آیا فرمول ساده پولدار شدن را می دانید؟

پولدار شدن سخت نیست فقط کافیست راهکارها و ایده های نوین را رعایت کنید و نکات اساسی و راهبردی مسیر ثروت را بدانید. شما عزیزان می توانید با ما فرمول ثروت و پولدار شدن را بیاموزید و با عمل به آن نتیجه مطلوب خود را کسب نمایید. همراه ما باشید زیرا قصد داریم شما را با یکی از حوزه های سودمند یعنی انواع صنایع دستی همچون جاقلمی بیشتر آشنا کنیم.

جاقلمی خاتم کاری

از گذشته تا به امروز محصولات سنتی و صنایع دستی از جمله جاقلمی خاتم کاری در بازار بسیار مشهور و پرطرفدار بوده است، جاقلمی از نوع خاتم کاری و نقاشی شده را می توانید در طرح و رنگهای مختلف برای زیبا شدن میزکاری یا منزلتان انتخاب کنید.

 این کالای زیبا با ویژگیهای شیک و باستانی به عنوان هدیه بسیار با ارزش با کیفیت می باشد می توانید به دوستان یا خانواده تان در مناسبتهای مختلف هدیه کنید.

 جاقلمی خاتم کاری شده از ارزنده ترین هنر دستی می باشد و به صورت تکه های چوب چند ضلعی با طرحهای زیبا و رنگهای متنوع با مواد اولیه می باشد و از چوبهای مرغوب جهان مانند: افرا، عناب، گردو و غیره است به همین دلیل دارای کیفیت بالایی می باشد.

 برای زیباسازی آن از استخوانهای حیوانی مانند: گاو، شتر، اسب و غیره با رنگ خود طبیعی به زیبا سازی سنتی به کار گیری می کنند.

 برخی افراد با توجه به دکوراسیون میز کاری با سبکهای مدرن یا کلاسیک مانند: صدفی، مرواریدی، سفید براق برای زیباسازی میزشان سفارش می دهند.

جاشمعی رومیزی

در زمان خرید  بهتر است اندازه جاشمعی رومیزی با اندازه میز تناسبی یکسان داشته باشد باشد برای مثال اگر از میزهای دوازده نفره استفاده می کنید بهتر است حتما از جاشمعی پنج شعله یا حتی شش شعله استفاده بکنید.

 همچنین استفاده از سه جا شمعی که یکی از آنها در وسط میز باشد می تواند به زیبایی میزهای زیبای شما به شدت بیفزاید.

همچنین اگر زیبایی میز شام اهمیت بسیار زیادی برایتان دارد و می خواهید یه میز غذاخوری فوقالعاده زیبا داشته باشید حتما از شمعهایی با رنگی ست با میز استفاده کنید.

 برای مثال اگر رنگ میز شما روشن یا سفید است شمعهای سفید می تواند زیبایی بسیار زیبا و کلاسیکی به میز شما بدهد.

اگر بخواهیم محبوبترین مدلهای جدید جاشمعی رومیزی را نام ببریم بدون هیچ شکی جاشمعیهای مدرن و فانتزی جایگاه بسیار ثابتی در تولید و فروش به دست آورده اند.

جاقلمی رومیزی

این محصول بسیار مقاوم و با کیفیت می باشد و جنس جاقلمی رومیزی اصولا از برنج یا فلز می باشد می توانید به طور دلخواه آن را تنظیم کنید.

بنابراین این کالای زیبا توسط هنرمندان زحمتکش با سلیقه های بسیار زیبا تولید و عرضه می شود، موارد زیر شامل کاربرد جاقلمی خاتم می باشد از جمله:

  • در تولید آن از بهترین و زیباترین شکلهای خاتم کاری استفاده می شود.
  • افرادی که خوش نویسی آموزش می دهند یا از شغل خوش نویسی برخوردار هستند برای راحت بودن در کار و زیبایی میز از جاقلمی خاتم کاری استفاده می کنند.

در صورت نیاز نداشتن و شلوغ بودن میز می توانید این کالا را حتی در کشو میزتان بگذارید چراکه دارای سایزهای کوچک و بزرگ می باشد.