فروم تِک تیپ

تک تیپ

تبلیغات

بالا مطلب

جدیدترین آموزش های تکنولوژی

چگونه ایمیل یا جیمیل درست کنیم ؟ آموزش ساخت اکانت جیمیل

Create-a-Gmail-account
ب

امروزه داشتن یک حساب جیمیل امری ضروری است. هر شخص برای انجام کارهای روزمره خود، ارسال پروژه و … به یک جیمیل نیاز دارد. اما ممکن است که تعدادی از افراد با نحوه ساخت جیمیل اشنا نباشند.

در این مقاله ما به صورت خیلی روان و اسان نحوه ساخت جیمیل را به صورت تصویری اموزش می دهیم .

آموزش ساخت ایمیل یا جیمیل

ابتدا برای درست کردن ایمیل ( اکانت جیمیل ) وارد ادرس www.gmail.com شوید .

1) پنجره ای برای شما باز می شود. اگر قصد ساخت ایمیل دارید بر روی گزینه “Create account” کلیک کنید .

مراحل ساخت ایمیل ( اکانت جیمیل )

2)بعد از کلیک کردن بر روی “Create account” پنجره زیر برای شما باز میشود. در این قسمت نام ( First name )،نام خانوادگی ( Last name )، آدرس حساب کاربری(Username) و رمز عبور (Password) که شامل حداقل 8 کاراکتر است را پر کنید. پس از پر کردن جاهای خالی بر روی Next کلیک کنید .

مراحل ساخت ایمیل ( اکانت جیمیل )

3)بعد از کلیک روی Next با پنجره زیر مواجه میشوید. شماره موبایل خود را به طور صحیح وارد کنید و بعد بر روی Next کلیک کنید .

4) برای شما پیامکی ارسال میشود که حاوی یک کد 6 رقمی است ان را در جای خالی به طور صحیح وارد کنید و بعد روی Verify کلیک کنید .

5)بعد از کلیک یر روی Verify با صفحه زیر مواجه می شوید. تاریخ تولد خود را به صورت میلادی وارد کنید. در قسمت بعد جنسیت خود را (زن=Female/مرد=Male) انتخاب کنید .

بعد از پر کردن روی Next کلیک کنید .

6)در این صفحه گوگل از شما میپرسد که ایا میخواهید با استفاده از شماره تلفن خدمات دیگری به شما ارائه کند که  اگر موافق هستید بر روی  Yes،i’m in کلیک کنید. اگر مایل به دریافت این خدمات نیستید بر روی Skip کلیک کنید .

7)در صفحه بعد که اخرین مرحله ساخت حساب جیمیل است گوگل قوانین استفاده از حساب جیمیل را برای شما نشان میدهد بعد از خواندن تمام قوانین صفحه را پایین بکشید و روی I Agree کلیک کنید .

8) اکانت شما ساخته شد و از این پس میتوانید از جیمیل خود استفاده کنید.

پیشنهادی :

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *