنامه کاری خود دارد .

جدیدترین فیلم های مارل :

جدیدترین فیلم های مارل :

MCU قبلاً سه تاریخ انتشار فیلم پلنگ سیاه 2 برای سال 2022 داشته است:18فوریه، 6مه و 29ژوییه. خوب، اکنون می توانیم یکی دیگر از اقلام سینمایی MCU را که در تاریخ 7 اکتبر 2022 به بازار عرضه می شود، حساب کنیم. مارول همچنین اعلام کرد چهار فیلم در سال 2023 در تاریخ 17 فوریه ، 5 مه ، 28 ژوئیه و 3 نوامبر همان سال اکران می شود.


حتما ببینید :


در این راستا، آلن هورن، مدیر ارشد خلاق و همکار استدیو Walt Disney ، گفت که استدیو مارول سالانه سه الی چهار فیلم اکران می کند، و مطمئنا اینطور به نظر می رسد که این چهار فیلم در سال در حال تبدیل شدن به یک هنجار جدید استودیو مارول است. ما قبلا زمانی خودمان را خوشبخت می دانستیم که دو فیلم MCU در سال تماشا می کردیم، اما اکنون در طول دو سال آینده 8 فیلم از استودیو مارول خواهیم دید.

Black Panther 2

بنابراین چه فیلم هایی آن تاریخ ها را پر می کنند؟ احتمالاً برای دانستن این اطلاعات باید مدتی صبر کنیم. همانطور که قبلاً گفته شد ، تاکنون Black Panther 2 تنها فیلمی است که رسماً برای فاز 5 معرفی شده است ، اما این بدان معنا نیست که کاندیداهای زیادی وجود ندارند که بتوانیم در نظر بگیریم.

تایید شده است که نگهابانان کهکشان 3، کاپیتان مارول 2، انت-من 3 و Blade در دستور کار قرار دارند، همانند Reboot با محوریت چهار شگفت انگیز که اکنون به لطف ادغام FOX به استودیوی مارول تعلق دارد. همچنین هنوز هم در مورد این که آیا Deadpool ۳ ساخته خواهد شد یا خیر، صحبت در میان است، اما اجازه دهید همه پروژه‌هایی را فراموش کنیم که افراد کله‌گنده MCU در حال بحث در میان خودشان در بخش خصوصی هستند؛ اطلاعاتی که عموم مردم برای مدت طولانی این اطلاعات را در اختیار ندارند.

بنابراین، بله، اینگونه نیست که مارول فاقد محتوا باشد تا بتواند روی صفحه نمایش بزرگ قرار بگیرد و احساس راحتی کند که افکار خود را در مورد اینکه به کجا خواهد رفت، رها کند. من شخصاً فکر می کنم تاریخ 7 اکتبر 2022 فیلم Blade به روی پرده سینماها خواهد آمد. ما از قبل می دانیم که Mahershala Ali برای بازی Day-Walker یکی از گزینه های اصلی است ، بنابراین به راحتی می توانید او را آنجا ببندید ، و چه زمانی بهتر برای تماشای مردی که خون آشام ها را می کشد نسبت به فصل هالووین.

همچنین بخوانید  نقد فیلم بمب یک عاشقانه اثری از پیمان معادی

در مورد سال 2023 ، من گمان می کنم که کاپیتان مارول 2 یکی از این تاریخ ها را اشغال کند و X-Men یا Fantastic Four در آن سال برای اولین بار به روی پرده سینما خواهد رفت. اما بعد از آن، حدس هرکسی می تواند این باشد که نگهبانان کهکشان 3 و انت-من در سال 2022 اکران خواهد شد که در آن جیمز گان قصد دارد زمانی که کارش با واحد جوخه انتحار انجام شود، در فیلم قبلی خود مشغول به کار شود و تایید می شود که پیتون رید در حال بازگشت به سرپرستی فیلم اخیرش است. چه کسی می داند ، شاید یکی از آن تاریخ های 2023 برای فیلم های باشد که حتی زمان نمایش صفحه MCU را دریافت نکرده است، مانند The Eternals یا Shang-Chi.

مطمئن باشید وقتی که هر یک از این تاریخ های انتشار مشخص شد ، ما در تک تیپ به شما اطلاع می دهیم. فراموش نکنید که مارول همچنین تعداد زیادی نمایش + دیزنی را در این راه دارد ، و من اگر خانم های مارول، مون نایت و او-هالک برای اولین بار در سال 2022 به روی پرده سینما راه پیدا کنند تعجب نخواهم کرد.

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *