تبلیغات

تبلیغات

آموزش مرحله به مرحله عوض کردن ایمیل اپل آیدی

shutterstock_270872096.jpg.pagespeed.ce.srtOj1gidG

اگر یک ایمل جدید ساختید یا دیگه به ایمیل قبلی خود دسترسی ندارید، برای حفاظت از حساب کاربری مهم است که برای عوض کردن ایمیل اپل آیدی خود اقدام کنید. در این مقاله نحوه تفییر ایمیل اپل آیدی را به شما اموزش میدهیم ، با تک تیپ همراه باشید .

 

عوض کردن ایمیلی که شما در Apple ID از آن استفاده می کنید سخت نیست اگر شناسه اپل شما یک آدرس ایمیل مانند: Gmail.com یا Outlook.com باشد هنگام تغییر نام اپل ایدی میتوانید ادرس ایمیل دیگری را انتخاب کنید . اما اگر اپل ایدی شما یک ادرس ایمیل مانند icloud.com باشد، بعید است که بتوانید اپل ایدی خود را تغییر دهید. ما در ادامه ان را توضیح میدهیم .

 


بیشتر بدانید :


 

نحوه تغییر ایمیل اپل آیدی شما

 

برای عوض کردن ایمیل اپل آیدی ، به سایت appleid.apple.com بروید و وارد اکانت خود شوید .

 

نحوه تغییر ایمیل اپل آیدی  شما

 

بعد روی “Edit” در بخش “Account” صفحه کلیک کنید.

 

آموزش عوض کردن ایمیل اپل آیدی 

 

در زیر Apple ID خود، روی  “Change Apple ID” کلیک کنید.

 

نحوه تغییر ایمیل اپل آیدی  شما

 

آدرس ایمیل که می خواهید به عنوان شناسه جدید اپل خود استفاده کنید، تایپ کنید و سپس روی “Continue” کلیک کنید.

 

شما ممکن است یک لیست از آدرس های ایمیل اپل مربوط به اپل ID خود را ببینید، اگر یک آدرس icloud.com، me.com یا mac.com باشد. آدرس مورد نظر خود را انتخاب کنید و روی “Continue” کلیک کنید.

 

آموزش عوض کردن ایمیل اپل آیدی

 

تغییر آدرس اپل شما هنگامی که یک آدرس ایمیل اپل است

 

اگر اپل ID شما یک آدرس ایمیل اپل است که اخر ان با cloud.com، me.com یا mac.com به پایان می رسد،اسناد پشتیبانی اپل می گوید شما می توانید یکی از نام های کاربری خود را برای Apple ID جدید خود را انتخاب کنید. همانطور که قبلا ذکر شد، اگر شما دارای شناسه اپل هستید که از آدرس ایمیل اپل استفاده می کند، نمی توانید آن را به آدرس ارائه شده توسط Gmail یا Outlook تغییر دهید. اگر شما هیچ آدرس ایمیل اضافی اپل مربوط به حساب خود ندارید، نمیتوانید اپل آی دی خود را تغییر دهید.

 

با این حال، در طول آزمایش ما، تغییر ID اپل یا مرتبط با نام مستعار غیر ممکن است . ایجاد یک نام مستعار ایمیل اجازه نمی دهد که آن به عنوان یک شناسه اپل مورد استفاده قرار گیرد. بنابراین تنها گزینه شما این است که یک آدرس ایمیل کاملا جدید iCloud ایجاد کنید و یک شناسه جدید اپل را راه اندازی کنید که به طور موثر از ابتدا شروع به کار کند.

همچنین بخوانید  آموزش تصویری کامل و مرحله به مرحله تبدیل فرمت pst به EML

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *