تبلیغات

تبلیغات

سئو بزرگترین سرمایه گذاری در کسب و کار آنلاین

image_2019-09-11_16-00-34

کلمه سئو برگرفته از Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است.

 

که باعث بهینه سازی سایت بر اساس الگوریتم های موتورهای جستجو می شود که بازدید کنندگان سایت شما را از این طریق افزایش می دهد و به افرادی که به دنبال محصول یا خدمات شما از طریق موتورهای جستجو هستند معرفی می شوید. قرار گرفتن نام سایت شما در رتبه‌های بالا در صفحات نتایج موتور‌های جستجو بسیار ارزشمند است که شما می توانید با تکیه بر مجموعه فعالیت هایی که در طراحی  سایت و تولید محتوا و دیگر کارها انجام می گردد، جایگاه مناسبی در نتایج موتور جستجو گوگل پیدا می کند.

 

باید گفته شود که سئو بزرگترین سرمایه گذاری در زمینه کسب و کار آنلاین است. دنیای سئو و بهینه سازی وب سایت ها دنیایی بسیار پیچیده بوده که دائما در حال تغییر است وشما با توجه به افزایش اهمیت کسب و کار آنلاین و رقابت بسیار دراین زمینه باید سایت خود را با توجه به الگوریتم های گوگل به  روزرسانی کرده که با این کار امکان جذب و تبدیل بازدیدکنندگان به مشتری بسیار بالا است.

 

 

 

سئو لازمه کسب و کار آنلاین

 

 

در بازار رقابتی امروز سئو مهم‌تر از همیشه خودنمایی می کند. امروزه میلیون‌ها کاربر از موتورهای جستجو برای حل مشکلات و پیدا کردن پاسخ سوالات و خرید مایحتاج خود استفاده می کنند. بنابراین به وضوح روشن است اگر صاحب ، سایت یا فروشگاه اینترنتی باشید سئو می‌تواند باعث رشد و رسیدن به اهداف کسب و کارتان شود. شما می توانید برای سفارش سئو به شرکت ریراکو سئو مراجعه کرده و از خدمات ما بهره مند شوید.

 

سئو سایت شخصی چیست؟

 

سایت های شخصی در اصل برای افراد خاص به خصوص مشهور است که در آن شما می توانید پروفایل شخصی و خصوصی از قبیل زندگی نامه، علائق شخصی، تجربه های کاری، تخصص ها و نمونه کارهایتان را در آن درج کرده و به نمایش بگذارید. علاوه بر آن اطلاعات تماس شخصی از قبیل شماره تلفن تماس، ایمیل شخصی، مقالات، نوشته ها و تبلیغات طبق سلیقه و نیاز فرد در سایت های شخصی درج می شود .

 

بسیاری از افراد در زمینه کاری خود دارای وب سایت هستند و نام خود را به عنوان برند کاری خود در نظر گرفته اند. یک سایت شخصی که در کلمات کلیدی همچون نام خود شخص و حرفه او سئو شده باشد، شانس زیادی برای قرا گرفتن در رتبه های بالای گوگل دارد و آن شخص می تواند امید زیادی برای جذب مشتریان و کاربران به سمت خود داشته باشد. شما یک معمار را در نظر بگیرید که داشتن یک سایت شخصی و ارائه نمونه کارهای خود و همچنین با کمک سئو سایت شخصی می تواند در بازار پر رقابت امروز می تواند جذب مشتری بسیار خود داشته باشد .

همچنین بخوانید  فناوری های مورد استفاده برای طراحی سایت در ایران

 

منبع : ویرلن

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *