رکورد بیشترین لایک اینستاگرام توسط یک تخم مرغ شکسته شد ، 30 میلیون لایک!

شبکه های اجتماعی به یک محلی تبدیل شده است که حتی ناشناس ترین افراد بر روی کره ی زمین تبدیل به معروف ترین ها می شوند. امروزه همه ی ما تقریبا در شبکه های اجتماعی فعالیت داشته و از پیرامون آن ها با خبریم. امروز را می توان روز شکسته شدن بیشترین لایک اینستاگرام نامید ، آن هم برای یک تخم مرغ!

 


حتما بخوانید : آموزش کامل کار با Close Friends در اینستاگرام (ساخت لیست دوستان صمیمی)


 

چندی پیش قبل از اینکه عکس این تخم مرغ انتشار شود بیشترین لایک مربوط به صفحه ی کایلی جنر (Kylie Jenner) بود که عکس یک نوزاد 19 میلیون لایک شده بود. اما حالا یک تخم مرغ این وسط آمده و رکورد بیشترین لایک اینستاگرام را به راحتی کمتر از 10 روز زده است!

 

 

 

 

همانطور که می بینید حالا یک رقیب نامشخص جوان 21 ساله ظاهر شده و تا این لحظه یعنی 24 دی 1397 ساعت 20 نزدیک به 31 میلیون لایک جمع کند! جالب است بدانید که خیلی از سلبریتی ها این پست را لایک کرده اند ، بخصوص کایلی جنر که هدف این پست است. این تخم مرغ کپشن زیر را نوشته است :

 

Let’s set a world record together and get the most liked post on Instagram. Beating the current world record held by Kylie Jenner (18 million)! We got this 🙌

 

” بیایید با یکدیگر رکورد جهانی بیشترین لایک اینستاگرام را بزنیم و بیشترین لایک در حال حاضر پست کایلی جنر (بود) که 18 میلیون لایک دارد. ”

 

 

 

توجه : شما می توانید آمار لحظه ای تعداد لایک های این پست را توسط تصویر بالا مشاهده کنید و نیازی به مراجعه کردن به صفحه ی مورد نظر نداشته باشید. ممکن است رقم 30 میلیون لایک با توجه به بازدید شما از این مقاله بیشتر شده باشد!

 

جالب است بدانید که کسی که این صفحه را مدیریت می کند هنوز هیچ مشخصاتی از آن فاش نشده و هیچ کس از آن خبر ندارد. این صفحه ی تخم مرغی در حال حاضر نزدیک به 4 میلیون فالوور ( این رقم در حال افزایش است ) و تنها 926 نفر را دنبال کرده است که بیشتر آن ها سلبریتی ها و افراد مشهور هستند.

 

بروزرسانی : همانطور که در تصویر بالا (پیش نمایش زنده) می بینید این صفحه ی تخم مرغی حالا دارای تیک آبی اینستاگرام شده است!!