تبلیغات

تبلیغات

نسخه بتا آیفون واتس اپ بیزینس (WhatsApp Business) برای مشاغل عرضه شد

WhatsApp-Business-iOS-App-Betaaa

پس از گذشت 1 سال بالاخره نسخه بتا واتس اپ بیزینس (WhatsApp Business) فعلا برای آیفون عرضه شده است و در حالت تست قرار گرفته است. این برنامه که کاملا رایگان بوده و از سمت واتس اپ تهیه شده است. استفاده از این برنامه برای مشاغل و شرکت های کوچک (استارت آپ) ها نیز بسیار کاربردی بوده و باعث می شود تا با وجود ویژگی های متفاوت در این برنامه کسب و کار خود را توسعه دهند.

برخی از ویژگی های جالبی که می توان نام برد این است که افراد می توانند بصورت اتوماتیک با مشتریان خود چت کنند و از پیام های از قبل ذخیره شده استفاده کنند. مانند یک اتوماسیون شما می توانید کسب و کار خود را به راحتی مدیریت کنید و رابطه و ارتباط بهتری با مشتریان خود داشته باشید. همانطور که می دانید وجود یک پشتیبانی خوب باعث می شود تا مشتریان بیشتری به سمت شرکت شما جذب شود. از دیگر ویژگی های برنامه ی واتس اپ بیزینس می توان به این اشاره کرد که شما می توانید شماره ی فعلی خود را به عنوان اکانت کسب و کار و مشاغل انتخاب کنید و دیگر نیازی به راه اندازی حساب جدید نباشد.

واتس اپ بیزینس

ویژگی هایی از قبیل پیام های خوش آمد ، برقراری ارتباط و پاسخ سریع اتوماتیک در برنامه ی واتس اپ بیزینس می تواند در نظر گرفته شود. شما همچنین می توانید برای حساب کاربری کسب و کار خود عکس پروفایل انتخاب کرده و ساعات کاری خود را مشخص کنید تا در مواقع لازم کاربران به شما پیام دهند و در ساعات خارج اداری پیامی دریافت نکنید.

یکی دیگر از ویژگی هایی که می توان نام برد این است که شما می توانید بر روی اکانت کسب و کار خود مدیریت داشته باشید و تمامی اطلاعات مربوط به تعداد پیام های دریافتی ، ارسال شده و خوانده شده را مشاهده کنید. بر اساس گفته های این کمپانی واتس اپ بیزینس بر پایه 5 میلیون کاربر فعال خواهد بود. در حال حاضر اطلاعات دیگری از این برنامه منتشر نشده و تا همین حد توضیحات برای کاربران در اختیار قرار داده شده است. امیدواریم با گذشت روز های بیشتر و مورد بررسی قرار گرفتن واتس اپ بیزینس بتوانیم توضیحات بیشتر و تکمیل تری برای شما عزیزان آماده کنیم.

همچنین بخوانید  دوربین آیفون 11 نشان دهنده ی پیشرفت بزرگ اپل در این صنعت است
منبع :
91MOBILES

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *