تبلیغات

تبلیغات

آموزش بستن تب های مرورگر سافاری در آیفون/آیپد بصورت یکجا

Close-All-Safari-Tabs-iPhone-iPad

گشت و گذار در اینترنت با مرورگر سافاری می تواند به نوعی کسب اطلاعات در بستر اینترنت باشد چرا که از نظر رتبه بندی بهترین مرورگر برای موبایل ها در نظر گرفته شده است. اگر از دسته افرادی هستید که برای مشاهده ی هر لینک یک تب جدید باز می کنید و حالا احساس می کنید که تب های بسیار زیادی را در مرورگر خود باز کرده اید و باعث شده است مرورگر سرعت عملکردش کاهش یابد ، در این مقاله قصد داریم به آموزشی بپردازیم که بتوانید به راحتی تنها با یک لمس تمامی تب های مرورگر سافاری را ببندید!

 

در واقع بیشتر از یک راه برای بستن تب های مرورگر Safari وجود دارد ، بطوریکه بخواهید همه ی تب ها را ببندید و یا تنها تب های انتخاب شده را ببندید. با تک تیپ همراه باشید تا به 2 روش بستن تب های مشابه سافاری و بستن کلیه تب های مرورگر Safari بپردازیم.

 

آموزش بستن تب های مشابه در مرورگر Safari آیفون

 

برای اینکه تب های مورد نظر خود را بصورت یکجا ببندید ابتدا وارد سافاری شده و آیکون تب ها را لمس کنید.

 

بستن تب های مرورگر Safari

 

بعد از اینکه آیکون تب ها را لمس کردید ، به سمت بالای تب ها اسکرول کنید تا جعبه ی سرچ یا جستجو را مشاهده کنید. در نهایت تب هایی که قصد دارید بسته شود را کافیست نام آن ها را سرچ کنید. برای مثال ما از آدرس سایت که Techtip است استفاده کرده ایم.

 

بستن تب های مرورگر Safari

 

همانطور که در تصویر بالامی بینید تب های مربوطه نشان داده شده اند. حالا کافیست برای بستن تب های به نمایش گذاشته شده گزینه ی “Cancel” را لمس کرده و نگه دارید تا یک منو برای شما نشان داده شود. کافیست برای بستن تب های انتخاب شده گزینه ای که بعد از نگه داشتن Cancel نمایان می شود یا لمس کنید.

 

بستن تب های مرورگر Safari

 

حالا تب هایی که با سرچ کردن مشخص کردید همگی بسته شده و دیگر تب ها به نمایش گذاشته خواهند شد.

 

بستن همه ی تب ها در Safari بصورت یکجا

 

اگر احساس می کنید سرعت مرورگر کاهش یافته است و یا نیازی به تب های باز شده ندارید می توانید همگی آن ها را با یک لمس ببندید. کافیست مراحل زیر را طی کنید.

 

ابتدا مانند روش قبلی با رفتن به سافاری ، آیکون تب ها را لمس کرده و نگهدارید تا منویی برای شما باز شود.

همچنین بخوانید  چگونه ویندوز ما را از گذشت هر ساعت بصورت گفتاری مطلع کند؟

 

بستن تب های مرورگر Safari

 

خواهید دید که متنی بصورت “Close All x Tabs” نمایش داده خواهد شد که بجای x تعداد تب های باز شده نوشته میشود ، همانطور که مشخص است این عدد برای هر کس متفاوت است. در نهایت برای بستن همه ی تب ها بصورت یکجا کافیست گزینه ی “Close All x Tabs” را لمس کنید تا همگی تب ها در Safari بسته شود.

 

بستن تب های مرورگر Safari

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *