تبلیغات

تبلیغات

راهنمای خرید باتری یو پی اس به همراه معرفی برترین فروشندگان

ups-battry

خرید باتری یو پی اس باکیفیت شرایطی را پیش روی شما قرار می دهد تا بتوانید بیشترین بازدهی را از محصول موردنظر خود دریافت کنید. همچنین لازم به ذکر است که چنین باتری هایی با مقاومت بسیار بالای خود در برابر عامل های آسیب رسان، طول عمر زیادی داشته و می توانند به خوبی از تجهیزات برقی شما محافظت کنند.

راهنمای خرید باتری یو پی اس

آیا می دانید که استفاده از باتری یو پی اس می تواند شما را برای همیشه از شر قطعی برق نجات دهد؟

چقدر با کاربرد دستگاه های یو پی اس آشنایی دارید؟ در گذشته عموم مردم چالش های بسیار زیادی در راستای تامین برق موردنیاز خود داشتند چرا که همین نوسانات برقی می توانست آسیب های قابل توجه ای را به تجهیزات برقی آن ها وارد سازد.

چنین چالش هایی این روزها به لطف روی کارآمدن دستگاه های یو پی اس از بین رفته است اما نکته ای که باید بدانید استفاده از یک باتری UPS مناسب که بتواند در این شرایط نیازمندی های شما را برآورده سازد اهمیت قابل توجه داشته و نباید نادیده گرفته شود. دستگاه های یو پی اس با قدرت بسیار بالای خود این توانمندی را دارند تا هنگام قطعی برق، انرژی لازم را برای دستگاه های شما را فراهم ساخته و به این طریق از آن ها در برابر هرگونه نویز و یا آسیبی محافظت کنند.

باتری های یو پی اس نیز دقیقا به همین دستگاه ها وصل می شوند و دستگاه به واسطه این باتری هاست که می تواند تا هنگام اتصال مجدد برق، نیروی موردنیاز تجهیزات برقی شما را فراهم سازد. همین مطلب می توان اهمیت چنین باتری هایی را به شما نشان دهد به همین جهت توصیه داریم قبل از خرید حتما نسبت به ویژگی های بهترین باتری یو پی اس به آگاهی های لازم دست یابید.

ضرورت انتخاب صحیح باتری یو پی اس

این روزها برندهای بسیار زیادی در راستای تولید باتری یو پی اس فعالیت دارند اما نکته ای که نباید فراموش کنید این است هر تولید کننده ای دارای محصولات باکیفیت نبوده و بایستی در انتخاب آن ها پارامترهای بسیار مهمی را در نظر گرفت. تعدد بسیار بالای باتری های یو پی اس ممکن است هر فردی را با ابهامات زیادی مواجه سازد به همین دلیل است که انتخاب درست چنین باتری هایی ضرورت می یابد.

خرید باتری یو پی اس باکیفیت شرایطی را پیش روی شما قرار می دهد تا بتوانید بیشترین بازدهی را از محصول موردنظر خود دریافت کنید. همچنین لازم به ذکر است که چنین باتری هایی با مقاومت بسیار بالای خود در برابر عامل های آسیب رسان، طول عمر زیادی داشته و می توانند به خوبی از تجهیزات برقی شما محافظت کنند.

همچنین بخوانید  نشانه های حمله قلبی در زنان

5 معیار مهم خرید باتری یو پی اس

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به بررسی مهم ترین معیارهای خرید باتری یو پی اس پرداخته و در این راستا اطلاعات مفیدی را به شما انتقال دهیم. مهم ترین فاکتورهای خرید این دسته از باتری ها شامل موارد زیر می شوند.

  • محصول اصل

در کنار تمام محصولاتی که اصل و یا اورجینال هستند می توان باتری هایی را نیز مشاهده نمود که برندهای تولید کننده آن ها تنها به واسطه تبلیغات بالا توانسته اند به فروش بالایی دست یابند. خرید باتری یو پی اس یکی از مهم ترین فاکتورهایی است که لازم است هنگام تهیه این باتری ها در نظر بگیرید چرا که ارتباط مستقیمی با طول عمر باتری و کیفیت آن دارد. در چنین شرایطی اگر اطلاعات لازم را برای تشخیص اصل و یا تقلبی بودن باتری UPS ندارید توصیه داریم برای خرید خود حتما از نمایندگی های بهترین برندهای تولید کننده کمک بگیرید.

  • گارانتی معتبر

تمام برندهایی که اعتبار بسیار بالایی دارند برای تضمین کیفیت محصولات خود گارانتی های خاصی را ارائه می نمایند که براساس این گارانتی ها اگر باتری خریداری شده طی مدت زمان مشخصی خراب شد می توانید آن را بازگردانده و به این طریق پیگیری های لازم را به عمل آورید.

راهنمای خرید باتری یو پی اس

 

  • خدمات پس از فروش محصول

گاهی ممکن است باتری به دلایل مختلفی دچار خرابی شود، در چنین شرایطی خدمات پس از فروش می توانند به شما کمک کنند تا این خرابی ها را برطرف سازید. توجه داشته باشید برندهایی که نتوانند این دسته از خدمات را به شما ارائه نمایند معیارهای لازم برای برتر بودن را دارا نخواهند بود به همین جهت توصیه داریم حتما قبل از خرید خود این موارد را مورد بررسی قرار داده و نسبت به دریافت این خدمات اطمینان یابید.

  • تاریخ تولید

از دیگر فاکتورهای بسیار مهم خرید باتری یو پی اس مورد بررسی قرار دادن تاریخ تولید این باتری ها می باشد. نکته ای که نباید فراموش کنید این است که برخی برندهای تولید کننده، باتری های خود را با قیمتی بسیار پایین تر به فروش می رسانند که ممکن است این امر به دلیل قدیمی بودن تاریخ تولید آن ها باشد.

  • قابلیت دیپ شارژ بودن

یک باتری upsمناسب، باتری می باشد که بتوان آن را بارها و بارها شارژ نموده و مورد استفاده قرار داد. چنین قابلیتی را با عنوان دیپ شارژ می شناسند که یکی از مهم ترین معیارهای خرید باتری های یو پی اس به شمار می رود.

همچنین بخوانید  با تغیر نگرش خود پولدار شوید

مقایسه بهترین باتری یو پی اس بازار ایران

همان گونه که در بخش های قبل نیز تشریح نمودیم در حال حاضر برندهای بسیار زیادی حوزه فعالیت خود را به تولید باتری یو پی اس اختصاص داده اند. انتخاب یک برند برتر از میان این تولید کنندگان موضوعی است که نباید به سادگی از کنار آن عبور نمود. اگر بخواهیم اشاره ای به برترین برندهای تولید باتری یو پی اس در بازار ایران داشته باشیم موارد زیر را می توان نام برد.

  • باتری یو پی اس یوفو

یوفو از بهترین تولید کنندگان باتری یو پی اس به شمار می رود که هم اکنون می توان تعداد بسیار بالایی از باتری های این برند را در بازار داخلی شاهد بود. باتری یوفو با قابلیت های بی نظیر خود این توانایی را دارد تا در شرایط اضطراری تمام نیازمندی های شما را برآورده ساخته و شرایطی بسیار عای را برای شما رقم بزند تا بتوانید به خوبی از تجهیزات برقی خود محافظت کنید.

 

راهنمای خرید باتری یو پی اس

برند یوفو محصولات خود را همراه با گارانتی هایی کاملا معتبر و بدون قید و شرط عرضه می نماید و نکته ای باید بدانید این است که این باتری ها از مقاومت بسیار بالایی در برابر ضربه و رطوبت برخوردار بوده و همین امر نشان دهنده طول عمر زیاد آن ها می باشد.

  • باتری لانگ

دومین باتری یو پی اس برتر بازار، باتری لانگ می باشد که بیشترین طول عمر را میان باتری های موجود دربازار ایران داشته و با کیفیت بسیار بالای خود می تواند به خوبی انرژی لازم برای ادامه فعالیت تجهیزات برقی شما را تامین سازد. لازم به ذکر است که قیمت این باتری ها نسبت به دیگر باتری های بازار بیشتر بوده و این امر به دلیل کیفیت بسیار بالای آن هاست.

  • باتری یو پی اس هیتاکو

هیتاکو برندی چینی است که سوابق درخشانی در تولید و عرضه باتری یو پی اس دارد. باتری هیتاکو (hitaco) نیز از گارانتی شرکتی بهره مند بوده و برند تولید کننده این محصول کیفیت بالای باتری های خود را به این طریق تضمین نموده است.

  • باتری یو پی اس سپاهان

برند سپاهان از جمله برندهای معتبر ایرانی در راستای تولید باتری یو پی اس به شمار می رود که محصولات وی از تنوع بسیار بالایی برخوردار می باشند. اگر بخواهیم بهترین محصول این برند را نام ببریم می توان به باتری یو پی اس اوربیتال سپاهان اشاره نمود. این باتری تنها باتری موجود در بازار می باشد که با تکنولوژی ژل تولید و عرضه گشته و دارای 12 ماه گارانتی فروش است.

همچنین بخوانید  میلیاردر شدنم با یک اکسسوری چرم رقم خورد

 

راهنمای خرید باتری یو پی اس

معرفی نماینده پخش عمده باتری ups

با مطالعه مطالبی که بیان شد اگر شما نیز جزء افرادی هستید که به دنبال یک نمایندگی معتبر پخش باتری یو پی اس می باشید ما به شما مجموعه مهندسی و بازرگانی هانیکا را معرفی می کنیم که یکی از بهترین نمایندگی های حال حاضر در بازار ایران به شمار می رود.

این مجموعه خدمات متنوع و بسیار ویژه ای را برای شما در نظر گرفته است که از مهم ترین آن ها می توان به نصب و راه اندازی، ارسال رایگان محصولات، ارائه مشاوره های رایگان برای خرید محصولی بهتر، ارائه محصولات اصل به همراه گارانتی معتبر و تنوع بسیار بالای باتری یو پی اس و خرید انواع باتری های ایرانی و خارجی اشاره نمود.

نتیجه گیری

با توجه به مطالبی که بیان شد می توان به این نتیجه دست یافت که انتخاب یک نمایندگی فروش باتری یو پی اس برای تهیه محصولاتی باکیفیت و اصل اهمیت بسیار بالایی دارد به همین جهت توصیه داریم برای خرید خود حتما به سراغ نمایندگی هایی بروید که محصولات آن ها کاملا اصل بوده و با تنوع بسیار بالای خود می توانند به خوبی نیازمندی های شما را برآورده سازند.

تبلیغات

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *