تبلیغات

تبلیغات

اپل واچ سری 4 بهترین ساعت هوشمندی است که می توانید آن را خریداری کنید

Apple-Watch-Four-Best-Wearable-TechTip

سازندگان دستگاه های آیفون سال پر مشغله ای را داشتند که آن را پشت سر گذاشتند ، معرفی و عرضه 3 گوشی جدید آیفون ، MacBook Air جدید ، همچنین iPad Pro 2018 و دستگاه های بیشتر نیز از این نوع فعالیت های سنگین اپل بود.

 


پیشنهادی : آیفون تن آر ، آیفون تن اس و آیفون تن اس مکس معرفی شد ، نگاهی به سه گوشی جدید اپل


 

چیزی که بیشتر ما را تحت تاثیر قرار داد و در کنفرانس نسبت به بقیه دستگاه ها کمتر به آن اشاره شد اما توانست با توجه به ویژگی هایی که دارد طرفداران خود را جذب کند آن چیزی جز اپل واچ سری 4 (Apple Watch 4) نیست!

 

اپل امسال تمرکز بیشتری بر روی طراحی این ساعت هوشمند کرده است ، طراحی بطوری شده است که صفحه نمایش نسبت به نسخه های قبلی بزرگ تر شده و لبه ی اپل واچ سری 4 نیز نازک تر شده است!

 

نجات جان خود را به اپل واچ سری 4 بسپارید!

 

با این حال تعریفاتی که در رابطه با این ساعت هوشمند شنیده اید ، چه چیزی اپل واچ سری 4 را واقعا جذاب کرده و توانسته است در حوزه ی ورزش و سلامت کاربرانی را نیز سمت خود جذب کند. مهم تر از همه در سری 4 اضافه شدن قابلیتی عجیب ، “تشخیص سقوط” نیز می باشد. این ویژگی باعث می شود جان بسیار افرادی را نجات دهد ! همانطور که اخیرا جان یک کاربر سوئدی را نجات داد!

 

اپل واچ سری 4 (Apple Watch 4) توانست امتیاز خوبی را در بررسی های مختلف بگیرد. این ساعت هوشمند علاوه بر مورد بالا که گفته شد دارای سنسور ECG است که برای نظارت بر قلب استفاده می شود. اپل همچنین در این نسخه سنسور های داخل ساعت هوشمند را نیز توسعه داده است تا بتواند نتیجه ی بهتری را به فردی که از آن استفاده می کند دریافت کند.

 

اپل واچ سری 4

 

همانطور که انتظار می رفت اپل واچ سری 4 نیز از رقبای خود مانند Samsung Galaxy Watch و Wear OS جلوتر بوده است و کار خود را به خوبی انجام داده است.

 

البته با توجه به بررسی های انجام شده Apple Watch 4 هنوز به عنوان یک ساعت هوشمند چشمگیر و همگانی نیست اما با وجود ویژگی هایی که دارد نسبت به ساعت های هوشمند دیگر بسیار بهتر و کاربر پسند بوده است.

همچنین بخوانید  معرفی و ویژگی های آیفون 10 یا آیفون X
منبع :
TRUSTEDREVIEWS

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *